podmenu

Kalendarz

2017-09-30 - Silvini Skiroll Classics (9) - KRISTYNA [szczegóły w linku]

Czeski cykl zawodów na nartorolkach

2017-10-01 - Silvini Skiroll Classics (10 - FINAŁ) - JESTED [szczegóły w linku]

Czeski cykl zawodów na nartorolkach

2017-10-07 - Run&Rollspeed - JASŁO [szczegóły w linku]

Nartorolki, wrotki, cross

2017-10-08 - Vexa Skiroll Tour - Przehyba Uphill - GABOŃ [Komunikat zawodów wkrótce]

Wyniki: Nartorolki Polska

nartorolki supra%u015Bl

Grand Prix Podlasia w biegach na nartorolkach - Białystok.

VI Grand Prix Podlasia w Biegach na Nartorolkach - Ogrodniczki/Białystok 16.09.2012r.
od organizatora:
Zawody miały charakter sprawdzianu zaliczonego do ogólnej klasyfikacji VI Grand Prix Podlasia 2012. Była to druga eliminacja, trzecia za 2 tygodnie odbędzie się w Sokółce, a finał w październiku 2012 (z medalami i upominkami). Komisja sędziowska pracowała pod kierownictwem Lecha Szargieja, biuro zawodów prowadził pan Andrzej Wróblewski, pomiar czasu - Lech Szargiej. Zawody odbyły się w bardzo dobrych warunkach przy licznej obsadzie, ale tylko regionalnej.

W poszczególnych kategoriach tryumfowali:
Senior 92 i starsi - Kwit Marek Rollspeed
JUNIOR B+A -Małkiński Krzysztof-UKS HUBAL BIAŁYSTOK
JUNIORKA B+A    -Żmojda Katarzyna UKS "Puszcza" Supraśl
JUNIOR C (97- 98) -BAJGUS ADRIAN   UKS "PUSZCZA" SUPRAŚL/ZSS SUPRAŚL
JUNIOR C (97- 98) -BAJGUS ADRIAN-UKS "PUSZCZA" SUPRAŚL/ZSS SUPRAŚL
JUNIORKA C - GAWRYLUK MILENA-UKS "PUSZCZA" SUPRAŚL/ZSS SUPRAŚL
Komentarzy: 0

2012-09-16 16:46

Czytaj więcej

Rollskisprint w Bystrej Śląskiej wygrywają Sylwia Jaśkowiec i Maciej Staręga.

Bystra Śląska,zawody Rollsprint 2012, to przedostatnia eliminacja Pucharu Polski 2012 w biegach na nartorolkach.
Wszystkie grupy wiekowe od juniora/ki C do seniora/ki startowały ze startu wspólnego, mieli do pokonania dystans 2700 metrów styem dowolnym.
Kategorie seniorów wygrali Sylwia Jaśkowiec (foto poniżej) i Maciej Staręga.
W kategorii kobiet mamy powtórkę z dnia wczorajszego,z zawodów w Istebnej, kolejne miejsca za zawodniczką LKS Wiśniowa Osieczany zajęły Emilia Romanowicz z UKS Puszcza Supraśl i Natalia Grzebisz z AZS Katowice. WYNIKI

W kategorii mężczyzn wczorajszy zwycięzca Sebastian Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka musiał dzisiaj uznać wyższość swojego kolegi z kadry A-MIX Macieja Staręgi (foto obok)  reprezentującego UKS Rawa Siedlce.
Trzecie miejsce dla kolejnego kadrowicza Pawła Klisza z LKS Klimczok Bystra.
Kolejne lokaty to :Jan Antolec , Paweł Słowiok  (obaj AZS AWF Katowice) i Wojciech Smykowski z MKS Karkonosze.  WYNIKI
Komentarzy: 0

2012-09-16 09:59

Czytaj więcej
images/archiwum-2012-10-20/jaskowiec%20sylwia%20lato%20.jpg

Sylwia Jaśkowiec i Sebastian Gazurek wygrywają zawody Pucharu Polski w Istebnej.

