PPA

Już jutro na trasie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Amatorów na dystansach stylem klasycznym. Przypomnijmy, że panowie z grup od M-20 do M-60 pobiegną na dystansie 15 kilometrów, panie oraz panowie z grupy M-70 będa mieli do pokonania dystans 10 kilometrów. Poniżej garśc szczegółów organizacyjnych.

 

 

 aktualizacja z 21.09 - LISTA STARTOWA

 

Start biegu na dystansie 15 kilometrów nastąpi o godzinie 11.00. Startujemy interwałowo co 30 sekund.

Zawodnicy będą pięciokrotnie pokonywać 3 kilometrową pętlę. Jako pierwsi wyruszą na trasę zawodnicy z grupy M-20, następnie M-30 itd aż do grupy M-70, która jednak pętlę pokonuje tylko trzy razy.

Kolejność startu w poszczególnych grupach określa Ranking PPA, tzn w poszczególnych grupach wiekowych najlepsi pobiegną na końcu.

Zawodnicy nie sklasyfikowani w Rankingu PPA biegną w swoich grupach na początku.

Identyczne zasady będą obowiązywały w rywalizacji kobiet, których start jest przewidziany na godzinę 12.00 (orientacyjnie - plus minus 10 minut).

 

Listę zgłoszonych zawodników znajdziecie TUTAJ , jednak nie wszyscy zawodnicy są tam ujęci. Złośliwość rzeczy martwych dała znać o sobie i jak wiemy, kilku osobom nie udało się zalogować w systemie zgłoszeń. Osoby te zostaną dopisane do listy startowej po potwierdzeniu opłaty startowej (jest kilka takich przypadków).

 

Uczestnicy Mistrzostw otrzymają pamiatkową opaskę Mistrzostw Polski Amatorów, najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych pamiątkowe dyplomy i medale.

 

medale

 

Przypominamy także, że jeżeli w zgłoszeniu nie podaliście nazwy swojego teamu, klubu, miejsca zamieszkania, możecie to jeszcze zrobić na miejscu przy odbieraniu numerów startowych.

 

Listę startową postaramy się opublikować jeszcze w dniu dzisiejszym po godzinie 20-ej.

 

Do zobaczenia w Zakopanem

 

Kuba Cieślar

 

p.s jak informowaliśmy wcześniej MP Amatorów są zaliczane do PP Amatorów