Wyniki: Nartorolki świat

Urszula Łętocha deklasuje rywalki w Pucharze Świata na nartorolkach.Garbień szósty.

Ostatnią konkurencją rozgrywanego w niemieckim Bad Peterstal Pucharu Świata w biegach na nartorolkach był bieg masowy stylem dowolnym na dystansie 11,3 kilometra.

Podobnie jak w rozgrywanym w piątek biegu stylem klasycznym zawodniczka KS Śnieżka Karpacz nie dała szans konkurentkom i pewnie zwyciężyła w czasie 44:44,6 minuty.
Druga lokata dla Rosjanki Eleny Lukianovej (strata 3,9 sekundy), trzecie miejsce zajęła kolejna reprezentantka sbornej Ulyana Gavrilova, która straciła do Uli ponad minutę.

2012-07-22 10:03

Maiken Caspersen Falla i Christopf Eigenmann wygrali sprinty w Blink skifestival.

W rozegranych w dniu wczorajszym (21.07) sprintach na nartorolkach w ramach Blink skifestival (NOR) tryumfowali Norweżka Maiken Caspersen FALLA i Szwajcar Christoph EIGENMANN (foto).

Na starcie sprintu stanęła cała plejada biegaczy narciarskich z Norwegii,Francji,Szwajcarii i USA.
W kategorii pań w finale jako druga linię mety minęła Heidi Weng z Norwegii, trzecia lokata dla Szwajcarki Laurie Van der Graaf.
Piąte miejsce w finale zajęła kolejna Norweżka Astrid Jacobsen, szósta lokata to amerykańska specjalistka sprintu Kikkan Randall.
Therese Johaug zakończyła swój występ w półfinale.

2012-07-22 09:28

Emilia Romanowicz wygrywa w Londynie.

Zawodniczka UKS Puszcza Supraśl Emilia Romanowicz zwyciężyła w rozegranym tydzień temu w Londynie (14.07) biegu godzinnym na nartorolkach.

Zawody rozgrywano na torze, zawodnicy mieli godzinę na pokonanie jak największej liczby okrążeń.
Do łącznego wyniku doliczano jeszcze czas ostatniego  okrążenia, który zawodnicy rozpoczęli po upływie regulaminowej godziny.

Emilia w czasie godziny i czterech minut pokonała 20 okrążeń, tyle samo co zwycięzca w kategorii mężczyzn.
Zawody są regularnie organizowane przez London Region Nordic Ski Club.

Co robi wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w biegach narciarskich w Londynie?

2012-07-21 08:26

Kolejne zwycięstwo Uli Łętochy w nartorolkowym Pucharze Świata.

Urszula Łętocha (FOTO:xc-ski.de)  wygrała nartorolkowy bieg pod górę rozgrywany w Bad Peterstal (GER) w ramach Pucharu Świata w biegach na nartorolkach.
Wśród seniorów wygrywali Włoch Sergio Bonaldi i Szwedka Sandra Hansson.

2012-07-20 19:00

Nartorolkowy PŚ w Markkleebergu - bieg pościgowy..

Ostatnim etapem Nartorolkowego Pucharu Świata rozgrywanego w niemieckim Markkleebergu były biegi pościgowe.

2012-07-08 20:15

Nartorolkowy PŚ - Markkleeberg.

W piątek w Markkleebergu (Niemcy) rozpoczęły się drugie zawody tegorocznego Pucharu Świata w biegach na nartorolkach. Pierwszą konkurencją był bieg stylem dowolnym na dystansie 8km dla mężczyzn i 4km dla kobiet. Natomiast w sobotę rywalizowano w sprincie również techniką dowolną.