panorama biegow narciarskich

To będzie ambitny tydzień na biegówkach. Od piątku 31 stycznia w Zakopanem startują Mistrzostwa Polski Seniorów, niedziela 2 lutego to kolejne zawody w ramach Pucharu Polski Amatorów (PPA) czyli XC Turbacz. Po weekendzie Liga Małopolska i kolejny weekend to ponownie PPA tym razem Bieszczady.

 

 

31.01-2.02.2020 - ZAKOPANE - Mistrzostwa Polski Seniorów, Slavic Cup, Puchar Grupy Azoty

W ramach zawodów rozgrywanych na trasach zakopiańskiego COS zostaną rozegrane trzy konkurencje, biegi sztafet 4 osobowych, sprinty stylem dowolnym oraz biegi dystansowe stylem klasycznym.

Szczegóły TUTAJ.

 

02.02.2020 - OBIDOWA - XC Turbacz Uphill

Kolejna edycja najtrudnieszego biegu dla amatorów w Polsce, czyli wspinaczka z Obidowej na Turbacz. W tym sezonie zawody są zaliczane do Pucharu Polski Amatorów.

Szczegóły TUTAJ.

 

04.02.2020 - PTASZKOWA - Liga Małopolska SZS (3)

Na trasie Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej zostaną rozegrane 3 w tym sezonie zawody Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich. Styl dowolny.

KOMUNIKAT LIGI

 

08.02.2020 - MUCZNE - VI Bieg Tropem Żubra (eliminacja Pucharu Polski Amatorów)

Jak poinformował dzisiaj jeden z organizatorów bieg nie jest zagrożony. Ostateczny komunikat zostanie wydany po weekendzie.

Śledźcie stronę organizatora TUTAJ.

 

09.02.2020 - USTJANOWA - 33. Bieszczadzki Bieg Lotników (Puchar Polski Amatorów)

Na trasach w Ustjanowej dzisiaj dosypało trochę śniegu, czekamy podobnie jak w przypadku Żubra do najbliższego poniedziałku 3 lutego. Szczegóły na stronie organizatora TUTAJ.

 

zapraszamy na biegówki

 

kace

 

 

 

.