Ankieta

Czy zapłacił(a)byś za możliwość pobiegania na nartach?

Kalendarz

2019-12-14 - Puchar Term Chochołowskich / Otwarcie sezonu - CHOCHOŁÓW [szczegóły wkrótce]

Puchar Polski Amatorów w biegach narciarskich

2019-12-15 - VII Puchar Kościeliska - KOŚCIELISKO [szczegóły w linku]

2019-12-28 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

Obozy treningowe na biegówkach dla poczatkujących i zaawansowanych

2020-01-03 - Bedřichovský Night Light Marathon - SKI TOUR (CZE) [szczegóły w linku]

2020-02-23 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-02-23 - IV Memoriał Staszka Michonia - 44. Festiwal Biegu Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2020-02-28 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-03-06 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-03-13 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

Biegi narciarskie masowe / amatorskie

Finał Enervit Classic dla Daniela Iwanowskiego i Anny Gałek [WYNIKI]

Finałowe zawody cyklu Enervit Classic, rozgrywane na dystansie 15 km, zgromadziły na Polanie Jakuszyckiej rekordową liczbę blisko 300 uczestników. Jako pierwszy na mecie pojawił się Daniel Iwanowski, a z pań najlepsza była Anna Gałek (Enervit Yoko Team).

2017-02-18 13:48

Ondrej Hosek i Klara Moravcova wygrali Bedrichovską 30. Marcin Branas 14.

Zawodnicy gospodarzy Ondrej Hosek i Klara Moravcova wygrali Bedrichovską 30. Najlepiej z Polaków na 14. miejscu uplasował się Marcin Branas (SN Klasyk Warszwa).

2017-02-17 22:27

VII Międzynarodowy Bieg Narciarski o Puchar Bieguna Zimna, 11.02.2017r. Szelment k/Suwałk.
Po rocznej przerwie WOSIR Szelment specjalizujący się przede wszystkim w narciarstwie zjazdowym powrócił do swojego Pucharu Bieguna Zimna. Faktyczne było przenikliwie zimno.

Komentarzy: 1

2017-02-13 09:51

Na trasach im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej rozegrano dzisiaj XXX jubileuszowy Bieszczadzki Bieg Lotników. Dystanse główne stylem klasycznym wygrali Aleksandra Fundanicz z Ustrzyk Dolnych (Bieszczadzki Oddział SG) na 10 kilometrów kobiet i Dmytro Kozaczok z Lwowa na 20 kilometrów mężczyzn.

Komentarzy: 12

2017-02-12 16:45

IX Bieg Podhalański to w tej chwili największy polski bieg narciarski rozegrany w bieżącym sezonie. Do mety biegu w Nowym Targu dotarło w ubiegłą sobotę 646 uczestników.