Zdjęcie

Pierwszy dzień rywalizacjii w ramach Pucharu Roztocza oraz Narodowego programu Rozwoju Biegów Narciarskich, stał pod znakiem biegów sprinterskich w kategorii OPEN, Junior/ka A i B. Od kategorii juniora C, zawodnicy rywalizowali w biegach dystansowych. 

 

 

KWALIFIKACJE

 


W kwalifikacjach sprintu techniką łyżwową najlepsi w swoich kategoriach zostali: 

 

OPEN - Michał Skowron  MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

OPEN KOBIET- Andżelika Szyszka MKS Halicz Ustrzyki Dolne

JUNIOR B- Piotr Sobiczewski z MKS Karkonosze Jelenia Góra/ SMS Szklarska Poręba

JUNIORKA B- Ewelina Kołodziej  LKS Witów Mszana Górna

 

FINAŁY

 

W finałach zwycięzcami zostali: 

OPEN- Michał Skowron MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

OPEN KOBIET- Andżelika Szyszka MKS Halicz Ustrzyki Dolne

JUNIOR B- Piotr Sobiczewski SMS Szklarska Poręba

JUNIORKA B- Ewelina Kołodziej MKS Witów Mszana Górna

 

 

Wśród juniorów C, rywalizujących na dystansie 5 km, zwyciężył Łukasz Gazurek z NKS trójwieś Beskidzka, miejsce drugie powędrowało do bardzo dobrego biathlonisty Konrada Badacza z MKS Karkonosze Jelenia Góra, a na najniższym stopniu podium stanął Karol Maciejowski z MULKS Podkarpacie Jedlicze. 

 

W kategorii juniorek C, zwyciężyła Hanna Popko z UKS Hubal Białystok, miejse drugie zajęła Daria Szkurat WKS Zakopane, a na najniższym stopniu podium znalazła się Maria Jakubiec z LKS KLimczok Bystra. 

 

W kategorii Juniora D, wygrał Szymon Bełz, na drugim miejscu przekroczył linię mety Maciej Dubas, a na najniższym stopniu podium, stanął  Michał Szatkowski. 

 

Wśród dziewcząt, najlepsza była Laura Wantulok Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe, tuż za nią znalazła się Natalia Kusiak, a tzecia była Emilia Szeliga z UKS Trójka. 

 

W kategorii juniora E, wygrał Antoni Zółkiewski z MULKS Tomszów Lubelski, drugie miejsce zajął  Marcin Michałek z MKS Istebna, a na najniższym stopniu podium znalazł się Damian Muca z Tomaszowa Lubelskiego. 

 

W kategorii dziewcząt, wygrała Dominika Krajcer, tuż za nią uplasowała się Kamila Haratyk, a na trzeciej pozycji zawody zakończyła Alicja Nowak. 

 

WYNIKI UKS

WYNIKI JUNIOR B

WYNIKI JUNIORKA B

WYNIKI OPEN MEZCZYZN

WYNIKI OPEN KOBIET