Czeski cykl zawodów na nartorolkach

2017-07-02 - III Ultramaraton na nartorolkach - WEJHEROWO [szczegóły w linku]

Dystanse to :160, 80 i 40 kilometrów

2017-07-02 - Silvini Skiroll Classics (2) - VELKE KARLOVICE [szczegóły w linku]

2017-07-07 - Puchar Świata na nartorolkach (1) - OROSLVJE (CRO) [szczegóły w linku]

7.07. Mass Start F (City); 8.07. Interval Start C Uphill; 9.07. Sprint F

2017-08-03 - Mistrzostwa Świata na nartorolkach - SOLLEFTEA (SWE) [szczegóły w linku]

3.08. Interval Start F; 4.08. Sprint F; 5.08. Mass Start C; 6.08.Team Sprint F

2017-08-05 - Silvini Skiroll Classics (3) - PRADED [szczegóły w linku]

2017-08-06 - Silvini Skiroll Classics (4) - DLOUHE STRANE [szczegóły w linku]

2017-08-11 - Puchar Świata na nartorolkach (3) - MADONA (LAT) [szczegóły w linku]

Data: 26.08.2017; Miejsce: Trollhättan; Dystanse: 16 km; 32 km; 48 km CT

2017-09-08 - Puchar Świata na nartorolkach (4) - TRENTO (ITA) [szczegóły w linku]

Ultra maraton nartorolkowy w Wejherowie raz jeszcze - WYNIKI

Dzięki serwisowi izawody.pl znamy już dokładne czasy osiągnięte przez poszczególnych zawodników biorących udział w ultramaratonie na dystansach 70 i 140 kilometrów w Wejherowie. Wyniki dzięki serwisowi izawody.pl TUTAJ.

Komentarzy: 1

2015-10-18 10:04

140 kilometrów na nartorolkach to odległość która robi wrażenie, dokłądnie tyle pokonali dzisiaj w Wejherowie zawodnicy startujący na nartorolkach i nartorolkach terenowych. Zwycięzcą został Paweł Bubula, mistrz świata lekarzy w biegach narciarskich.

2015-10-17 18:29

Puchar Śląska i Mistrzostwa UKS-ów 2015 na nartorolkach zakończyły sezon zawodów pod egidą PZN w sezonie letnim. W kategorii seniorów zwyciężyli Urszula Łętocha z LKS Wiśniowa Osieczany i Daniel Iwanowski z UKS Rawa Siedlce.

Komentarzy: 16

2015-09-20 15:19

Pierwszy dzień Mistrzostw Uczniowskich klubów sportowych za nami. Zawodnicy z kategorii wiekowych junior C, D i E, czyli uczniowe gimnazjów i szkół podstawowych rywalizowali na dystansach stylem dowolnym.