kobielusz

W ostatnim dniu Mistrzostw Polski, zawodnicy rywalizowali na dystansach stylem klasycznym. W kategorii seniorów zwyciężył Dominik Bury. Wśród kobiet najlepsza była Magdalena Kobielusz na dystansie 10 km. 

 

 

15 km stylem klasycznym najszybciej pokonał Dominik Bury, który ponownie zwycięża na tych Mistrzostwach Polski. Na drugim miejscu ze stratą 38. sekund linię mety przekroczył Kamil Bury, oboje reprezentują KS AZS AWF Katowice. Na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Haratyk. Maciej Staręga z UKS Rawa Siedlce uplasował się  tuż za podium.  Michał Skowron, reprezentujący klub w Katowicach zajął miejsce piąte, a pierwszą szośtkę zamknął Kacper Antolec.  

 

WYNIKI OFICJALNE SENIOR

 

Na dystansie 10 km, najlepsza była Magdalena Kobielusz z SS-R LZS Sokoł Szczyrk, na miejscu drugim ze stratą 11. sekund przybiegłą Zuzanna Fujak z NKS Trójwieś Beskidzka, na miejscu trzecim mała niespodzianka, Andżelika Szyszka z MKS Halicz Ustrzyki Dolne straciła niespełna minutę i mogła ciszyć się z brązowego medalu. 

WYNIKI OFICJALNE SENIORKA

 

W kategorii młodziczek zwyciężyła Emilia Szeliga, na miejscu drugi uplasowała się Martyna Michałek z MKS Istebna a na najniższym stopniu podium stanęła Karolina Kuć. 

Wsród młodzików najlepszy Paweł Bryja, miejsce drugie Szymon Belz a na trzeciej pozycji sklasyfikowany został Bartosz Kita. 

 

WYNIKI MŁODZIEŻOWCY

WYNIKI MŁODZIEŻOWCY KOBIETY

WYNIKI JUNIORKA MŁO

WYNIKI MŁODZICZKA

WYNIKI JUNIORKA

WYNIKI MŁODZIK

WYNIKI DZIEWCZĘTA

WYNIKI CHŁOPCY

 

NSurdyka