wyniki

W Białymstoku, na trasach narciarskich Lasu Pietrasze, zorganizowano XVII Narciarski Bieg o Puchar Dyrektora Sportowej Szkoły Podstawowej w Supraślu rocznikami oraz IV edycję V Podlaskiej Ligi Narciarskiej. Biegacze rywalizowali stylem dowolnym, a w zależności od kategorii, pokonali dystans od 1250 do 3750 metrów.

 

Także w stylu dowolnym zawodnicy rywalizować będą w czwartek, bowiem o godzinie 17.00 rozpoczną się otwarte Mistrzostwa Podlasie we wszystkich kategoriach wiekowych. W niedzielnych zawodach w poszczególnych kategoriach triumfowali:

 

XVII Narciarski Bieg o Puchar Dyrektora SSP:

 

DZIEWCZĘTA UR. 2004 (2500 m): Julia Zajczyk (UKS Start Malawicze)
CHŁOPCY UR. 2004 (2500 m): Szymon Matoszko (SSP Supraśl)
DZIEWCZĘTA UR. 2005 (2500 m): Anna Gierałtowska (SSP Supraśl)
CHŁOPCY UR. 2005 (2500 m): Jakub Gołąb (SSP Supraśl)
DZIEWCZĘTA UR. 2006 (2500 m): Elżbieta Łowczecka (UKS Start Malawicze)
CHŁOPCY UR. 2006 (2500 m): Aleksander Jaroszewicz (SSP Supraśl)
DZIEWCZĘTA UR. 2007 (2500 m): Maria Tarasiewicz (SSP Supraśl)
CHŁOPCY UR. 2007 (2500 m): Miłosz Mielnicki (SP 32 Białystok/UKS Hubal Białystok)
DZIEWCZĘTA UR. 2008 (2500 m): Patrycja Milewska (SP 32 Białystok/UKS Hubal Białystok)
CHŁOPCY UR. 2008 (2500 m): Franciszek Leżanka (SP 32 Białystok/UKS Hubal Białystok)
DZIEWCZĘTA UR. 2009 (1250 m): Oliwia Borys (UKS Start Malawicze)
CHŁOPCY UR. 2009 (1250 m): Gabriel Barszczewski-Bogucki (SP 32 Białystok/UKS Hubal Białystok)
DZIEWCZĘTA UR. 2010-11 (1250 m): Maria Leszczyńska (PSP Nr.1 Białystok/UKS Hubal Białystok)
CHŁOPCY UR. 2010 (1250 m): Antoni Żmojda (UKS "PUSZCZA"/SP 42 Białystok)

 

OFICJALNE WYNIKI BIEGU O PUCHAR DYREKTORA SSP

 

IV edycja V Podlaskiej Ligi Narciarskiej:

 

OPEN MĘŻCZYZN (3750 m): Kacper Janowski (UKS Hubal Białystok)
JUNIORKA C (2500 m): Julia Zajczyk (UKS Start Malawicze)
JUNIOR C (2500 m): Szymon Matoszko (SSP Supraśl)
JUNIORKA D (2500 m): Elżbieta Łowczecka (UKS Start Malawicze)
JUNIOR D (2500 m): Jakub Gołąb (SSP Supraśl)
JUNIORKA E (2500 m): Maria Tarasiewicz (SSP Supraśl)
JUNIOR E (2500 m): Miłosz Mielnicki (SP 32 Białystok/UKS Hubal Białystok)
JUNIORKA E (1250 m): Oliwia Borys (UKS Start Malawicze)
JUNIOR E (1250 m): Gabriel Barszczewski-Bogucki (SP 32 Białystok/UKS Hubal Białystok)

 

OFICJALNE WYNIKI PODLASKIEJ LIGI NARCIARSKIEJ
GALERIA ZDJĘĆ

 

Jarek Bałabuch