Liga Małopolska

Dzisiaj w sali sportowej zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego odbyło sie uroczyste zakończenie sezonu Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich. Były nagrody dla zawodników i szkół, podziękowania dla wspierających Ligę samorządów i sponsorów.

 

Po kilku latach przerwy, kiedy to podsumowanie Ligi gościło na terenie głównego sponsora Ligi czyli Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej dzisiejsza uroczystość odbyła się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Rolę gospodyni imprezy pełniła była dyrektor SMS pani Barbara Sobańska, której organizatorzy Ligi serdecznie dziekują w imieniu swoim oraz zawodników i trenerów.

 

Tradycjnie już od kilku lat na podsumowaniu Ligi Małopolskiej nagradzane są pierwsze szóstki w klasyfikacji indywidualnej w sześciu kategoriach wiekowych, oraz najlepsze szkoły. Wyniki sezonu 2018/2019 znajdziecie TUTAJ.

 

Zwycięzcy otrzymali serwisowe plecaki Fischer, reszta zawodniczek i zawodników upominki ufundowane przez Fischer Polska i ON Kotelnica Białczańska.

W klasyfikacji szkół nagrody główne, bony towarowe ufundowała firma Remsport Jacka Antonika oraz Firma Fischer Polska.

 

FOTO

 

Organizatorem i siłą sprawczą Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie.

 

kace