liga małopolska

Dziewiąty sezon Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich wystartuje 11 stycznia 2018 na trasach  w Obidowej. Pierwotnie zawody miały się odbyć w Ptaszkowej jednak z powodu trudnych warunków śniegowych ostateczną lokalizacją jest Obidowa. Zapraszamy szkoły i kluby z Małopolski do wzięcia udziału w tej największej cyklicznej imprezie w Polsce. Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy was nie zdradzi :)

 

To już 11 stycznia w Obidowej zaczynamy, kolejny już dziewiąty sezon Ligi Małopolskiej w biegach narciarskich. Na trasie w Obidowej zainaugurujemy sezon Ligi biegami dystansowymi stylem klasycznym.

Przypomnijmy, że roczniki mające prawo startu w Lidze to dzieci ze szkół podstawowych, oraz roczniki "gimnazjalne".

Każdy rocznik biega w swojej osobnej grupie wiekowej. Oprócz kalsyfikacji generalnej indywidualnej jest prowadzona także klasyfikacja szkół.

Organizatorem głównym IX Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy. Sponsorem tytularnym Ligi Małopolskiej SZS jest Ośrodek Narciarski (ON) Kotelnica Białczańska, sponsorzy Ligi to firmy Fischer Polska oraz Remsport, partnerami medialnymi są Gazeta Krakowska, Radio Kraków oraz nasz portal skipol.pl.

 

LISTA STARTOWA - Obidowa 11.01.2018

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia w formie elektronicznej - poprzez system SRS https://srs.szs.pl/system/ ( podobnie jak dla pozostałych zawodów z kal. MSZS) Info poprzez : szslimanowa@interia.eu obowiązkowo w nieprzekraczalnym terminie na 2 dni ( do godz. 22.00) przed startem.

Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. W dniu zawodów będzie można tylko wycofać i zweryfikować zawodników z listy. Na liście zgłoszeń należy zaznaczyć grupę startową ( 1, 2, 3, oraz 4 - czerwona tj. pierwsza dziesiątka z rankingu ligi oznaczone przez zgłaszającego) w okienku informacje dodatkowe ( brak podania grupy skutkuje losowaniem w pierwszej grupie.

 

KOMUNIKAT OBIDOWA

 

Kuba Cieślar