refitner

Przed polskimi biegaczami narciarskimi wielkie wyzwanie - startują zmagania w Pucharze Świata! Aby sprostać wymaganiom treningowym i osiągać kolejne rekordy na trasie, niezbędna jest prawidłowa regeneracja organizmu. Maciejowi Starędze i Pawłowi Kliszowi z pomocą przychodzi tu nowy sponsor -  marka Refitner.

 

Produkty Refitner to specjalistyczne żele do regeneracji, które stosowane po treningu, przynoszą kojącą ulgę dla mięśni. Produkty łagodzą skutki wysiłku fizycznego, ułatwiając regularne uprawianie sportu. Codzienne stosowanie sprzyja eliminacji urazów, a także regeneracji w przypadku lekkich kontuzji. Wszystkie żele z serii Refitner - chłodzący, rozgrzewający i rozgrzewający Strong - sprawiają, że narażone na eksploatację stawy i mięśnie funkcjonują prawidłowo i pozwalają na bezpieczniejsze uprawianie sportu.

 

Podpisanie umowy z Refitnerem to dla mnie, jako zawodnika, bardzo ważny punkt w karierze. Po raz pierwszy mam w swoim zawodowym życiu prawdziwego sponsora - mówi Staręga. Polska kadra biegaczy już korzysta z żeli regeneracyjnych Refitner, a naszą szatnię regularnie wypełnia kojący zapach kamfory - dodaje Paweł Klisz.

 

Sportowcy mają już za sobą pierwsze działania wizerunkowe na rzecz marki - sesję zdjęciową, przeprowadzoną przez doświadczonego fotografa, Grzegorza Potelickiego. Jednak to nie wszystko. Karolina Suślik, Manager Marki Refitner już zapowiada kolejne etapy współpracy. Naszym priorytetem jest wspieranie sportowych poczynań Maćka i Pawła. Widzimy ich ogromny potencjał i wierzymy, że dzięki takim zawodnikom, polska kadra ma szansę pojawiać się na najwyższych miejscach światowych podiów.

 

refitner

 od lewej: Paweł Klisz, Maciej Staręga, foto:sesja zdjęciowa sponsora

 

A co dalej? Manager Refitnera dodaje - Przed nami niezwykły projekt, w którym za pomocą nowych technologii i ciekawych treści, wprowadzimy odbiorców w temat sportów wytrzymałościowych. A Paweł i Maciek? Już wiemy, że doskonale sprawdzą się w roli przewodników po tym fascynującym świecie!

 

Z niecierpliwością czekamy na odsłonę kolejnych etapów współpracy i trzymamy kciuki za klasyfikację polskich biegaczy w rankingu Pucharu Świata.

 

źródło: Karolina Suślik/amara.pl