Ankieta

Jak oceniasz wybór Janusza Krężeloka na nowego trenera całej kadry A?

Biegi narciarskie - Polska

Akademickie MP - FIS

16.03.2008, Butorowy Wierch - Zokówka,Akademickie MP - FIS, biegi technika dowolną.Wyniki

Autor: kace
Źródło: w

2008-03-17 06:44

16.03.2008, Butorowy Wierch -Zokówka, Mistrzostwa SMS, dzień IIDrugi dzień rywalizacji w ramach mistrzostw SMS upłynął na rywalizacji w biegach techniką dowolną, z wyjątkiem kategorii junior/ka D, która to grupa rywalizowała na 2km techniką klasycznąwyniki w załącznikach.

Autor: kace
Źródło: pif sport

2008-03-16 22:08

Akademickie MP dla Marcisz i Staręgi.

15-16.03.2008 Zakopane - Zokówka, Akademickie MP ,FIS w biegach narciarskich.Dzisiaj na trasach Zokówki rozegrano sprinty mężczyzn i kobiet techniką dowolną na dystansie 1km.Akademickim MP został Maciej Staręga z UKS Rawa Siedlce, najmłodszy w stawce startujących zawodników (II klasa liceum).Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Stec z LKS Klimczok Bystra, a trzecie miejsce zajął Piotr Kocoń z AZS AWF Katowice.Wśród kobiet, także na dystansie 1km tryumfowała Marcela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki, przed Zuzaną Rosslerovą z Czech i Beatą Szymańczak z LKS Klimczok Bystra.wyniki kwalifikacji i finałów w załącznikachUWAGAwyniki niestety trzeba "odwrócić", w takim formacie otrzymaliśmy

Autor: kace
Źródło: w

2008-03-15 21:59

MMP - biegi CL.

13.03.2008, Butorowy Wierch, Młodzieżowe MP, biegi klasykiem.Mamy pierwszą sensację.Bieg mężczyzn na 10km (około) klasykiem wygrał niespodziewanie Mariusz Hluchnik z AZS AWF Katowice, pokonując Wojtka Biskupa i Mariusza Michałka.Wśród kobiet ponownie tryumfowała Marcela Marcisz z MKS Halicz Ustrzyki Dln/AZS AWF Katowice, wyprzedzając Aleksandrę Prekurat i Annę Staręgę.wyniki w załączniku