refitner

Po biegach dystansowych, przyszedł czas na trochę sybszą rywalizację. W sztafecie sprinterskiej 3x1500 stylem dowolnym najlepsi  byli  zawodnicy z UKS Rawa Siedlce w składzie Paweł Klisz i Maciej Staręga. Wśród kobiet, rywalizacja była bardzo zacięta, zwyciężyła drużyna LKS Markam Wiśniowa Osieczany. 

 

 

LISTA STARTOWA SZTAFET KOBIET 

 

LISTA STARTOWA SZTAFET MĘŻCZYZN 

 

 

 

Ponad dziewięć sekund przewagi zawodnicy z UKS Rawa Siedle, (czas zwycięzców to 18:34) mieli nad drugą drużyną, którą byli bracia Bury z MKS Istebna. Na miejscu trzecim ze stratą niespełna dwudziestu sekund zameldowali się na mecie zawodnicy z AZS AWF Katowice I w składzie Jan Antolec i Kacper Antolec. 

 

 

Pozostałe miejsca: 

4. NKS Trrójwieś Beskidzka ( Bartłomiej Rucki, Mateusz Haratyk)

5. MKS Karkonosze Sporty Zimowe (Michał Boreczek i Michał Skowron) 

6.UKS regle Kościelisko (Mateusz Chowaniak, Łukasz Kunc)

 

 

WYNIKI 

 

Wśród kobiet, fajnie było zobaczyć na starcie sprinterskiej sztafety Justynę Kowalczyk, z którą mogły rywalizować młode zawodniczki czy to dziś czy w biegach dystansowych. 

Zawodniczka klubu AZS AWF Katowice biegła w parze z Katarzyną Stokfisz, jednak to nie one został Mistrzyniami Polski. Musiały uznać wyższość zaowdniczek z LKS Markam Wiśniowa Osieczany w składzie Urszula Łętocha i Sylwia Jaśkowiec (czas zwyciężczyń to 21:55). Na miejscu trzecim uplasowała się sztafeta klubu MKS Istebna w składzie Marcelina Wojtyła i Eliza Rucka.

 

Pozostałe miejsa zajęli 

4. MKS Halicz Ustrzyki Dolne (Luiza Motya i Andżelika Szyszka)

5. SSR LZS Sokół Szczyrk (Klaudia Pytel i Maagdalena Kobielusz)

6. UKS Regle Kościelisko Justyna Pradzid, Catherine Spierenburg)

 

WYNIKI 

 

GALERIA FOTO (częściowa)

 

Natalalia Surdyka