Kolejną ,czwartą już edycją Pucharu Polski 2012 w biegach na nartorolkach są zawody Beskidy bez granic rozgrywane w Istebnej.
Zawody, które pierwotnie miały wystartować o godz.11-ej ze startu wspólnego zostały opóźnione ze wzg.na niefrasobliwość kilku trenerów, którzy postanowili zgłosić się do zawodów....dzisiaj.

W najstarszych kategoriach startująceych w dzisiejszych biegach: seniorka i senior tryumfowali zawodnicy kadry narodowej Sylwia Jaśkowiec  (foto) z LKS Hilltop Wisniowa Osieczany i Sebastian Gazurek (foto poniżej) z NKS Trójwieś Beskidzka .
Komentarzy: 0

2012-09-15 10:16

Czytaj więcej

Ranking Pucharu Polski 2012 na nartorolkach po 3 eliminacjach..

Prezentujemy kolejny Ranking Pucharu Polski PZN 2012 w biegach na nartorolkach.
Dotychczas rozegrano 3 eliminacje:Mistrzostwa Jeleniej Góry,Mistrzostwa Karkonoszy i Puchar Lubelszczyzny.
Do końca cyklu pozostały :Rollski w Bystrej Śląskiej, Beskidy bez granic w Istebnej i finał -Puchar Śląska w Marklowicach.

W rankingu (z wyjątkiem amatorów) sklasyfikowano do tej pory 100 zawodniczek i zawodników.
Mała liczba sklasyfikowanych jest niestety efektem nieporozumienia organizatorów jeżeli chodzi o dozwolony sprzęt.
Organizatorzy śląscy optują za wersją startu na takich samych nartorolkach, pozostali za jedyne kryterium uważają średnicę kółka.
Dopóty wszyscy organizatorzy nie osiągną porozumienia w tym względzie, będziemy mieli Puchar Polski na nartorolkach w dwóch wydaniach...
Zapraszam do głosowania w tej sprawie w ankiecie skipol-a.

RANKING NARTOROLKI 3/2012

foto:Paweł Żółkiewski/Pucharu Lubelszczyzny
Komentarzy: 0

2012-09-11 08:04

Czytaj więcej
LOZN

Anna Staręga i Damian Duk zwyciężają w Pucharze Lubelszczyzny.

Trzecie zawody Pucharu Polski na nartorolkach 2012- Puchar Lubelszczyzny-dla Anny Staręgi z UKS Rawa Siedlce i jej klubowego kolegi Damiana Duka.
W finale A kobiet w kategorii OPEN Staręga pokonała Magdalenę Czusz z MULKS Tomaszów - druga lokata i Weronikę Wyszomirską (także Rawa Siedlce).
W finale A seniorów linię mety za Damianem Dukiem mineli: na drugim miejscu Robert Faron z UKS Watra Kamienica, na trzecim Kamil Majewski Rawa Siedlce.

Finał A juniorów A wygrał Mateusz Soból z MULKS Tomaszów Lubelski. Kolejne lokaty zajęli Patryk Bartmański z Tomaszowa i Jakub Mieszała MKS Karkonosze.
Komentarzy: 0

2012-09-08 16:01

Czytaj więcej

Ranking Pucharu Polski 2012 na nartorolkach po biegach na Dolnym Śląsku.

Zamieszczamy ranking Pucharu Polski 2012 w biegach na nartorolkach po dwóch dolnośląskich edycjach.
Jak dotychczas zawodniczki i zawodnicy startowali w Mistrzostwach Jeleniej Góry i Mistrzostwach Karkonoszy.

Najbliższy weekend to zawody w Tomaszowie Lubelskim- Puchar Lubelszczyzny, kolejne sobota i niedziela (15 i 16.09) to Bystra Śląska i Istebna.
Do klasyfikacji generalnej  PP 2012 zalicza się 5 najlepszych startów  (zobacz REGULAMIN PUCHARU POLSKI) ,biorąc pod uwagę odwołanie edycji w Supraślu (miejscowe władze popierają sport!!) z sześciu biegów zaliczających się do Pucharu Polski PZN  2012 w biegach na nartorolkach odpada tylko jeden!

RANKING PP NARTOROLKI 2012 (1)
Komentarzy: 0

2012-09-06 06:41

Czytaj więcej

Emilia Romanowicz i Tomasz Kałużny Mistrzami Karkonoszy na nartorolkach.

