życie na biegówkach

To absolutne nowum w polskich biegach narciarskich, pierwsza taka akcja mająca pomóc zawodnikom kadry A w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich PyongChang 2018 w Korei Południowej. Maciej Staręga, Paweł Klisz, Jan Antolec i Dominik Bury, czy zdobędą sponsorów na treningi za granicą z najlepszymi? Będziemy kibicować zawodnikom w ich drodze do celu, który wiedzie przez....Norwegię.

Ponizej szczegóły projektu Fundacji Impero Sport:

 

Przed Maćkiem, Pawłem, Jankiem i Dominikiem jawi się ogromne wyzwanie i jeszcze większe możliwości startu i wygrania XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w południowokoreańskim PyongChangu w dniach 9-25 luty 2018 roku. Panowie, aby mogli sprostać wymaganiom i randze tychże Igrzysk Olimpijskich konieczne są niezwykle intensywne treningi i to poza granicami Polski, ponieważ jak zauważyła Najwyższa Izba Kontroli, Centralny Ośrodek Sportu, który jest jedynym w Polsce podmiotem powołanym do zadbania o przygotowanie sportowe kadry olimpijskiej i narodowej, nie zapewnia odpowiedniego zaplecza sportowcom.

 "Generalnie, żeby biegi mogły się rozwijać w Polsce, na pewno potrzebna jest dobra baza treningowa i trasy nartorolkowe, której w Polsce po prostu nie ma" - zauważa Apoloniusz Tajner.

 

Sytuacja narciarzy nie jest dobra, bo w ośrodkach nie ma odpowiednich tras biegowych. Nasz Team biegaczy narciarskich, jest zmuszony wyjechać na 4 miesiące przygotowań do Norwegii, tym bardziej, że u nas nie będzie śniegu. Wielu z Nas nie zdaje sobie sprawy ile trzeba włożyć morderczej pracy by móc wystartować, jak ogromne są to koszty nie tylko osobiste, ale również finansowe. Nie da się do tego przygotować za darmo, a koszty samych przygotowań przekraczają możliwości finansowe zawodników, którzy na czas intensywnych treningów zmuszeni są do całkowitej rezygnacji z jakichkolwiek prac  zarobkowych.

 

Państwo Polskie ani PZN nie pokrywają całości kosztów z tym związanych, dlatego szukamy sponsorów którzy zainwestują w tych czterech młodych, wykształconych, zdolnych, niesamowicie ambitnych pracowitych sportowców. Pozyskane środki finansowe umożliwią im tym samym, nie tylko godne reprezentowanie naszego kraju na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang, ale również spełnienie i realizacje ich największego marzenia.

 

Jednocześnie pragniemy, aby w Polsce odrodziła się idea biegów narciarskich poprzez aktywowanie młodego środowiska narciarskiego. Chcemy zachęcić młodych zapaleńców sportów zimowych do uprawiania tego sportu, a dzięki Państwa pomocy będziemy mogli ich również wspomóc finansowo kupując sprzęt, opłacając obozy treningowe i trenerów.

 

kadra

  od lewej: Jan Antolec, Maciej Staręga, Daniel Iwanowski (pracuje dla Fundacji), Paweł Klisz i Dominik Bury

 

Szanowni Państwo

Aby projekt mógł wejść w życie, a Nasza Kadra Narodowa miała możliwość trenowania z najlepszymi w Norwegii potrzebne są do tego fundusze. Część kosztów pokrywa PZN. Pozostała część jaką należy pokryć znacząco przekracza możliwości finansowe Naszych biegaczy. Kwota potrzebna na pokrycie reszty kosztów to ok. 150 000 PLN. Dlatego zachęcamy Państwa do wsparcia projektu " ŻYCIE NA BIEGÓWKACH - PRZEZ NORWEGIĘ NA IGRZYSKA".

 

Korzyści dla Sponsora ze współpracy

 - oficjalny status sponsora/partnera projektu

 - umieszczenie logo Firmy na busie wożącym zawodników,

 - promocja sponsora na profilach społecznościowych

 - zawodników oraz Fanpage Fundacji Impero Sport

 - umieszczenie nazwy firmy oraz logotypu na oficjalnej stronie

 - internetowej Projektu oraz Fundacji Impero Sport

 - promocja Firmy podczas imprez organizowanych przez Fundacje

 - umieszczenie logo firmy na plakatach, broszurach i wydawnictwach Fundacji Impero Sport dotyczących projektu

 - wzmianki o sponsorze w telewizji, radiu, portalach branżowych

 - logo sponsora na gadżetach treningowych i innych

 - zaproszenia i bilety na zawody biegów narciarskich

 - budowanie wizerunku Firmy jako przyjaznej sportowcom

 

 My wiemy, że ta inwestycja w kapitał ludzki, będzie procentowała przez wiele kolejnych lat. Dzięki niej będziecie mieć Państwo swój osobisty wkład i udział w przygotowania Polskiej Kadry Narodowej do Igrzysk Olimpijskich i innych międzynarodowych zawodów, a to nie zdarza się zbyt często i być może jest niepowtarzalną okazją by wziąć w niej udział.

 

kontakt: Maria Lachowicz - Bogunia - coaching sportowy, sponsoring,
             mail: mlachowicz@simplexgroup.pl , tel: +48 728 443 933

             Patrycja Kuś - sponsoring, marketing, media
             mail: zycienabiegowkach@imperosport.pl , tel: +48 504 984 996
             Ewa Papla - sponsoring, promocja
             mail: ewatrener@trainingandmotivation.pl tel: +48 600 032 676
             Daniel Iwanowski - komunikacja, administracja i spr. techniczne
             mail: daniel.iwanowski@o2.pl , tel: +48 502 316 981

 

 Zapraszamy do kontaktu.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Fundacja Impero Sport/Bielsko Biała