ankieta

Skipol.pl jest otwarty dla wszystkich inicjatyw związanych z biegami narciarskimi, dlatego też chętnie pomagamy zawodnikom (lub nie zawodnikom) piszącym prace licencjackie lub magisterskie dotyczące naszej dysycpliny. Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej tak "modnego" ostatnio pchania/double polingu.

 

Info od autora ankiety:

Nazywam się Wojciech Pelczar, jestem studentem III roku wychowania fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Ankieta zawiera 23 pytania i dotyczy problematyki  związanej z bezkrokiem w narciarstwie biegowym. Przed wypełnieniem ankiety proszę uważnie przeczytać pytania i udzielić odpowiedzi zgodnie z prawdą. Ankieta jest anonimowa, dane zostaną wykorzystane do napisania pracy licencjackiej.

W załączeniu znajduje się anonimowa ankieta dotycząca tematyki narciarstwa biegowego, która będzie wykorzystana do napisania pracy dyplomowej.

Proszę uprzejmie o zaznaczanie odpowiedzi podkreśleniem, z wyjątkiem pytań numer 5,6,7 gdzie obok kwadracików trzeba wpisać numerki.

Minimalny wiek dla osoby uzupełniającej ankietę to 15 lat!

Wypełnioną ankietę bardzo proszę odesłać w pliku Word na adres: pelczarwojciech@wp.pl

Pozdrawiam

Wojciech Pelczar

 

POBIERZ ANKIETĘ

 

red

od redakcji:

Będzie to chyba pierwsza polska praca licencjacka dotycząca tak popularnej w ostatnich latach techniki double poling czyli pchania/bezkroku. Temat ważny i obserwowany przez FIS co skutkuje kolejnymi próbami regulacji np. długości kijów, wyznaczania stref biegu klasykiem itd.

Czekamy na wyniki ankiety.