podmenu

Wyniki: Nartorolki Polska

Ranking Pucharu Polski 2012 na nartorolkach po biegach na Dolnym Śląsku.

Zamieszczamy ranking Pucharu Polski 2012 w biegach na nartorolkach po dwóch dolnośląskich edycjach.
Jak dotychczas zawodniczki i zawodnicy startowali w Mistrzostwach Jeleniej Góry i Mistrzostwach Karkonoszy.

Najbliższy weekend to zawody w Tomaszowie Lubelskim- Puchar Lubelszczyzny, kolejne sobota i niedziela (15 i 16.09) to Bystra Śląska i Istebna.
Do klasyfikacji generalnej  PP 2012 zalicza się 5 najlepszych startów  (zobacz REGULAMIN PUCHARU POLSKI) ,biorąc pod uwagę odwołanie edycji w Supraślu (miejscowe władze popierają sport!!) z sześciu biegów zaliczających się do Pucharu Polski PZN  2012 w biegach na nartorolkach odpada tylko jeden!

RANKING PP NARTOROLKI 2012 (1)
Komentarzy: 0

2012-09-06 06:41

Czytaj więcej

Emilia Romanowicz i Tomasz Kałużny Mistrzami Karkonoszy na nartorolkach.

Mistrzstwa Karkonoszy na nartorolkach 2012 zakończyły się zwycięstwami Emilii Romanowicz (na zdjęciu) i Tomasza Kałużnego ,którzy tym samym wywożą z Dolnego Śląska po dwa zwycięstwa w Pucharze Polski 2012 na nartorolkach.

W kategorii seniorek kolejne miejsca zajęły :Dominika Bielecka z MKS Wodzisław Śląski (strata 15,39 sekundy) i Magdalena Czusz z MULKS Tomaszów Lubelski (strata 17,79s).

Druga lokata w biegu seniorów dla Wojciecha Smykowskiego z MKS Karkonosze, trzecia to Robert Faron z UKS Watra Kamienica.
Komentarzy: 0

2012-09-02 11:35

Czytaj więcej

Mistrzami Jeleniej Góry Emilia Romanowicz i Tomasz Kałużny.

W rozegranych dzisiaj Mistrzostwach Jeleniej Góry w biegach na nartorolkach, zawodach wliczanych do Pucharu Polski 2012 na nartorolkach, tryumfowali Emilia Romanowicz (FOTO),reprezentujaca UKS Puszcza Supraśl i Tomasz Kałużny z LKS Poroniec Poronin.

W kategorii seniorek drugie miejsce zajęła Magdalena Czusz z MULKS Tomaszów Lubelski, trzecie miejsce dla Dominiki Bieleckiej z MKS Wodzisław Śląski.
W kategorii seniorów za Kałużnym uplasowali się Wojciech Smykowski z MKS Karkonosze i Robert Faron z UKS Watra Kamienica.
Komentarzy: 0

2012-09-01 17:22

Czytaj więcej

VI Grand Prix Podlasia w Biegach na Nartorolkach - edycja I

20.06.2012r. w Białymstoku - Cieliczance odbyła się pierwsza eliminacja VI Grand Prix Podlasia w Biegach na Nartorolkach.
Komentarzy: 0

2012-06-25 09:56

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI DLA ANNY STARĘGI.

Kolejny sezon Pucharu Polski na nartorolkach za nami.Po pięciu rozegranych eliminacjach w Jeleniej Górze, Tomaszowie Lubelskim,Bystrej Śląskiej, Jaworzynce i Marklowicach przedstawiamy końcowy RANKING Pucharu Polski na nartorolkach 2011.W kategorii seniorek wygrała Anna Staręga (FOTO) reprezentująca klub UKS Rawa Siedlce.Ania w 4 biegach zdobyła 220 punktów.Drugie miejsce także z czterema punktowanymi biegami zajęła zawodniczka UKS Puszcza Supraśl Emilia Romanowicz.Najniższy stopień podium w tej kategorii to Aleksandra Prekurat także z Siedlec.W tej kategorii sklasyfikowano 13 zawodniczek.W kategorii juniorek A na pierwszym miejscu została sklasyfikowana Magdalena Czusz z Tomaszowa Lubelskiego, przed Patrycją Wąchałą z LKS Witów Mszana Górna.Patrycja zdobyła komplet punktów w trzech biegach, w których wystartowała.Trzecie miejsce dla zawodniczki MUKN Pod Stróżą Miszkowice Marzeny Maciulewicz(sklasyfikowano 8 zawodniczek).Kategoria juniorek B to wewnętrzna sprawa zawodniczek MULKS Tomaszów Lubelski.Wygrała Katarzyna Sikora przed młodszymi o rok koleżankami Małgorzatą Żółkiewską i Eweliną Pleskacz.Czwarte miejsce w tej kategorii także dla Tomaszowa za sprawą Katarzyny Korkosz.(sklasyfikowano 24 zawodniczki)Puchar w kategorii C z trzema pierwszymi i jednym drugim miejscem dla Katarzyny Stokfisz z Tomaszowa.Anna Bielecka z UKS Rawa Siedlce zajęła miejsce drugie, a Weronika Legierska zakończyła sezon na trzeciej pozycji.(sklasyfikowano 25 zawodniczek)Wreszcie najmłodsza pucharowa kategoria to juniorki D.Podwójne zwycięstwo zajęły zawodniczki z ....Tomaszowa,Martyna Wawrzusiszyn -pierwsze i Monika Mazurkiewicz-drugie.Trzecie miejsce dla Dolnego Śląska za sprawą Natalii Traczyk z MKS Karkonosze.sklasyfikowano 30 zawodniczek).W rankingu sklasyfikowano łącznie 100 zawodniczek , które wystartowały w tegorocznym Pucharze Polski na nartorolkach.Zastanawia absencja klubów z południa Polski, we wszystkich damskich kategoriach tylko 4 miejsca na podiach zajęły zawodniczki z okręgów górskich.Czyżby w górach nartorolki były w niełasce?Kto ma rację pokaże zima....ranking w załączniku

