podmenu

Lista artykułów

Jan Antolec wygrywa Uphill na Turbacz śladami olimpijczyków, Edyta Olcoń drugą najszybszą kobietą [WYNIKI]Bogusław Gracz wygrywa najdłuższy bieg narciarski w Polsce - SGB Ultrabiel 2017, Józef Wojtyła (skipol team) czwartyBieg Piastów: Jakub Psenicka i Emilia Romanowicz najlepsi na 25 km, 16 km wygrywają Krzysztof Małkiński i Klaudia KołodziejPavel Ondrasek i Justyna Kowalczyk wygrywają 41. Bieg PiastówNiesamowita Nocna Dziesiątka w JakuszycachCzech Dan Slechta i Anna Gałek najlepsi w Memoriale Stanisława Michonia [WYNIKI]Andrzej Pradziad i Anna Mąka wygrywają Red Bull Bieg ZbójnikówXXXVI Bieg Gwarków wygrał Daniel Iwanowski i Nikol BenesovaMemoriał Marka Marcisza Jr wygrali Dawid Bril i Marcela Marcisz [WYNIKI + FOTO]Puchar Jabłoni czyli finał Mazury Loppet Cup wygrywają Agata Dakowicz i Kacper Janowski, skipol TEAM wygrywa drużynówkę [WYNIKI]Finał Enervit Classic dla Daniela Iwanowskiego i Anny Gałek [WYNIKI]Puchar Zimna w Szelmencie wygrywają Emilia Romanowicz i Natan CiborowskiXXX Bieg Lotników dla Aleksandry Fundanicz i Dmytro Kozaczoka [WYNIKI + FOTO]Mikołaj Michałek najlepszy w 42 Biegu o Istebniański BruclikMarijus Rindzevicius wygrywa XII Bieg SasinówXXIX Bieg Hetmański w Tomaszowie Lubelskim wygrywają Monika Skinder i Jan ŻółkiewskiJan Antolec i Kornelia Kubińska wygrywają IX Bieg Podhalański, zawodnicy naszego teamu najlepsi wśród amatorówIV Bieg Popradzki wygrywają Edyta Olcoń skipol.pl TEAM i Wojciech Pelczar z MUKS Podkarpacie Jedlicze [WYNIKI]XXVIII Bieg Jaćwingów kalsykiem wygrywają Emilia Romanowicz i Marijus Butrimavicius, zawodnicy naszego teamu w czołówce [WYNIKI]XXVIII Bieg Jaćwingów wygrywają Emilia Romanowicz i Kacper Janowski [WYNIKI]Kuba Mroziński wygrywa Enervit Classic w Jakuszycach. Wśród kobiet najszybsza okazała się Katarzyna Witek [WYNIKI]Do Upadłego: Bogdan Kustroń i Ewa Marszałek wytrzymali najdłużej, rekordzista przebiegł 60 kilometrówSprinty w augustowskim Ski Tour inaugurują sezon Mazury Loppet Cup [WYNIKI]XXXIII Bieg Gąsieniców wygrywają Edyta Olcoń z skipol.pl TEAM i Bogusław Gracz z Nordiclife [WYNIKI]12 Memoriał Ryszarda Porzyckiego, czyli rywalizacja prawników na Polanie JakuszyckiejEnervit Classic wygrywają Katarzyna Witek i Radek SretrWeronika Kaleta i Wojciech Pelczar wygrywają Narciarski Bieg Sylwestrowy Beskidu Wyspowego i Gorców [WYNIKI+FOTO]Drugie zawody w tym sezonie - VI Puchar Pierwszego Śniegu w Krzywej/Banicy [WYNIKI]Emilia Nawara i Bogusław Gracz wygrywają IV Puchar Koscieliska [WYNIKI +FOTO]I Bieg Narciarski Jagodna 2016 okazał się sukcesem, zwycięstwa Agnieszki Uznańskiej i Bogusława Gracza [WYNIKI]Utrabiel, Maraton narciarski na dystansie 60km wygrali Robert Faron i Katarzyna Witek [WYNIKI+FOTO]Mateusz Haratyk wygrywa 41 Miedzynarodowy Bieg o Istebniański Bruclik [WYNIKI + FOTO]40. Bieg Piastów: Nocna Dziesiątka dla Daniela Iwanowskiego oraz Kamili BoczkowskiejMarcela Marcisz i Maciej Popieluch najlepsi w Memoriale Marka Marcisz Jr. w Czarnorzekach [FOTO]40. Bieg Piastów: Daniel Iwanowski i Alena Jindriskova wygrywają na 15 kilometrów klasykiemMartyna