2017-08-20 - 4 Letni Bieg Jaćwingów - GOŁDAP [szczegóły wkrótce]

2017-08-26 - Alliansloppet (Euroloppet) - SWE [szczegóły w linku]

Data: 26.08.2017; Miejsce: Trollhättan; Dystanse: 16 km; 32 km; 48 km CT

2017-09-02 - PP na nartorolkach - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły wkrótce]

Zawody Pucharu Polski PZN na nartrolkach 2017

2017-09-08 - Puchar Świata na nartorolkach (4) - TRENTO (ITA) [szczegóły w linku]

8.09. Sprint F; 9.09. Uphill C; 10.09. Pursuit F

2017-09-09 - Silvini Skiroll Classics (7) - CERNA HORA [szczegóły w linku]

2017-09-09 - PP na nartorolkach i MP - JELENIA GÓRA SOBIESZÓW [szczegóły wkrótce]

Mistrzostwa Polski na nartorolkach 2017 i zawody Pucharu Polski PZN na nartrolkach 2017

2017-09-10 - Silvini Skiroll Classics (8) - SPINDLEROVKA [szczegóły w linku]

2017-09-16 - Vexa Skiroll Tour - Kamyk Uphill - SMRECZYNA [Komunikat zawodów wkrótce]

2017-09-16 - PP na nartorolkach - ISTEBNA [szczegóły wkrótce]

2017-09-17 - Vexa Skiroll Tour - Puchacz Uphill - PSARY [Komunikat zawodów wkrótce]

2017-09-17 - PP na nartorolkach - BYSTRA ŚLĄSKA [szczegóły wkrótce]

2017-09-23 - Silvini Skiroll Classics (9) - KRISTYNA [szczegóły w linku]

2017-09-23 - PP i MP UKS-ów na nartorolkach - MARKLOWICE [szczegóły wkrótce]

Zawody Pucharu Polski PZN na nartrolkach 2017, oraz Mistrzostwa Polski UKS-ów

2017-09-24 - Silvini Skiroll Classics (10 - FINAŁ) - JESTED [szczegóły w linku]

2017-10-08 - Vexa Skiroll Tour - Przechyba Uphill - GABOŃ [Komunikat zawodów wkrótce]

Wyniki: Nartorolki świat

MARIUSZ MICHAŁEK 5 W GRAND PRIX SPORTFUL.

5.10.2009,Włochy,31 Grand Prix Sportful w biegach na nartorolkach.Bardzo dobre piąte miejsce zajął Mariusz Michałek w rozegranym dzisiaj biegu na nartorolkach.Zwyciężył Włoch Roland Clara, przed swoimi rodakami Giorgio di Centa, Pietro Piller Cottrer,Valerio Checchi.Bieg rozstrzygnął się na finiszu, niestety dla Mariusza Włosi okazali się lepsi.Jednak strata do zwycięzcy 14,5 sekundy musi budzić respekt.Czołowa czwórka to etatowi reprezentanci Italii w zimowym Pucharze Świata.W biegu juniorek startowała Karolina Mrowca, która zajęła 11 miejsce.Mariusz Dziadkowiec-Michoń w biegu juniorów uplasował się na 7 pozycji.W kategorii seniorek zwyciężyła Włoszka Arianna Follis, przed Walentiną Szewczenko z Ukrainy i Finką Aino kaią Saarinen.

Autor: kace
Źródło: w

2009-10-06 16:56

2008-10-15 19:59

Wyniki XXI zawodów nartorolkowych o Puchar Prezydenta SKP w Szczyrbskim Plesie.Mariusz Michałek, po raz drugi z rzędu zwycięzcą!Szkoda tylko, że kategoria seniorów to wewnętrzna sprawa zawodników z Polski.