Ligi Regionalne

Już jutro na trasach narciarskich w pięciu regionach kraju zostaną rozegrane pierwsze w tym sezonie zawody Lig Regionalnych Grupy Azoty w biegach narciarskich : podkarpacko - lubelskiej, mazowiecko - północnej, małopolskiej, śląskiej i karkonoskiej.

 

11 stycznia (środa) zostaną rozegrane zawody w Istebnej Zaolziu, Białymstoku, Tomaszowie Lubelskim i Zakopanem. Liga Karkonoska wystartuje w czwartek 12 stycznia na trasach Polany Jakuszyckiej.

 

W miarę napływania komunikatów będziemy zamieszczać je na bieżąco, dzisiaj prezentujemy komunikat drugich zawodów Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich, której to pięć edycji jest jednocześnie Ligą Regionalną Grupy Azoty. W środę 11 stycznia zawody odbęda się na trasie COS w Zakopanem, obowiązuje styl klasyczny.

LIGA MAŁOPOLSKA 11.01.2017 ZAKOPANE                   LISTA STARTOWA LIGA MAŁOPOLSKA 11.01.2017 ZAKOPANE

 

Liga podkarpacko-lubelska pierwsze zawody przeprowadzi na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim. Zawodniczki i zawodnicy z kategorii C i D będą rywalizowali na dystansie 4 km stylem dowolnym, najmłodsza kategoria E pobiegnie na dystansie o połowę krótszym.

LIGA PODKARPACKO-LUBELSKA 11.01.2017 TOMASZÓW LUBELSKI

 

Śląsko-Beskidzka Liga Regionalna Grupy Azoty swoej pierwsze zawody w tym sezonie rozegra na trasie Istebna Zaolzie. Poniżej komunikat Ligi

KOMUNIKAT ISTEBNA ZAOLZIE

 

Zmiana miejsca rozgrywania zawodów ma miejsce w przypadku Karkonoskiej Ligi Regionalnej. Pierwotnie planowano przeprowadzić biegi w Jeleniej Górze Sobieszowie, jednak koordynator regionalny Zbigniew Stępień podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na trasy w Jakuszycach. Poniżej komunikat [UWAGA - obowiązuje styl klasyczny]

LIGA KARKONOSKA JAKUSZYCE 12.01.2017

 

No i doczekaliśmy się komunikatu Ligi Regionalnej Grupy Azoty Mazowiecko-Północnej, której pierwsze zawody odbędą się w Białymstoku.

KOMUNIKAT BIAŁYSTOK 11.01.2017

 

red

KALENDARZ LIG REGIONALNYCH znajdziecie w artykule powiązanym poniżej