Mistrzstwa Karkonoszy na nartorolkach 2012 zakończyły się zwycięstwami Emilii Romanowicz (na zdjęciu) i Tomasza Kałużnego ,którzy tym samym wywożą z Dolnego Śląska po dwa zwycięstwa w Pucharze Polski 2012 na nartorolkach.

W kategorii seniorek kolejne miejsca zajęły :Dominika Bielecka z MKS Wodzisław Śląski (strata 15,39 sekundy) i Magdalena Czusz z MULKS Tomaszów Lubelski (strata 17,79s).

Druga lokata w biegu seniorów dla Wojciecha Smykowskiego z MKS Karkonosze, trzecia to Robert Faron z UKS Watra Kamienica.
Komentarzy: 0

2012-09-02 11:35

Czytaj więcej

Mistrzami Jeleniej Góry Emilia Romanowicz i Tomasz Kałużny.

W rozegranych dzisiaj Mistrzostwach Jeleniej Góry w biegach na nartorolkach, zawodach wliczanych do Pucharu Polski 2012 na nartorolkach, tryumfowali Emilia Romanowicz (FOTO),reprezentujaca UKS Puszcza Supraśl i Tomasz Kałużny z LKS Poroniec Poronin.

W kategorii seniorek drugie miejsce zajęła Magdalena Czusz z MULKS Tomaszów Lubelski, trzecie miejsce dla Dominiki Bieleckiej z MKS Wodzisław Śląski.
W kategorii seniorów za Kałużnym uplasowali się Wojciech Smykowski z MKS Karkonosze i Robert Faron z UKS Watra Kamienica.
Komentarzy: 0

2012-09-01 17:22

Czytaj więcej

VI Grand Prix Podlasia w Biegach na Nartorolkach - edycja I

20.06.2012r. w Białymstoku - Cieliczance odbyła się pierwsza eliminacja VI Grand Prix Podlasia w Biegach na Nartorolkach.
Komentarzy: 0

2012-06-25 09:56

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI DLA ANNY STARĘGI.

Kolejny sezon Pucharu Polski na nartorolkach za nami.Po pięciu rozegranych eliminacjach w Jeleniej Górze, Tomaszowie Lubelskim,Bystrej Śląskiej, Jaworzynce i Marklowicach przedstawiamy końcowy RANKING Pucharu Polski na nartorolkach 2011.W kategorii seniorek wygrała Anna Staręga (FOTO) reprezentująca klub UKS Rawa Siedlce.Ania w 4 biegach zdobyła 220 punktów.Drugie miejsce także z czterema punktowanymi biegami zajęła zawodniczka UKS Puszcza Supraśl Emilia Romanowicz.Najniższy stopień podium w tej kategorii to Aleksandra Prekurat także z Siedlec.W tej kategorii sklasyfikowano 13 zawodniczek.W kategorii juniorek A na pierwszym miejscu została sklasyfikowana Magdalena Czusz z Tomaszowa Lubelskiego, przed Patrycją Wąchałą z LKS Witów Mszana Górna.Patrycja zdobyła komplet punktów w trzech biegach, w których wystartowała.Trzecie miejsce dla zawodniczki MUKN Pod Stróżą Miszkowice Marzeny Maciulewicz(sklasyfikowano 8 zawodniczek).Kategoria juniorek B to wewnętrzna sprawa zawodniczek MULKS Tomaszów Lubelski.Wygrała Katarzyna Sikora przed młodszymi o rok koleżankami Małgorzatą Żółkiewską i Eweliną Pleskacz.Czwarte miejsce w tej kategorii także dla Tomaszowa za sprawą Katarzyny Korkosz.(sklasyfikowano 24 zawodniczki)Puchar w kategorii C z trzema pierwszymi i jednym drugim miejscem dla Katarzyny Stokfisz z Tomaszowa.Anna Bielecka z UKS Rawa Siedlce zajęła miejsce drugie, a Weronika Legierska zakończyła sezon na trzeciej pozycji.(sklasyfikowano 25 zawodniczek)Wreszcie najmłodsza pucharowa kategoria to juniorki D.Podwójne zwycięstwo zajęły zawodniczki z ....Tomaszowa,Martyna Wawrzusiszyn -pierwsze i Monika Mazurkiewicz-drugie.Trzecie miejsce dla Dolnego Śląska za sprawą Natalii Traczyk z MKS Karkonosze.sklasyfikowano 30 zawodniczek).W rankingu sklasyfikowano łącznie 100 zawodniczek , które wystartowały w tegorocznym Pucharze Polski na nartorolkach.Zastanawia absencja klubów z południa Polski, we wszystkich damskich kategoriach tylko 4 miejsca na podiach zajęły zawodniczki z okręgów górskich.Czyżby w górach nartorolki były w niełasce?Kto ma rację pokaże zima....ranking w załączniku

