Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

Champions Race w Tiumeni, czyli wspólne święto biegaczy i biathlonistów

Mamy kwiecień, wiosna na dobre zagościła, ale narciarskich atrakcji nie brakuje. Wczoraj w Tiumeni rozgrywano Champions Race z udziałem czołówki biegaczy narciarskich i biathlonistów.

2016-04-10 12:05

Dario Cologna i Silje Oeyre Slind wygrywają w Bruksvallanie, Staręga 17.

Po piątkowych sprintach dziś w Bruksvallarnie rywalizowano w biegu ze startu wspólnego na 30km. Zawody wygrali Szwajcar Dario Cologna i Norweżka Silje Oeyre Slind. Maciej Staręga uplasował się na 17. miejscu.

2016-04-09 17:36

W Polsce wiosna, a nasz najlepszy biegacz narciarski Maciej Staręga jeszcze startuje i to z jakim skutkiem. Dzisiaj Maciek wygrał sprinty w ramach zawodów Fjalltoploppet w szwedzkiej Brukvallarnie. W finale pokonał min. Szwajcara Dario Colognę.

Komentarzy: 1

2016-04-07 17:45

W pięciu krajach rywalizowano w ten weekend o krajowe tytuły w biegach narciarskich. Zebraliśmy wyniki z Norwegii, Szwecji, Finlandii, Rosji, a także Grecji.

2016-04-03 20:26

Justyna Kowalczyk wygrywa finał Ski Classics!

To był znakomity bieg w wykonaniu polskiej mistrzyni olimpijskiej! Na finiszu Justyna Kowalczyk nie dała szans Serainie Boner.

2016-04-02 11:01

Nowy rekord świata w 24 godzinnym biegu na nartach należy od dzisiaj do Erika Wickstroma ze Szwecji. Zawodnik przebiegł nieprawdopodobne 438,575 kilometra.