2020-01-24 - Karlovská 50 - SKI TOUR (CZE) [szczegóły w linku]

Ski Tour największy czeski cykl zawodów w biegach narciarskich

2020-01-25 - Obóz z MT-SPORT- Toblach/Dobbiaco (Włochy) [szczegóły w linku]

Obozy treningowe na biegówkach dla poczatkujących i zaawansowanych

2020-01-25 - 13 Puchar Magurki, Mistrzostwa Polski Lekarzy - MAGURKA WILKOWICKA [szczegóły wkrótce]

2020-02-23 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-02-23 - IV Memoriał Staszka Michonia - 44. Festiwal Biegu Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2020-02-28 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-03-06 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

2020-03-13 - Obóz z MT-SPORT- Szklarska Poręba [szczegóły w linku]

Biegi narciarskie masowe / amatorskie

Reprezentanci USA zdominowali Merino Muster 2017 [WYNIKI]

Zawodnicy ze Stanów Zjednoczonych zdominowali tegoroczną edycję Merino Muster, trzeci i ostatni z letnich biegów nowego sezonu Worldloppet. Dopisała również pogoda i warunki.

2017-09-04 06:51

Doskonałe warunki śniegowe i przepiękan pogoda towarzyszyły 27. edycji Kangaroo Hoppet. Reprezentująca Australię Barbara Jezersek i Miles Havlick ze Stanów Zjednoczonych wygrali główny, liczący 42 kilometry bieg, będący częścią cyklu Worldloppet. W sumie w zawodach wzięło udział ponad 1000 zawodników z 22 krajów co jest największym wydarzeniem narciarskim na półkuli południowej.

2017-08-27 15:15

Polak Waldemar Spychalski zajął trzecie miejsce w zaliczanym do cyklu Worldloppet biegu Ushuaia Loppet, rozgrywanym w Ziemi Ognistej na południowych krańcach Argentyny.

2017-08-14 14:05

Reprezentanci Norwegii Emil Iversen i Ragnhild Haga zwyciężyli w Svalbard Skimaraton 2017. Do pokonania było 42 kilometry techniką klasyczną. Startowali również Polacy, w tym Andrzej Guziński z naszego skipol.pl TEAM-u.