MPS 2017

Drugi weekend marca obfituje w liczne wydarzenia biegowe w naszym nadwiślańskim biegowym „raju”. Na amatorów biegówek, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, czekał dziś 11-kiloemtrowy Uphill na trasie Obidowa-Turbacz. Najlepsi okazali się bracia Jan i Kacper Antolec, a na trasie zawitał między innymi Maciej Saręga. Biegła też sześcioosobowa grupa Skipol Teamu.

 

Jan Antolec uzyskał na 11 kilometrach czas 45:54, a jego brat 46:31. Trzecie miejsce należało dzisiaj do kolejnego kadrowicza, Pawła Klisza z czasem 46:33. Tuż za czołową trójką znalazł się czołowy polski biegacz Maciej Staręga – do podium tracił sporo, bo 41 sekund. Najlepsza wśród Pań była Urszula Łętocha (11. OPEN), która pokonała 11 kilometrów w czasie 55:23. Drugie miejsce dla Kornelii Kubińskiej, a trzecie dla Marty Kocemby.

 

Na trasie pojawiło się sześciu „naszych” ze skipolwoego Teamu. Najlepszy  Dariusz Ślaga z Zakopanego był 13., dalej 19. Ireneusz Rabski, 20. Hubert Koszyk, nasz były redaktor. W trzeciej dziesiątce OPEN 23. Tadeusz Majoch, w czwartej Andrey Pradun (35. miejsce), a na początku piątej Krzysztof Zakrzewski (41. miejsce). Łącznie wystartowało 148 zawodników.

 

WYNIKI PDF

 

FOTO GALERIA

 

KaEn