Obozy treningowe na biegówkach dla poczatkujących i zaawansowanych

2020-01-03 - Bedřichovský Night Light Marathon - SKI TOUR (CZE) [szczegóły w linku]

Ski Tour największy czeski cykl zawodów w biegach narciarskich

2020-01-03 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-01-04 - Puchar Term Chochołowskich / Otwarcie sezonu - CHOCHOŁÓW [szczegóły wkrótce]

2020-02-23 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-02-23 - IV Memoriał Staszka Michonia - 44. Festiwal Biegu Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2020-02-28 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-03-06 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-03-13 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

Biegi narciarskie masowe / amatorskie

BP_2017_klasyczna_dziewiatka_foto_BP_FB

Klasyczna Dziewiątka Biegu Piastów dla Macieja Zdziechowskiego i Emilii Romanowicz [WYNIKI]

Tuż po 30 kilometrach stylem łyżwowym do rywalizacji stanęli ci, którzy wolą klasyka. Na 9 kilometrach najlepsi okazali się Emilia Romanowicz i Maciej Zdziechowski.

2017-03-03 14:03

Tegoroczny pierwszy dzień weekendu z Biegiem Piastów rozpoczął się od rywalizacji na 30 kilometrów stylem dowolnym. U Pań triumf odniosła Róża Łyjak ze Szklarskiej Poręby, a u panów najlepszy okazał się reprezentant Czech, Dusan Kozisek z Liberca.

Komentarzy: 5

2017-03-03 12:37

W blasku latarek-czołówek, a na trasie także pochodni, 135 zawodników i zawodniczek pokonał dziś wieczorem 10-kilometrową trasę ze startem i metą na Polanie Jakuszyckiej. Po drodze zdobyli Samolot, wdrapali się na Górny Dukt i zjechali szaloną trasą Herberta. Wygrali Tomasz Kałużny i Anna Gałek.

2017-02-28 09:32

Estoński Tartu Maraton to bieg zaliczany do cyklu Worldloppet. Rozegrany wczoraj bieg na 16 kilometrów stylem klasycznym zakończył się podwójnym zwycięstwem zawodników naszego skipol.pl TEAMU. Bieg wygrał Daniel Żamojtiuk, drugie miejsce dla Roberta Sadowskiego (obaj na zdjęciu).

2017-02-27 12:10

JeLyMan na głównym dystansie 40 km stylem klasycznym wygrał Pavel Ondrasek, wśród kobiet najlepsza była Zuzana Kocumova. 18. open i pierwszy w kategorii M59 Władysław Olszowski (Team Nabiegówkach.pl). Trzecia wśród kobiet (pierwsza w kategorii Z18) w biegu na 10 km była Weronika Jarecka z naszego skipol.pl TEAM-u.