Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

sundby

PŚ Oslo: 50-kilometrowy maraton dla Sundby’ego [WYNIKI]

Prowadzący w klasyfikacji generalnej PŚ i klasyfikacji biegów dystansowych Martin Jonsrud Sundby odniósł dziś swoje kolejne zwycięstwo w PŚ, tym razem w norweskim Oslo, na dystansie 50 kilometrów. Polacy nie startowali.

2017-03-11 15:53

W rozgrywanych dzisiaj w szwajcarskim Klosters Mistrzostwach Świata Masters dzisiaj rozgrywano biegi stylem klasycznym na dystansie 10 kilometrów. Miejsca w czołówce swoich grup wiekowych zajęli Edyta Olcoń skipol.pl TEAM i Bogusław Gracz.

Komentarzy: 13

2017-03-06 12:26

MŚ Lahti 2017: Alex Harvey Mistrzem Świata na 50 km łyżwą, Jan Antolec 34.

Kanadyjczyk Alex Harvey wygrał bieg na 50 kilometrów techniką dowolną, kończący Mistrzostwa Świata w Lahti. Srebrny medal wywalczył Sergey Ustiugov, a brąz zdobył Matti Heikkinen. Na 34. miejscu uplasował się jedyny Polak w dzisiejszym biegu Jan Antolec.

Komentarzy: 5

2017-03-05 15:41

Norweżki zdominowały rywalizację w biegu na 30 km techniką dowolną na Mistrzostwach Świata w Lahti zajmując 4 czołowe miejsca. Złoto wywalczyła Marit Bjoergen, srebro dla Heidi Weng, a brązowy medal zdobyła Astrid Jacobsen. Jedyna Polka w stawce, Kornelia Kubińska zajęła 24. miejsce.

Komentarzy: 7

2017-03-04 15:07

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości z Lahti – polscy biegacze nie poszli w ślady swoich koleżanek i nie ukończyli biegu sztafetowego 4x10 kilometrów w Lahti. Złoto rzutem na taśmę wywalczyli Norwegowie.