2020-02-08 - 30. Bieg Jaćwingów - GOŁDAP [szczegóły w linku]

2020-02-09 - 33. Bieg Lotników - USTJANOWA [szczegóły w linku]

2020-02-09 - 30. Bieg Jaćwingów - GOŁDAP (2) [szczegóły w linku]

2020-02-15 - Mistrzostwa Polski Amatorów - ZAKOPANE [szczegóły w linku]

2020-02-16 - 32. Bieg Hetmański - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły w linku]

2020-02-16 - Bieg Popradzki - OBIDZA [szczegóły w linku]

2020-02-21 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-02-22 - JeLyMan - SKI TOUR (CZE) [szczegóły w linku]

2020-02-22 - 19. Memoriał Staszka Bodzka - LUBAWKA [szczegóły w linku]

2020-02-23 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-02-23 - IV Memoriał Staszka Michonia - 44. Festiwal Biegu Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

Marijus Rindzevicius wygrywa XII Bieg Sasinów

Litwin Marijus Rindzevicius i Katarzyna Chełmińska wygrali XII Bieg Sasinów na głównym dystansie 10 km stylem klasycznym. Trzecie miejsce zajął Robert Sadowski ze skipol.pl TEAM-u. Zawody były częścią Mazury Loppet Cup.

Komentarzy: 1

2017-02-05 14:09

IX Bieg Podhalański w Nowym Targu wygrali Kornelia Kubińska i Jan Antolec (foto), zawodnicy kadry Polski w biegach narciarskich. Najlepsi wśród amatorów to Edyta Olcoń i Dariusz Ślaga z skipol.pl TEAM. Zawodnicy naszego teamu przegrali tylko z zawodowcami. Gratulujemy!

Komentarzy: 13

2017-02-04 17:33

Tord Asle Gjerdalen i Katerina Smutna, oboje z Teamu Santander, wygrali Marcialongę 2017. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Daniel Iwanowski, który linię mety przekroczył jako 186.

2017-01-29 20:31

IV Bieg Popradzki w Piwnicznej Zdroju Obidzy zgromadził na starcie prawie 150 osób. Biegi główne na dystansach 21 km mężczyzn i 14 km kobiet wygrali Wojciech Pelczar i Edyta Olcoń.

2017-01-29 16:34

Drugi dzień XXVIII Biegu Jaćwingów w Gołdapi to biegi stylem dowolnym na dystansach od 20 kilometrów (bieg główny) do 200 metrów dla najmłodszych adeptów biegania na nartach. Bieg główny wygrała wczorajsza zwyciężczyni biegu klasykiem Emilia Romanowicz z Puszczy Supraśl oraz Litwin Marijus Butrimavicius. Swoje kategorie wiekowe wygrali zawodnicy skipol.pl TEAM Gołdap Hubert Paszkowski (M40) i Robert Sadowski (M50).