2020-08-29 - Letni Bieg Piastów 50km (CROSS) - JAKUSZYCE [Szczegóły w linku]

Górski maraton w Jakuszycach

2020-08-29 - Letni Bieg Piastów 22km (CROSS) - JAKUSZYCE [Szczegóły w linku]

Górski półmaraton w Jakuszycach

2020-08-30 - Letni Bieg Piastów 12km Nordic Walking - JAKUSZYCE [Szczegóły w linku]

Svalbard Skimaraton 2017 dla Emila Iversena [WYNIKI POLAKÓW]

Reprezentanci Norwegii Emil Iversen i Ragnhild Haga zwyciężyli w Svalbard Skimaraton 2017. Do pokonania było 42 kilometry techniką klasyczną. Startowali również Polacy, w tym Andrzej Guziński z naszego skipol.pl TEAM-u.

2017-04-29 16:55

Norweg Petter Northug wygrał kończący sezon Worldloppet, rozgrywany w okolicach Isafjordur na północnym zachodzie Islandii, Fossavatnsgangan. Wśród kobiet najlepsza była Britta Johansson Norgren. Startowali również Polacy.

2017-04-29 14:49

Norweg Petter Eliassen (Team LeasePlan), a wśród kobiet Justyna Kowalczyk (Team Santander) wygrali, zaliczany do cyklu Visma Ski Classic, rozgrywany w Norwegii na dystansie 50 kilometrów Reistadloepet.

2017-04-01 11:33

Aarefjaellsloppet dla Auklanda i Norgren, Justyna Kowalczyk 4.

Norweg Anders Aukland startujący w barwach Teamu Santander oraz Szwedka Britta Johansson Norgern (Lager 157 Ski Team) wygrali zaliczany do cyklu Visma Ski Classic Aarefjaellsloppet. Justyna Kowalczyk (Team Santander) zajęła czwarte miejsce.

2017-03-25 12:38

Szwajcar Dario Cologna i Norweżka Mari Eide wygrali 49. Engadin Skimarathon. W rozgrywanym w Szwajcarii biegu na dystansie maratonu (42 km) i półmaratonu wzięła udział grupa Polaków w tym zawodnik skipol.pl Team-u Andrzej Guziński.