mogielica

To będzie prawdziwy bieg sylwestrowy, dlaczego? To chyba oczywiste, zostanie rozegrany 31 grudnia 2018 właśnie w dniu imienin Sylwestra. Trasy biegowe Mogielica w Zalesiu (pow. Limanowa, woj. małopolskie) zapraszają na start stylem klasycznym.

 

aktualizacja:

 

Program Logistyczny na Bieg Sylwestrowy 31.12.2018r Trasy Aktywa Mogielica


-  Parking główny znajduje się obok stadionu i budynku gdzie mieści się biuro zawodów .Tu wszyscy zawodnicy są zobowiązani zostawić swój środek transportu.

-  Dojazd  do trasy i miejsca startu na "Wyrębiska" (3 km od parkingu) oraz powrót  zapewnia organizator BUSEM. Pierwszy kurs na "Wyrębiska" będzie o godzinie 9.00, a kolejny po powrocie busa. Ostatni  wyjazd  z  zawodnikami będzie o 10.20   potem bus będzie czekał na uczestników na mecie.

- Biuro zawodów w BUDYNKU TRAS NARCIARSKICH W ZALESIU będzie czynne od godziny 8.30. Do godziny 10.20, tam  można się będzie jeszcze zapisać na Bieg oraz odbierać numer startowy.

-  Zawodnicy biorący  udział w zawodach po przybyciu na METĘ, odebraniu medalu pamiątkowego oraz ciepłej herbaty  proszeni są o udanie się do busa, on odwiezie ich do biura zawodów, gdzie będzie poczęstunek. Około godziny 13.30 wręczenie nagród, LOTERIA  i zakończenie imprezy.

 

-/-

 

Dystans biegu to 15km stylem klasycznym zarówno dla pań jak i panów. Organizatorzy zastrzegają sobie skrócenie dystansu w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, a nawet, o zgrozo! rozegranie biegu jako crossu na nogach, jednak mam nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje nam/im planów.

 

Bieg ma także bardzo, bardzo wielką zaletę, jest jednym z niewielu biegów narciarskich, w których opłata startowa wynosi dokładnie ZERO złotych. Uff nic tylko zapisywać się i startować. Prawda, że może być pięknie?

 

Dodajmy, że Patronem Biegu jest trzykrotna medalistka Mistrzostw Świata w biegach narciarskich Sylwia Jaśkowiec, zawodniczki i zawodnicy będa mieli niepowtarzalną okazję zmierzyć się z Sylwią na trasie.

 

Wszystkie szczegóły znajdziecie w KOMUNIKACIE

 

 

Bieg odbędzie się pod Patronatem  Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi

Organizator

- Beskidzko-Gorczańskie Stowarzyszenie Narciarskie w Limanowej

Współorganizatorzy:

 - Powiat Limanowski

 - Gminy: Słopnice, Dobra, Kamienica

 -  ZPO-MOS PL Limanowa

 

UWAGA! Limit zgłoszeń wynosi 250 osób.

 

zapraszamy

 

Kuba Cieślar

 

p.s Wyniki pierwszej edycji biegu, oraz wrażenia uczestnika w artykułach powiązanych poniżej.