Autor: kace
Źródło: pifsport/w

Komentarzy: 0

2011-09-26 00:00

Czytaj więcej

MĘSKI PUCHAR POLSKI DLA ....WETERANÓW!

Puchar Polski na nartorolkach 2011 padł łupem zawodników z dużym bagażem doświadczeń.Pierwsza trójka w klasyfikacji generalnej seniorów to zawodnicy nie startujący regularnie zimą w zawodach pod egidą PZN.Panowie( w kolejności miejsc) Robert Faron z UKS Watra Kamienica, Andrzej Honczar (FOTO)-Hubal Białystok i Tomasz Kałużny z LKS Poroniec Poronin pokazali dobitnie jak wygląda siła biegów "zawodowych" w Polsce pod nieobecność zawodników kadr.W tej kategorii sklasyfikowano 19 zawodników i to niestety są całe nasze biegi w najstarszej kategorii.W kategorii juniorów A tryumfował Paweł Klisz z LKS Klimczok Bystra, 10 punktów starty do zwycięzcy zanotował drugi w generalce Rafał Matuszny z MKS Istebna.Najniższy stopień podium dla Piotra Skowrona reprezentującego MKS Karkonosze.W tej kategorii sklasyfikowano 24 zawodników.Kategoria juniorów B to zwycięstwo Roberta Maciulewicza z MUKN Pod Stróżą Miszkowice, przed Bartłomiejem Ruckim z NKS Trójwieś Beskidzka.Trzecie miejsce zajął zawodnik z Tomaszowa Lubeslkiego Karol Mosiądz.sklasyfikowano 31 zawodnikówKategorię juniorów C wygrała dwójka zawodników z tomaszowskiego MULKS Mateusz Hałasa przed Pawłem Atalskim.Trzecie miejsce dla Dominka Burego z MKS Istebna.W tej kategorii sklasyfikowano 36 zawodników.Wreszcie najmłodsi, czyli juniorzy D i tutaj także dublet dla Tomaszowa.Wygrał Szymon Sikora, przed Aleksym Stokfiszem i zawodnikiem NKS Trójwieś Beskidzka Mikołajem Michałkiem.sklasyfikowano 32 zawodników.ranking w załączniku

Autor: kace
Źródło: pifsport/w

Komentarzy: 0

2011-09-26 00:00

Czytaj więcej

NA NARTOROLKOWYCH UKS-ach ZNOWU TOMASZÓW.

Drugi dzień UKS-ów na nartorolkach w Marklowicach to ponownie dominacja zawodników tomaszowskiego MULKS.Wprawdzie w odróżnieniu od dnia wczorajszego, biegacze narciarscy z Tomaszowa nie zdobyli całej puli, ale pięć wygranych kategorii z sześciu musi budzić szacunek.Jedynym, który przełamał dominację Tomaszowa Lubelskiego jest Filip Kroemer z UMKS Marklowice, klubu gospodarzy.Reszta kategorii to zwycięstwa:juniorka C - Katarzyna Stokfiszjunior/ka D -Monika Mazurkiewicz i Szymon Sikorajunior/ka E Karol Smoluch i Monika Skinder.Wszyscy MULKS Tomaszów Lubelski.Należy zauważyć także postawę zawodników z MKS Istebna ,którego zawodnicy zdobyli 4 medale (Dawid Zawada,Eliza Rucka i Domink Bury brązowe oraz Weronika Legierska-srebro.)wyniki w załączniku

Autor: kace
Źródło: pifsport/Feliks Piwowar

Komentarzy: 0

2011-09-25 00:00

Czytaj więcej

PUCHAR ŚLĄSKA I FINAŁ SILESIA ROLLSKI TOUR.

