Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

starega

Stina Nillson i Sergiej Ustjugow - wygrywają sprinty stylem dowolnym na otwarcie Tour de Ski. Maciej Staręga 15. [WYNIKI]

Pierwszy etap Tour de Ski 2017 to sprinty stylem dowolnym w szwajcarskim Val Mustair wygrywają szwedka Stina Nilsson i Rosjanin Sergiej Ustjugow.  Maciej Staręga zajął 15 miejsce.

65 zawodniczek i 86 biegaczy wystartowało do 11. edycji prestiżowego cyklu Tour de Ski.

2016-12-31 13:28

Drugi dzień rywalizacji w Memoriale 24 Padlych Hrdinov SNP w Szczyrbskim Plesie to biegi indywidualne stylem klasycznym. Bieg na 5km wygrała Justyna Kowalczyk, Mateusz Haratyk wygrał bieg na dystansie 7,5 km w kategorii juniorów.

Komentarzy: 2

2016-12-30 13:38

Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce w rozgrywanym w Strbskem Plesie na Słowacji 59. Memoriale 24 Padlych Hrdinov SNP. W zawodach, poza Justyną Kowalczyk, wzięli udział zawodnicy kadry A-mix i młodzieżowej. Najlepiej zaprezentowali się Kamila Boczkowska i Kamil Bury zajmując trzecie miejsca.

2016-12-29 15:37

Po dwóch dniach rywalizacji sprinterskiej w Strbskim Plesie przyszedł czas na rywalizację dystansowców. Zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn reprezentanci Polski zajęli miejsca tuż za podium.

Komentarzy: 3

2016-12-18 14:52

Didrik Toenseth, Martin Johnsrud Sundby, Anders Gloeersen i Finn Haagen Krogh biegnący w pierwszej reprezentacji Norwegii wygrali rywalizację sztafet w ramach Pucharu Świata w La Clusaz. Drugie miejsce dla Rosji I, a najniższy stopień podium dla gospodarzy Francji I.

Wśród kobiet, zgodnie z planem, wygrywają Norweżki w składzie: Ingvild Oestberg, Marit Bjoergen, Ragnhild Haga i Heidi Weng. Drugie miejsce dla Finek, trzecie Szwedki.