kowalczyk

Oczywiście musimy zdementować informację o przystąpieniu Justyny Kowalczyk do naszego teamu, ale zgodzicie się, że byłby to fajny pomysł?!

-/-

Bardzo miło nam poinformować że po długich negocjacjach, zawodniczką naszego teamu Skipol.pl została Justyna Kowalczyk. Tej wybitnej sportsmenki nikomu nie trzeba przedstawiać. Zdobywczyni Kryształowej Kuli oraz złotych medali Mistrzostw Świata będzie kolejnym utytułowanym zawodnikiem wzmacniającym nasze szeregi. Obok wielokrotnego Mistrza Świata Lekarzy Pawła Bobuli oraz znakomitego maratończyka zdobywcy złotych medali Worldloppet  Andrzeja Guzińskiego będzie stanowić trzon zespołu. Starty w barwach naszego teamu będzie dzielić ze współprowadzeniem Kadry Narodowej, która jak sama podkreśliła jest dla niej najważniejsza.

 

 

Dzięki doświadczeniu i bogatej osobowości Justyny Kowalczyk plany naszego teamu to już nie tylko starty w głównych zawodach narciarskich w kraju, ale przede wszystkim na świecie. To wyzwanie logistyczne i sportowe, tak by wraz z Justyną poziom naszego zespołu stale podnosił się. Pierwszymi zawodami na których będzie można obserwować naszą mistrzynię będą lipcowe zawody nartorolkowe swornerace60.pl. (13.07.2019)

 

A oto kilka wypowiedzi  naszych zawodników oraz samej Justyny:

 

Paweł Bobula, Mistrz Świata Lekarzy- Justyna to klasa sama w sobie, bardzo cieszę się na samą myśl startu z nią w tych samych barwach.

 

Kuba Cieślar, Szef TeamuJustyna to od kilku lat absolutny numer jeden w naszych biegach narciarskich, jej profesjonalizm i  charyzma, mówią same za siebie. Cieszę się, że będzie reprezentowała niebieskie barwy naszego teamu.

 

Justyna Kowalczyk- Moje podejście do sportu wyczynowego nie zmienia się. Bardzo podoba mi się to, jak wygląda ten team. Z jednej strony stawiają sobie wysokie cele, z drugiej potrafią doskonale się bawić wspólnymi startami. Tam jest chemia i to zdecydowało, że powiedziałam TAK temu Teamowi.

 

 

Dokładny plan startowy w barwach SkipolTeamu.pl Justyny Kowalczyk jeszcze nie jest znany. Wiemy na pewno, że dwa tygodnie przed imprezą w Swornych Gaciach stanie na starcie Wejherowskiego Ultramaratonu Nartorolkowego na dystansie 200km.

 

 

 

musaszi

Jakuszyce 30.03.2019