podmenu

Ankieta

Jak oceniasz wybór Janusza Krężeloka na nowego trenera całej kadry A?

Wyniki: Biegi narciarskie Polska

starega

MPS 2016 - Sylwia Jaśkowiec i Maciej Staręga Mistrzami Polski w sprintach stylem dowolnym [WYNIKI + LISTY STARTOWE NA 21.03]

Druga konkurencja Mistrzostw Polski 2016 w biegach narciarskich. Tytuły mistrzowskie w sprintach indywidualnych stylem dowolnym wywalczyli Sylwia Jaśkowiec z LKS Wiśniowa Osieczany i Maciej Staręga z UKS Rawa Siedlce.

Komentarzy: 12

2016-03-20 14:35

Czytaj więcej
MPS

MPS 2016 - złoto w team sprintach dla Urszuli Łętochy i Sylwii Jaśkowiec z LKS Wiśniowa Osieczany oraz Macieja Staręgi i Pawła Klisza z UKS Rawa Siedlce[WYNIKI]

Pierwsza konkurencja Mistrzostw Polski Seniorów 2016 w biegach narciarskich to team sprinty, czyli dwuosobowe sztafety sprinterskie, w których każdy z członków teamu pokonuje trzykrotnie trasę sprintu. Biegi są rozgrywane stylem klasycznym.

Komentarzy: 7

2016-03-19 11:24

Czytaj więcej
liga małopolska

Liga Małopolska SZS - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, Memoriał Kazimierza Bubuli [WYNIKI+FOTO]

Siódma edycja Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich, Memoriał Kazimierza Bubuli rozegrano dzisiaj na trasie ON Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej. W absolutnie zimowej aurze, przy padającym cały dzień śniegu zawodnicy rywalizowali dzisiaj w biegach dystansowych stylem klasycznym.

Komentarzy: 0

2016-03-15 19:14

Czytaj więcej
ligi regionalne

Karkonoska Liga Regionalna Grupy Azoty - finał w stylu Tour de Ski [WYNIKI+FOTO]

Mocnym akordem zakończył się cykl biegów dla dzieci i młodzieży Karkonoskiej Ligi Regionalnej Grupy Azoty. 72 zawodniczki i zawodnicy zmierzyłli się dziś z trasami pod górę z Polany Jakuszyckiej.

Komentarzy: 1

2016-03-15 18:01

Czytaj więcej
puchar azoty

Finał Pucharu Grupy AZOTY w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich Bieg na Igrzyska w Szklarskiej Porębie [FOTO]

Na trasach biegowych w Jakuszycach rozegrano dziewiąte, ostatnie już w tym sezonie zawody Pucharu Grupy AZOTY w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich Bieg na Igrzyska. Do Szklarskiej Poręby przyjechali młodzi zawodnicy z kilkudziesięciu klubów z całej Polski. Jak ich trenerzy oceniają kończący się już sezon?

Komentarzy: 6

2016-03-12 17:44

Czytaj więcej
pradziad

Ostatni start Pucharu Grupy Azoty w tym sezonie to biegi masowe stylem dowolnym w Jakuszycach [WYNIKI]

Dzisiaj na Polanie Jakuszyckiej rozegrano ostatnie biegi tegorocznego Pucharu Grupy Azoty, biegi stylem dowolnym ze startu wspólnego. Zawody z udziałem kadry młodzieżowej w biegach narciarskich były ostanim sprawdzianem dla starszych kategorii wiekowych przed Mistrzostwami Polski Seniorów. Jak wypadła konfrontacja kadrowiczów z zawodnikami klubowymi?

Komentarzy: 10

2016-03-12 12:05

Czytaj więcej
bury

Finał Pucharu Grupy Azoty w Jakuszycach, biegi masowe klasykiem [WYNIKI+GENERALKA] LISTY STARTOWE na 12.03

Dzisiaj na jakuszyckich trasach pierwszy dzień finału Pucharu Grupy Azoty, biegi stylem klasycznym ze startu wspólnego. Mamy już pierwsze wyniki zawodów.

Komentarzy: 2

2016-03-11 18:48

Czytaj więcej
kowalczyk justyna

Justyna Kowalczyk po raz 300 w Pucharze Świata, w Canmore 15 miejsce w biegu na 10km dowolnym [WYNIKI]

Przedostatnia odsłona tegorocznego Pucharu Świata w biegach narciarskich i jednoczesnie przedostatni etap Ski Tour Canada to bieg pań na 10 km stylem dowolnym. Dla Justyny Kowalczyk start jubileuszowy, dzisiaj nasza zawodniczka wystartowała w biegu indywidualnym Pucharu Świata po raz trzechsetny.

Komentarzy: 0

2016-03-11 18:46

Czytaj więcej
polonkowa

XVIII Mały Memoriał Polankowej w Witowie, czyli tam wymyślono skicross [WYNIKI + FOTO]

XVIII Mały Memoriał Polankowej to taki niezwykły bieg narciarski według pomysłu profesora krakowskiej AWF Szymona Krasickiego. Czy w Witowie, wymyślili skicros? Tego nie wiemy, ale zabawa była przednia. Na stoku Stacji Narciarskiej Biały Potok Piotra Czuja działo sie wiele.

Komentarzy: 3

2016-03-10 16:59

Czytaj więcej
ims

Ogólnopolskie IMS 2016 w Białce Tatrzańskiej - sztafety [WYNIKI+RANKINGI SZKÓŁ I WOJEWÓDZTW], oraz FOTO z dekoracji

Trzeci dzień Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady to rywalizacja sztafet. Złote medale w kategorii gimnazjów zdobyli chłopcy z Gimnazjum SMS Szczyrk i dziewczęta z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej, natomiast w kategorii szkół podstawowych zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 32 w Białymstoku.

 

Komentarzy: 6

2016-03-08 11:57

Czytaj więcej
ims

Ogólnopolskie IMS 2016 w Białce Tatrzańskiej - biegi stylem dowolnym [WYNIKI + FOTO] LISTA STARTOWA SZTAFET

Drugiego dnia Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady rywalizowano stylem dowolnym. Oto pierwsze nieoficjalne wyniki. Relacja i jak zwykle bogata galeria zdjęć z dzisiejszych biegów wieczorem.

 

Komentarzy: 9

2016-03-06 18:40

Czytaj więcej
piekarz

Ostatni akord 40. Biegu Piastów zagrali Radek Sretr i Iwona Piekarz

Po dwóch dniach słońca Polanę Jakuszycką spowiły chmury ze śniegiem. Ale dla Radka Sretra i Iwony Piekarz nie miało to znaczenia – okazali się najlepsi w biegu na 25 km łyżwą.

Komentarzy: 6

2016-03-06 14:34

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p