podmenu

Ankieta

Jak oceniasz wybór Janusza Krężeloka na nowego trenera całej kadry A?

Wyniki: Biegi narciarskie Polska

Ligi Regionalne

Podkarpacko Lubelska Liga regionalna Grupy Azoty zadebiutowała w Ustjanowej [WYNIKI+FOTO]

Dzisiaj na trasach Pod Żukowem w Ustjanowej koło Ustrzyk Dolnych rozegrano zawody Podkarpacko-Lubelskiej Ligi Regionalnej Grupy Azoty w biegach narciarskich. Biegi zostały rozegrane stylem klasycznym.

Komentarzy: 4

2016-01-27 12:19

Czytaj więcej
Liga małopolska

Mały Bieg Podhalański, czyli Liga Małopolska SZS w Obidowej [WYNIKI+FOTO]

Trzecia edycja Małopolskiej Ligi Szkolnej SZS w biegach narciarskich została rozegrana w Obidowej. Rywalizowano stylem dowolnym ze startów wspólnych, w kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja. Rozegrano także biegi mężczyzn i kobiet w kategorii OPEN.

Komentarzy: 0

2016-01-26 15:26

Czytaj więcej
SNS

Wiele nowości w biegu Salomon Nordic Sunday na Jamrozowej Polanie [WYNIKI+FOTO]

W niedzielnych zawodach Salomon Nordic Sunday wielokrotnie mogliśmy użyć sformułowania „po raz pierwszy". Był to debiut SNS-a na Jamrozowej Polanie. Po raz pierwszy także łyżwiarze wystartowali przed klasykami. Ale co najważniejsze – pierwszy raz w historii na mecie zameldowało się więcej osób biegnących stylem dowolnym, niż klasykiem!

Komentarzy: 0

2016-01-24 19:36

Czytaj więcej

Puchar Grupy Azoty na Kubalonce - dzień II [WYNIKI]

W niedzielę na Kubalonce rywalizowano również ze startu wspólnego, ale stylem dowolnym. Poniżej prezentujemy pierwsze trójki w poszczególnych kategoriach.

 

Komentarzy: 2

2016-01-24 14:17

Czytaj więcej
pradziad

Puchar Grupy Azoty: Biegi klasykiem ze startu wspólnego na Kubalonce [WYNIKI, DRUŻYNÓWKA, LISTA STARTOWA]

Druga edycja tegorocznego Pucharu Polski w  biegach narciarskich to Puchar Azoty rozgrywany na trasach PZN Kubalonka. Pierwszy dzień dwudniowej rywalizacji to biegi ze startu wspólnego stylem klasycznym.

Komentarzy: 11

2016-01-23 16:02

Czytaj więcej

Dwa biegi - ci sami zwycięzcy. Wyścigowa sobota w Jakuszycach

Rano w Jakuszycach rozegrano pierwszy bieg cyklu Fischer Cup 3-6-9. W samo południe odbyły się drugie, jeszcze liczniej obsadzone zawody - inauguracja cyklu Enervit Classic - bieg na 5 km klasykiem. Zwycięzcy byli ci sami, co rano: Piotr Michałek (Jaworzynka) i Katarzyna Witek (Warszawa, oboje Team nabiegowkach.pl).

Komentarzy: 0

2016-01-23 15:49

Czytaj więcej
fischer cup 2016

Piotr Michałek i Katarzyna Witek wygrywają Fischer Cup w Jakuszycach [WYNIKI+FOTO]

Piotr Michałek (Jaworzynka) oraz Katarzyna Witek (Warszawa, oboje Team nabiegowkach.pl) wygrali bieg na 3 kilometry klasykiem, inauguracyjne zawody cyklu Fischer Cup 3-6-9, który w sobotni poranek odbyły się na Polanie Jakuszyckiej.  Na starcie pojawili się zarówno doświadczeni biegacze, jak i zupełni amatorzy.

Komentarzy: 0

2016-01-23 10:03

Czytaj więcej
Ligi Regionalne

Podkarpacko-Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty na trasie Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim [WYNIKI + FOTO]

Podkarpacko-Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty debiutuje na trasie Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim. Do biegów stylem dowolnym zgłoszono pona 100 zawodniczek i zawodników z województw podkarpackiego i lubelskiego.

Komentarzy: 10

2016-01-21 13:00

Czytaj więcej

Śląsko-Beskidzka Liga Regionalna Grupy Azoty na Kubalonce [WYNIKI + FOTO]

Na trasach PZN na Kubalonce w Wiśle rozegrano 2. edycję Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej Grupy Azoty. Zawodnicy rywalizowali stylem dowolnym na dystansie 3 (junior/ka C i D) lub 2 (junior E) kilometrów.

 

Komentarzy: 1

2016-01-20 16:10

Czytaj więcej
siedlce

Siedlce: Liga Regionalna Grupy Azoty przy pięknej pogodzie [FOTO+WYNIKI]

W Siedlcach odbyły się kolejne zawody Ligi Regionalnej Mazowiecko-Północnej Grupy Azoty. Mamy już wyniki i pełną relację. Galeria zdjęć niebawem.

Komentarzy: 2

2016-01-20 14:06

Czytaj więcej
pradziad

Puchar Grupy Azoty w Tomaszowie Lubelskim, biegi stylem dowolnym [WYNIKI, FOTO, DRUŻYNÓWKA]

Drugi dzień Pucharu Grupy Azoty w biegach narciarskich w Tomaszowie Lubelskim to biegi stylem dowolnym.Zawody rozgegrano w kategoriach wiekowych od seniora/ki do juniora/ki D. Młodsze kategorie wiekowe, tzn juniorzy E, któzy także dzisiaj biegały na trasach Siwej Doliny nie są brane pod uwagę w rankingu klubowym Pucharu Grupy Azoty.

Komentarzy: 10

2016-01-17 11:17

Czytaj więcej
GRUPA AZOTY

Puchar Grupy Azoty - Bieg na Igrzyska wystartował w Tomaszowie Lubelskim [WYNIKI + FOTO]

W Tomaszowie Lubelskim na trasach w Siwej Dolinie wystartował Puchar Grupy Azoty zaliczany do Pucharu Polski. Zawodnicy rywalizowali stylem klasycznym w kategoriach od Seniora do Juniora D.

 

Komentarzy: 30

2016-01-16 15:19

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p