skinder

Złote medale Mistrzostw Polski Seniorów (MPS) 2020 rozgrywanych w Zakopanem zdobyli Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski i Kamil Bury z AZS AWF Katowice. Zawody są rozgrywane na trasach COS Zakopane.

Mistrzostwa Polski Seniorów 2020 są jednocześnie zawodami wchodzącym w skład cyklu FIS Slavic Cup (Puchar Kontynentalny). Stąd na liście startowej i wynikach zawodnicy z Czech i Słowacji, stąd też prezentujemy wyniki oficjalne w pdf-ach, ale jako Slavic Cup.

Tytuł Mistrzyni Polski w sprincie stylem dowolnym zdobyła Monika Skinder. Medal srebrny zdobyła Izabela Marcisz, brąz dla Weroniki Kalety.

Kolejne miejsca w finale dla:

4. Eliza Rucka - MKS Istebna

5. Barbora Klementova

6.Karolina Kaleta - LKS Markam Wiśniowa Osieczany

W biegu mężczyzn tytuł dla zawodnika AZS AWF Katowice Kamila Burego. Medal srebrny zdobył Maciej Staręga z UKS Rawa Siedlce, brąz dla Kacpra Antolca.