W Marklowicach rozegrano także ostatnie zawody Pucharu Polski 2011 w biegach na nartorolkach Puchar Śląska.Zawody były jednocześnie finałem rozgrywanego po raz pierwszy w tym roku Silesia Rollski Tour, w skład którego wchodziły zawody w Bystrej Śląskiej, Jaworzynce i Marklowicach.W Pucharze Śląska tryumfowali:junior/ka B Małgorzata Żółkiewska z MULKS Tomaszów Lubelski i Marek Skatuła z UMKS Marklowicejunior/ka A Patrycja Wąchała z LKS Witów Mszana Górna i Paweł Klisz z LKS Klimczok Bystrasenior/ka Klara Moravcova i Jakub Sikora oboje Czechy.W łącznej klasyfikacji Silesia Rollski Tour 2011 (kategoria OPEN ,suma czasów trzech biegów) zwyciężyła wśród kobiet Klara Moravcova z Czech,przed Anną Staręgą z UKS Rawa Siedlce i Emilią Romanowicz z UKS Puszcza Supraśl.W rywalizacji panów zwyciężył Paweł Klisz reprezentujący LKS Klimczok Bystra, przed Jakubem Sikorą Rossignoll Racing Team/CZE i Marcinem Rzeszótko z katowickiego AZS-u.wyniki Pucharu Śląska i generalki Silesia Touru w załącznikach

Autor: kace
Źródło: pifsport/Feliks Piwowar

Komentarzy: 0

2011-09-25 00:00

Czytaj więcej

UKS-y-TOMASZÓW BIERZE WSZYSTKO.

Pierwszy dzień UKS-ów na nartorolkach w Marklowice to absolutna dominacja zawodników MULKS Tomaszów Lubelski.wyniki w załączniku

Autor: kace
Źródło: pifsport/Feliks Piwowar

Komentarzy: 0

2011-09-24 00:00

Czytaj więcej

UKS-y W MARKLOWICACH-LISTA STARTOWA.

W załączniku lista startowa pierwszego dnia Ogólnopolskich UKS-ów w biegach na nartorolkach.Zawody od lat rozgrywane w Marklowicach zgromadziły na starcie 155 zawodniczek i zawodników w kategoriach junior/ka C, D i E.Dzięki uprzejmości firmy pifsport zamieszczamy także ranking Pucharu Polski 2011 w kategorii junior/ka D, o którym zapomnieliśmy.Lista startowa w załączniku.

Autor: kace
Źródło: pifsport/Feliks Piwowar

Komentarzy: 0

2011-09-23 00:00

Czytaj więcej

ROLLSKI W BYSTREJ WYGRYWAJĄ CZESI.

Przedostatni etap Pucharu Polski na nartorolkach 2011 w Bystrej Śląskiej zakończył się podwójnym zwycięstwem zawodników z Czech.W biegu seniorów zwyciężył Jakub Sikora przed Martinem Polachem (obaj Czechy) i Sebastianem Gazurkiem z NKS Trójwieś Beskidzka.Tryumfujący w kategorii junior A Paweł Klisz z LKS Klimczok Bystra z czasem 6 minut i 25,5 sekundy osiągnął lepszy czas od trzeciego seniora o 1,2 sekundy.Drugie miejsce zajął Rafał Matuszny z MKS Istebna, a trzecie Krzysztof Kukuczka z NKS-u.W kategorii juniorów B tryumfował Marek Skatuła z UMKS Marklowice, przed Kamilem Burym z istebniańskiego MKS-u i Robertem Maciulewiczem z MUKN Pod Stróżą Miszkowice.W kategorii C dwa miejsca na podium wywalczyli zawodnicy MULKS Tomaszów Lubelski, wygrał Paweł Atalski, a trzeci był Bartosz Mamrocha.Drugi stopień podium przypadł w udziale Dominikowi Buremy z MKS Istebna.na zdjęciu Paweł Klisz/FOTO: własnewyniki w załączniku

Autor: kace
Źródło: organizator

Komentarzy: 0

2011-09-18 00:00

Czytaj więcej

ZWYCIĘSTWO AGNIESZKI SZYMAŃCZAK W BYSTREJ ŚLĄSKIEJ.

Sprint techniką dowolną (2800m) w Bystrej Śląskiej wygrała Agnieszka Szymańczak z AZS AWF Katowice.Tym razem nasze zawodniczki wzięły odwet za wczorajszą porażkę w Jaworzynce z Klarą Moravcovą.Przed Czeszką, na drugim miejscu, uplasowała się jeszcze zawodniczka UKS Rawa Siedlce Anna Staręga.W najstarszych juniorkach czyli kategorii A zwyciężyła Patrycja Wąchała z LKS Witów Mszana Górna przed uczennicami SMS Szczyrk Marzeną Maciulewicz i Sabiną Śpiewak.Dodajmy, że wszystkie panie "zamknęły" się w dziewięciu dziesiątych sekundy.Ketegoria juniorek C to absolutna dominacja zawodniczek trenera Kołcunia z Tomaszowa Lubelskiego. Wszystkie miejsca na podium zajęły zawodniczki MULKS Małgorzata Żółkiewska,Katarzyna Sikora i Ewelina Pleskacz.W kategorii juniorek C najlepszą okazała się Anna Bielecka z UKS Rawa Siedlce przed Katarzyną Stokfisz z MULKS Tomaszów Lubelski i Weroniką Legierską z MKS Istebna.wyniki w załącznikuna zdjęciu Agnieszka Szymańczak/FOTO własne

Autor: kace
Źródło: organizator

Komentarzy: 0

2011-09-18 00:00

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p