kaleta

Drugi dzień rywalizacji w Zakopanem to rywalizacja stylem łyżwowym. W kategorii mężczyzn zwyciężył Dawid Damian z  KS AZS AWF Katowice. Wśród Pań zwyciężyła Karolina Kaleta z LKS Markam Wiśniowa Osieczany. 

 

 

Wśród meżczyzn najlepszy był Dawid Damian, na drugiej pozycji uplasował się Sebastian Bryja z UKS Regle Kościelisko, a na trzeciez pozycji linię mety przekroczył Bartosz Cielniak z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. 

 

Najlepszą zawodniczką w kategorii OPEN, została Karolina Kaleta, która o ponad 20 sekund pokonała drugą na mecie Karolinę Kukuczkę. Na najniższym stopniu podium znalazła się Magdalena Kobielusz z SS-R LZS Sokół Szczyrk. 

 

Wśród juniorów młodszych zwycięstwo odniósł Łukasz Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka. Ponad minutę straty zanotował  do niego drugi na mecie Piotr Jarecki z Speed Jasło. Na miejscu trzecim przybiegł Andrian Kiełbasa z LKS Erion Ptaszkowa. 

Wśród juniorek zwyciężyła Daria Szkurat z KS Chochołów, pół minuty straty zanotowała Zuzanna Fujak NKS Trójwieś Beskidzka, na trzeciej pozycji uplasowała się Hanna Popko z UKS Hubal Białystok. 

 

Wśród młodzików zwyciężył Szymon Bełz z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. Na drugim miejscu znalazł się Paweł Bryja z UKS Regle Kościelisko, miejsce trzecie zajął Przemysław Legierski NKS Trójwieś Beskidzka. 

Wśród młodziczek zwyciężyła Martyna Michałek z MKS Istebna, na drugiej pozycji uplasowała się Laura Wantulok a trzecie miejsce zdobyła Emilia Szeliga reprezentująca klub z Turbacza. 

 

WYNIKI