bieg podhalański

W nadchodzący weekend czekają nas aż trzy masowe imprezy biegowe na nartach. W sobotę 11 lutego 12. Bieg Podhalański w Nowy Targu, niedziela to 36. Bieszczadzki Bieg Lotników na trasach w Ustjanowej oraz po dwuletniej przerwie 20. Memoriał Staszka Bodzka w Lubawce.

 

Sobota 11 lutego na trasie Lotnisko w Nowym Targu odbędzie się 12. Bieg Podhalański. Dystanse jakie można pobiec (stylem klasycznym) to 30, 15 i 6 kilometrów. Jak podają organizatorzy, do biegu zgłosiło się już ponad 300 osób, a do czwartku jest obniżona opłata startowa. Dodajmy, ze po imprezach biegowych w ramach Festiwalu Biegu Piastów, Bieg Podhalański to największy bieg narciarski w Polsce.

Wszystkie szczegóły znajdziecie >>> TUTAJ <<<

 

 

Niedziela 12 lutego to 36. Bieszczadzki Bieg Lotników na trasach im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej. Na liście startowej biegów głównych widnieje już ponad 100 nazwisk. Bieg Lotników to także poprzedzające go biegi dla dzieci.

Szczegóły, zapisy itp informacje znajdziecie >>> TUTAJ <<<

 

 

I kolejny niedzielny bieg (12 lutego) to 20. Memoriał Staszka Bodzka w Lubawce o Opawskie Trasy Biegowe w roli głównej. Bieg "ogłoszony" w ostatnim momencie, dystans głowny to 6 km, najmłodsza kategoria wiekow to dzieci 7 letnie i młodsi. Zgłoszenia na adres mailowy: mukn.podstroza@gmail.com

Plakat/program zawodów >>> TUTAJ <<<

 

Zachęcamy do udziału

 

red