podmenu

Ankieta

Jak oceniasz wybór Janusza Krężeloka na nowego trenera całej kadry A?

Wyniki: Biegi narciarskie Polska

bury

OOM 2016 Dolny Śląsk - sprinty stylem dowolnym - złota dla Katarzyny Stokfisz, Dominika Burego, Kamili Boczkowskiej i Mikołaja Michałka [WYNIKI]

Pierwsza konkurencja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach narciarskich, sprinty stylem dowolnym i pierwsi medaliści zawodów. Prezentujemy oczywiście wyniki oraz redakcyjny komentarz.

Komentarzy: 8

2016-02-17 10:21

Czytaj więcej
motor

Puchar Grupy Azoty w Jakuszycach - dzień II - biegi pościgowe klasykiem [WYNIKI+KOMENTARZ]

Dziś w Jakuszycach w ramach Pucharu Grupy Azoty rywalizowano w biegach pościgowych stylem klasycznym. Zawodnicy startowali ze stratami z wczorajszych biegów łyżwą.

 

Komentarzy: 14

2016-02-14 12:49

Czytaj więcej
GRUPA AZOTY

Puchar Grupy Azoty w Jakuszycach - dzień I [WYNIKI + LISTA STARTOWA 14.02.]

Prezentujemy pierwsze wyniki rozgrywanego w Jakuszycach Pucharu Grupy Azoty. Dziś rywalizowano w biegach indywidualnych łyżwą.

 

Komentarzy: 2

2016-02-13 20:03

Czytaj więcej
enervit classic

Enervit Classic: Iwanowski i Witek wygrywają w Jakuszycach. Cały cykl dla Bronowickiego i Jindriskovej [WYNIKI]

Na ciekawej i wymagającej trasie finałowego biegu z cyklu Enervit Classic 5-10-15 w Jakuszycach rywalizowało dziś 206 osób. Ostatecznie trasa liczyła 12,5 kilometra, co ważne na jednej pętli. Na trasie znalazły się fragmenty, które rzadko lub w ogóle nie są wykorzystywane w rywalizacji amatorów.

Komentarzy: 9

2016-02-13 15:39

Czytaj więcej
Liga małopolska

Kolejna Liga Małopolska/Liga Grupy Azoty w Białce Tatrzańskiej tym razem w super zimowej scenerii [WYNIKI+FOTO]

Wreszcie Liga Małopolska doczekała się śniegu. Jeszcze wczoraj zawody miały być rozegrane na 900 metrowej trasie usypanej z sztucznego śniegu, dzisiaj okazało się, że wróciła zima. W Białce Tatrzańskiej, przez noc spadło ok 40 cm śniegu. Dla wszystkich powód do radości, dla serwismenów przekleństwo.

Komentarzy: 0

2016-02-11 16:14

Czytaj więcej
liga karkonoska

Karkonoska Liga Regionalna: I znów śnieg zaskoczył wszystkich [WYNIKI+FOTO]

Jakuszyce potrafią zaskakiwać każdego dnia. Kolejna Karkonoska Liga Regionalna Grupy Azoty i znów, kilka godzin przed jej startem zaczyna sypać. Dziś w Jakuszycach stylem dowolnym rywalizowały 102 osoby. A już w weekend na tej samej trasie Puchar Grupy Azoty.

Komentarzy: 4

2016-02-11 13:43

Czytaj więcej
kartuzy

W Kartuzach odbyły się drugie zawody z cyklu Grand Prix GKS Cartusia

Kartuzy na Kaszubach w województwie pomorskim nie poddają się beżśnieżnej zimie. Rozegrano tam drugie zawody Grand Prix GKS Cartusia w tym sezonie. Śniegu jak widać na zdjęciach niewiele, jednak brawo za inicjatywę. Gratulujemy Januszowi Meissnerowi zapłau i determinacji.

Komentarzy: 1

2016-02-09 07:59

Czytaj więcej
GRUPA AZOTY

Puchar Grupy Azoty w Zakopanem, dystanse stylem klasycznym [WYNIKI + LISTA STARTOWA na 7.02]

Prezentujemy pierwsze wyniki biegów stylem klasycznym rozgrywanych w Zakopanem w Pucharu Grupy Azoty.

 

Komentarzy: 5

2016-02-06 19:13

Czytaj więcej
liga karkonoska

Liga Karkonoska: Ścigali się przy sypiącym śniegu [WYNIKI+FOTO]

Gdy w środę spoglądało się na Polanę Jakuszycką, każdego narciarza ogarniał smutek ze względu na ogromne ubytki w pokrywie śniegowej. W czwartek pogoda w Jakuszycach zmieniła się diametralnie i 97 osób, które ścigało się w zawodach Regionalnej Ligi Karkonoskiej Grupy Azoty, miało naprawdę świetne warunki.

Komentarzy: 0

2016-02-04 14:53

Czytaj więcej
Ligi Regionalne

Liga Podkarpacko-Lubelska: Pogodowa huśtawka w Tomaszowie Lubelskim [WYNIKI + FOTO]

Zawody Ligi Podkarpacko-Lubelskiej, które odbyły się w czwartek, 4 lutego w Tomaszowie Lubelskim, przebiegały pod znakiem bardzo kapryśnej pogody. Młodzi zawodnicy biegli po trasie skąpanej w słońcu by za chwilę zmagać się z zacinającym śniegiem. Za aurą trudno było nadążyć.

 

Komentarzy: 6

2016-02-04 13:04

Czytaj więcej
Liga małopolska

Liga Małopolska SZS, Regionalna Liga Grupy Azoty tym razem w Białce Tatrzańskiej [WYNIKI + FOTO]

Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich o Puchar ON Kotelnica Białczańska/ Liga Regionalna Grupy Azoty tym razem zagościła w Białce Tatrzańskiej na trasach sponsora tytularnego Ligi czyli Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Pod szczytem Jankulakowskiego Wierchu przygotowano parę kilometrów tras.

Komentarzy: 7

2016-02-03 16:08

Czytaj więcej
skinder

Mistrzostwa Polski Młodzików i UKS-ów, wyniki biegów klasykiem w Tomaszowie Lubelskim [FOTO+WYNIKI+LISTA STARTOWA 30.01.]

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski Młodzików i Mistrzostw Uczniowskich klubów sportowych w biegach narciarskich to biegi dystansowe stylem klasycznym ze startu interwałowego. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich kategorii. Trasa Tomaszów Lubelski, Siwa Dolina, pętla o długości 1700 metrów.

Komentarzy: 15

2016-01-29 12:19

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p