Ankieta

tymczasowy brak ankiety 6 - termin głosowania minął

Biegi narciarskie - Polska

BIEGU NA IGRZYSKA W USTIANOWEJ NIE BĘDZIE!

Zamieszczamy pismo jakie wysłał na rece prezesa PZN p.Apoloniusza Tajnera, Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski (POZN) w sprawie odwołania edycji zawodów Bieg na Igrzyska, która miały odbyć się 20-21 stycznia na trasach Ustjanowej.W piśmie, sekretarz POZN pan Krzysztof Lachowski wyraża swoją dezaprobatę postępowaniem organizatora Biegu na Igrzyska, odwołaniem zawodów bez podania przyczyn, a także nie respektowania kalendarza PZN.

Pismo publikujemy poniżej,( zostało wysłane także do naszej wiadomości) bez komentarza. PISMO

/kuba cieślar/

2012-01-17 16:12

Bieg na Igrzyska nie zawita w Bieszczady.

Jak poinformował nas przedstawiciel organizatora Pucharu Bieszczadów p. Bogdan Zwarycz tegoroczny Puchar Bieszczadów planowany na najbliższy weekend (19-21 stycznia) nie będzie częścią Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich "Bieg na Igrzyska", ponieważ organizator BNI, firma AK-Pol wycofała się ze współorganizowania imprezy.Poniżej prezentujemy oficjalny komunikat organizatora Biegu na Igrzyska nadesłany w godzinach popołudniowych.      KOMUNIKAT

2012-01-16 08:53

W klasyfikacji generalnej BNI 2012 TEAM na prowadzeniu Tomaszów Lubelski.

Po dwóch rozegranych biegach tegorocznego Biegu na Igrzyska w klasyfikacji TEAM zdecydowanie prowadzi klub MULKS Tomaszów Lubelski (foto z Drużynowych MP z Wisły).Biegacze narciarscy z Tomaszowa zdobyli 1475 punktów.  Na drugim miejscu z 905 punktami są zawodnicy MKS Halicz Ustrzyki Dolne, trzecie miejsce dla NKS Trójwieś Beskidzka,NKS ma na koncie 838 punktów.

2012-01-14 15:48

W drugim biegu BNI powtórka w kategorii E.

W najmłodszej kategorii Biegu na Igrzyska rozgrywanego w ramach Mistrzostw Karkonoszy na najwyższych stopniach podium ponownie stanęli Izabela Marcisz i Jan Żółkiewski (na zdjęciu).Iza wyprzedziła drugą w dzisiejszym biegu  Zuzannę Konik z Lotnika Ustianowao 37,5 sekundy.Trzecie miejsce zajęła Magdalena Kobielusz z MKS Istebna.Podium w tej kategorii wygląda identycznie jak w dniu wczorajszym.Dwa kolejne miejsca zajęły zawodniczki MULKS Tomaszów Lubelski Monika Sinder i Katarzyna Sendecka, na szóstym miejscu została sklasyfikowana zawodniczka UKS Rawa Siedlce Kamila Borkowska.