podmenu

 

Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

kowalczyk

Justyna Kowalczyk druga w zawodach FIS na Słowacji

Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce w rozgrywanym w Strbskem Plesie na Słowacji 59. Memoriale 24 Padlych Hrdinov SNP. W zawodach, poza Justyną Kowalczyk, wzięli udział zawodnicy kadry A-mix i młodzieżowej. Najlepiej zaprezentowali się Kamila Boczkowska i Kamil Bury zajmując trzecie miejsca.

 

Komentarzy: 0

2016-12-29 15:37

Czytaj więcej
bury

Slavic Cup w Strbskim Plesie: Polacy tuż za podium w biegach dystansowych

Po dwóch dniach rywalizacji sprinterskiej w Strbskim Plesie przyszedł czas na rywalizację dystansowców. Zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn reprezentanci Polski zajęli miejsca tuż za podium.

 

Komentarzy: 3

2016-12-18 14:52

Czytaj więcej

PŚ w La Clusaz: Norweska dominacja również w sztafecie

Didrik Toenseth, Martin Johnsrud Sundby, Anders Gloeersen i Finn Haagen Krogh biegnący w pierwszej reprezentacji Norwegii wygrali rywalizację sztafet w ramach Pucharu Świata w La Clusaz. Drugie miejsce dla Rosji I, a najniższy stopień podium dla gospodarzy Francji I.

Wśród kobiet, zgodnie z planem, wygrywają Norweżki w składzie: Ingvild Oestberg, Marit Bjoergen, Ragnhild Haga i Heidi Weng. Drugie miejsce dla Finek, trzecie Szwedki.

 

Komentarzy: 0

2016-12-18 14:04

Czytaj więcej

OPA Cup w Goms: Mass start łyżwą bez udziału Justyny Kowalczyk

Ostatniego dnia rywalizacji w Pucharze OPA w szwajcarskim Goms rywalizowano w biegach ze startu wspólnego techniką dowolną. Zgodnie z zapowiedziami bieg łyżwą odpuściła sobie Justyna Kowalczyk.

 

Komentarzy: 0

2016-12-18 12:31

Czytaj więcej
letocha

Slavic Cup w Szczyrbskim Plesie: Urszula Łętocha ponownie trzecia, Kamil Bury czwarty [WYNIKI, AKTUALIZACJA]

Drugi dzień rywalizacji Pucharu Kontynentalnego Slavic Cup, to ponownie sprinty indywidualne, dzisiaj rywalizowano jednak stylem dowolnym. Wczorajszy wynik powtórzyła Urszula Łętocha z LKS Wiśniowa/Osieczany, która po raz drugi stanęła na najniższym stopniu podium. W sprintach mężczyzn najlepiej pobiegł Kamil Bury z MKS Istebna zajmując w finale czwarte miejsce.

Komentarzy: 5

2016-12-17 17:14

Czytaj więcej
weng

PŚ w La Clusaz: Norweska dominacja w biegach stylem dowolnym

Heidi Weng, przed Marit Bjoergen i Ingvild Oestberg, wygrała rozgrywany w La Clusaz w ramach Pucharu Świata bieg na 10km stylem dowolnym ze startu wspólnego. Wśród mężczyzn na dystansie 15km najlepszy okazał się Finn Haagen Krogh.

 

Komentarzy: 2

2016-12-17 13:16

Czytaj więcej
kowalczyk

OPA Cup w Goms: Justyna Kowalczyk trzecia na 10km klasykiem

Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce w biegu na 10km stylem klasycznym rozgrywanym w ramach Pucharu OPA w szwajcarskim Goms. Wygrała Włoszka Caterina Ganz.

 

Komentarzy: 3

2016-12-17 12:46

Czytaj więcej

PŚ w Davos: Falla i Ustiugov najlepsi w sprincie, Maciej Staręga odpada w ćwierćfinale

Norweżka Maiken Caspersen Falla i Rosjanin Sergey Ustiugov wygrali sprint stylem dowolnym w Davos. Maciej Staręga, który jako jedyny z Polaków awansował do ćwierćfinałów, był czwarty w swoim biegu i został sklasyfikowany na 20. miejscu.

 

Komentarzy: 3

2016-12-11 13:21

Czytaj więcej
haratyk

OPA Cup w Valdidentro dzień II: Mateusz Haratyk 18., Agata Warło 27. [WYNIKI]

Drugi dzień zawodów OPA Cup w Valdidentro odbywał się już bez udziału Justyny Kowalczyk, ponieważ w programie były biegi stylem dowolnym. Kobiety i juniorki miały do pokonania 10km, panowie i juniorzy rywalizowali na dystansie 15km.

 

Komentarzy: 11

2016-12-11 12:37

Czytaj więcej
oestberg

Puchar Świata w Davos wygrywają Ingvild Flugstad Oesteberg i Martin Johnsrud Sundby [WYNIKI]

Kolejny weekend Pucharu Świata w biegach narciarskich to zawody w szwajcarskim Davos. Dzisiaj są tam rozgrywane biegi dystansowe stylem dowolnym, panie 15km, a panowie 30km. W zawodach startuje nasza kadra A.

Komentarzy: 0

2016-12-10 12:59

Czytaj więcej
kowalczyk

Justyna Kowalczyk wygrywa OPA cup w Valdidrento, Warło 25 [WYNIKI]

W włoskiej miejscowości Valdidrento dzisiaj rozegrano pierwsze w tym sezonie biegi w ramach OPA Cup, zawody Pucharu Kontynentalnego (PK). Wyjaśnijmy, że w biegach narciarskich nie ma tak jak w skokach jednego "światowego" Pucharu Kontynentalnego, poszczególne zawody są przypisane do poszczególncyh regionów.

Komentarzy: 5

2016-12-10 10:29

Czytaj więcej

PŚ w Lillehammer: Zwycięstwo Heidi Weng i Martina Sundby, duży awans Justyny Kowalczyk

Rywalizacja kobiet w Lillehammer Tour zakończyła się pewnym zwycięstwem Heidi Weng. Justyna Kowalczyk z 45. awansowała na 19. miejsce. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Martin Johnsrud Sundby, a sensacyjnie na drugim miejscu finiszował Johannes Hoesflot Klaebo.

 

Komentarzy: 1

2016-12-04 13:12

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p