ims

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (dalej IMS) w tym sezonie odbędą się w dniach 13-16 marca na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

UWAGA ZMIANA! Program zawodów: sobota 14.03 - SZTAFETY

niedziela i poniedziałek (15,16.03) biegi indywidualne w ramach Pucharu Grupy Azoty. Sczegóły poniżej w oficjalnym komunikacie organizatora.

 

aktualizacja z dnia 9.03.2020.

OFICJALNY PROGRAM OGÓLNOPOLSKICH IMS ZAKOPANE 13-16.03.2020

Dodatkowo dla szkół/klubów z Małopolski zamieszcamy listę zakwalifikowanych zawodniczek i zawodników do IMS.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH

 

 

- - - - - - - - - -

 

UWAGA! Przy zgłoszeniach organizator prosi o podawanie nie tylko nazwy szkoły, ale także klubu oraz ewentualnej licencji.

ZGŁOSZENIA – poprzez system SRS  oraz SZTAFETY informacyjnie na adres: szslimanowa@interia.eu, ( na druku wygenerowanym z SRS). Oryginały zgłoszenia potwierdzone przez Dyrektora Szkoły - będą przyjmowane w 1 dniu na odprawie technicznej w godzinach od 17.00 -18.00 w Biurze Zawodów.

ORGANIZATOR:

Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie, SK SZS, Współorganizatorzy: Polski Związek Narciarski, ON Kotelnica Białczańska, PSZS Limanowa i Nowy Targ, PCK Nowy Targ

 

UCZESTICTWO:

Uczniowie szkół podstawowych ze wszystkich województw zainteresowanych uprawianiem biegów narciarskich w kategorii dziewcząt i chłopców ur. 2007, 2008, 2009 i młodsi.

Limit startowy zawodników dla województw; do osiągnięcia liczby zgłoszonych 200 osób.

Uczniowie szkół podstawowych ze wszystkich województw zainteresowanych uprawianiem biegów narciarskich w kategorii dziewcząt i chłopców ur. 2005, 2006. Limit startowy zawodników dla województw; do osiągnięcia liczby zgłoszonych 120 osób.

 

kace