Autor: kace
Źródło: pifsport/w

Komentarzy: 0

2011-09-26 00:00

Czytaj więcej

MĘSKI PUCHAR POLSKI DLA ....WETERANÓW!

Puchar Polski na nartorolkach 2011 padł łupem zawodników z dużym bagażem doświadczeń.Pierwsza trójka w klasyfikacji generalnej seniorów to zawodnicy nie startujący regularnie zimą w zawodach pod egidą PZN.Panowie( w kolejności miejsc) Robert Faron z UKS Watra Kamienica, Andrzej Honczar (FOTO)-Hubal Białystok i Tomasz Kałużny z LKS Poroniec Poronin pokazali dobitnie jak wygląda siła biegów "zawodowych" w Polsce pod nieobecność zawodników kadr.W tej kategorii sklasyfikowano 19 zawodników i to niestety są całe nasze biegi w najstarszej kategorii.W kategorii juniorów A tryumfował Paweł Klisz z LKS Klimczok Bystra, 10 punktów starty do zwycięzcy zanotował drugi w generalce Rafał Matuszny z MKS Istebna.Najniższy stopień podium dla Piotra Skowrona reprezentującego MKS Karkonosze.W tej kategorii sklasyfikowano 24 zawodników.Kategoria juniorów B to zwycięstwo Roberta Maciulewicza z MUKN Pod Stróżą Miszkowice, przed Bartłomiejem Ruckim z NKS Trójwieś Beskidzka.Trzecie miejsce zajął zawodnik z Tomaszowa Lubeslkiego Karol Mosiądz.sklasyfikowano 31 zawodnikówKategorię juniorów C wygrała dwójka zawodników z tomaszowskiego MULKS Mateusz Hałasa przed Pawłem Atalskim.Trzecie miejsce dla Dominka Burego z MKS Istebna.W tej kategorii sklasyfikowano 36 zawodników.Wreszcie najmłodsi, czyli juniorzy D i tutaj także dublet dla Tomaszowa.Wygrał Szymon Sikora, przed Aleksym Stokfiszem i zawodnikiem NKS Trójwieś Beskidzka Mikołajem Michałkiem.sklasyfikowano 32 zawodników.ranking w załączniku

Autor: kace
Źródło: pifsport/w

Komentarzy: 0

2011-09-26 00:00

Czytaj więcej

NA NARTOROLKOWYCH UKS-ach ZNOWU TOMASZÓW.

Drugi dzień UKS-ów na nartorolkach w Marklowicach to ponownie dominacja zawodników tomaszowskiego MULKS.Wprawdzie w odróżnieniu od dnia wczorajszego, biegacze narciarscy z Tomaszowa nie zdobyli całej puli, ale pięć wygranych kategorii z sześciu musi budzić szacunek.Jedynym, który przełamał dominację Tomaszowa Lubelskiego jest Filip Kroemer z UMKS Marklowice, klubu gospodarzy.Reszta kategorii to zwycięstwa:juniorka C - Katarzyna Stokfiszjunior/ka D -Monika Mazurkiewicz i Szymon Sikorajunior/ka E Karol Smoluch i Monika Skinder.Wszyscy MULKS Tomaszów Lubelski.Należy zauważyć także postawę zawodników z MKS Istebna ,którego zawodnicy zdobyli 4 medale (Dawid Zawada,Eliza Rucka i Domink Bury brązowe oraz Weronika Legierska-srebro.)wyniki w załączniku

Autor: kace
Źródło: pifsport/Feliks Piwowar

Komentarzy: 0

2011-09-25 00:00

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p