Galewicz i Andrzej Pradziad wygrywają Bieg Zbójników Red Bula [FOTO+WYNIKI]Wystartował 40. Bieg Piastów - Festiwal Narciarstwa Biegowego. Na początek Rodzinna DziesiątkaFischer Cup: Iwanowski i Przemyślak wygrywają finał. Cały cykl dla Bronowickiego i Badacz [WYNIKI + FOTO]Bieg Pod Piekną Górę w Gołdapi, ostatni bieg Mazury Loppet Cup wygrywali Magda Kułakowska i Robert SadowskiIwanowski i Kaleta wygrywają drugi bieg Enervita w Jakuszycach [WYNIKI]III Bieg Piski dla Kamili Kiedrowskiej z Kartuz i Kacpra Janowskiego z Krynek, skipol.pl TEAM na drugim miejscu[WYNIKI+FOTO]Łukasz Bronowicki z Jeleniej Góry wygrywa Fischer Cup w Jakuszycach, wśród pań tryumfuje Joanna Badacz z Piechowic[WYNIKI+FOTO]Katarzyna Witek i Piotr Michałek wygrywają Puchar Kościeliska w Kościelisku [WYNIKI AKTUALIZACJA]Puchar Roztocza Amatorów - Ciborowscy biorą wszystko [FOTO]Fischer My Style, czyli kobiece ściganie w Jakuszycach wygrywa Alena Jindriskova [NASZ PATRONAT]Marcela Marcisz i Wojciech Pelczar wygrywają w ObidowejII Bieg dla Justyny w Lubomierzu to ponad setka startujących i prawdziwa zima [AKTUALIZACJA]Salomon Nordic Sunday: pasjonujący finisz w finałowym biegu [NASZ PATRONAT]Dariusz Ślaga i Alicja Sikora wygrywają Nocną Ścigackę w Białce TatrzańskiejCzeska niedziela na 39. Biegu PiastówPetr Novak i Tatjana Mannima najlepsi w 39. Biegu Piastów39. Bieg Piastów: Piętnastka klasykiem dla czeskiej paryBieg Piastów: Mariusz Dziadkowiec-Michoń i Ewa Hofman najlepsi w Nocnej DziesiątcePuchar Leśników Krynickich na nowych trasach biegowych w Krynicy wygrał Dawid BrilJiri Magal i Natalia Grzebisz wygrali bieg na 15 km st. dowolnym w ramach 39. Biegu Piastów39. Bieg Piastów rozpoczęty. Mariusz Dziadkowiec-Michoń i Natalia Grzebisz wygrywają na początek [AKTUALIZACJA]VII Memoriał dr Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej wygrali Emilia Romanowicz i Dariusz ŚlagaSalomon Nordic Sunday: Łukasz Bronowicki wygrywa klasyk po raz trzeci. W stylu dowolnym najlepszy Mariusz Michałek [NASZ PATRONAT]Enervit Classic 5-10-15: wygrywają Natalia Grzebisz i Czech Daniel SlechtaJubileuszowy 40.Bieg o Istebniański Bruclik wygrywają Justyna Mordarska i Mateusz Ligocki [WYNIKI]XXVIII Bieszczadzki Bieg Lotników dla Marceli Marcisz oraz Ukraińca Dmytro Kazachoka [WYNIKI + FOTO]Bogusław Gracz i Daniel Iwanowski najlepsi w 35. Biegu GwarkówMarcela Marcisz i Mateusz Ligocki wygrywają VIII Bieg Podhalański w Nowym Targu [WYNIKI + FOTO]Bieg Jaćwingów: kolejne zwycięstwa Janowskiego i RomanowiczIII Bieg Popradzki wygrywają Marta Naglik i Radosław Koszyk reprezentujący Skipol.pl Team [WYNIKI]XXXI Ogólnopolski Bieg Gąsieniców dla Elżbiety Doruli i Mateusza TrebuniXXVII Bieg Jaćwingów klasykiem wygrał Kacper JanowskiXX Bieg Bacy na Kubalonce dla Piotra Michałka oraz Anny SłowiokPuchar Bieguna Zimna dla Emilii Romanowicz i Kacpra JanowskiegoDaniel Iwanowski po raz drugi z rzędu wygrywa Red Bull Bieg Zbójników [FOTO]V Puchar Pierwszego Śniegu w Krzywej - Banicy wygrywa Jacek Staroń z Orlew Briko Maplus KrosnoSalomon Nordic Sunday: sprinty w Zakopanem za nami [WYNIKI + FOTO]Bieg Trzech Króli w Tomaszowie Lubelskim dla Kai Żółkiewskiej i Jacka StaroniaJakuszyce: Daniel Iwanowski i Róża Łyjak wygrali pierwszy bieg z cyklu Enervit Classic 5-10-15Bieg Sylwestrowy w Tomaszowie LubelskimPrzywitaliśmy Nowy Rok na nartach w JakuszycachPuchar Kościeliska dla Magdaleny Kozielskiej i Mateusza Chowaniaka zawodników UKS Regle Kościelisko [WYNIKI+FOTO]Pierwsze zawody w sezonie rozegrano w Tomaszowie LubelskimBieg Piastów: Benjamin Seifert i Natalia Grzebisz ponownie najlepsiBieg Piastów: Natalia Grzebisz zwycięża w biegu na 8km klasykiemNocny Uphill w ramach Biegu PiastówMały Bieg Piastów - Finał SNS: Jakub Mroziński wygrywa w klasyku, Pavel Simek w łyżwieBieg Piastów Festiwal Narciarstwa Biegowego: Mariusz Dziadkowiec-Michoń i Alena Jindriskova zwyciężają w pierwszym bieguSNS na Polanie Jakuszyckiej w nietypowej formule, dzień II - biegi stylem klasycznymSNS na Polanie Jakuszyckiej w nietypowej formule dla Agnieszki Wanżewicz-Uznańskiej i Martina SvarcaDaniel „Iwan” Iwanowski z Białegostoku został królem Zbójników Red Bulla w Białce Tatrzańskiej [WYNIKI+FOTO]XXVIII Bieg Hetmański w Tomaszowie Lubelskim wygrywa Oleksandr Chenikalo, Faron najlepszym z PolakówIX Bieg Sasinów na nartach i na nogachEmilia Romanowicz i Daniel Iwanowski wygrywają SupraSKI FestiwalXXVII Bieszczadzki Bieg Lotników wygrywają Marcela Marcisz i Bogusław Gracz [WYNIKI]I Piski Bieg Narciarski w Jabłoni dla Roberta "Sadzia" SadowskiegoSNS dowolnym w Jakuszycach wygrywają Joanna Badacz i Mateusz ZawółJakuszycka Zadyszka - czyli Bieg 1000-lecia na Polanie JakuszyckiejJustyna Kowalczyk i Maciej Kreczmer najlepsi na szczycie Alpe CermisReprezentanci Czech zdominowali Bieg Sylwestrowy w JakuszycachPuchar Pierwszego Śniegu z autografem StasiukaEwa Szmel i Jan Masek wygrywają zawody z cyklu SNS w JakuszycachCzesi zdominowali pierwsze zawody SNS w JakuszycachPuchar Kościeliska słowami uczestników i wyniki OPENMartyna Galewicz i Andrzej Pradziad wygrywaja Puchar KościeliskaOrlen Warsaw Marathon z Justyną KowalczykPierwszy bieg dla Justyny już za nami!Finał Mistrzostw Polski Amatorów w biegach narciarskichV Masowy Narciarski Bieg Integracyjny "Szlak Bez Granic"XIII Narciarski Bieg Hubala - WYNIKIII SupraSKI FESTIWAL - WYNIKIKrzysztof Pływaczyk i Bogusław Gracz wygrywają XXXIV Bieg GwarkówAgnieszka Cyl i Tomasz Garbień najlepsi w Bystrzycy KłodzkiejRobert Faron i Marcela Marcisz wygrywają w Biegu PopradzkimWyniki XXVI Biegu Jaćwingów w GołdapiVII Bieg Podhalański im. Jana Pawła II już za namiRekord pobity w blasku słońca ,254 biegaczy narciarskich w JakuszycachVIII Narciarski Bieg Sasinów –Dylewski Klasyk.Warszawa biega na nartachXXX Bieg Gąsieniców wygrywają Marcela Marcisz i Marcin RzeszótkoXIV Memoriał Staszka Bodzka wygrywają wychowankowie jego synaPuchar Magurki i Puchar PZN czyli weekend z MPA - wynikiSNS w Paczółtowicach wygrywa Paweł BubulaSalomon Nordic Sunday pod czujnym okiem prezesa TajneraMarcela Marcisz i Marcin Rzeszótko wygrywają XXVI Bieg Lotników [GALERIA FOTO]XXVII Bieg Hetmański dla Żółkiewskiej i Sobola.Bieg Tysiąclecia w Jakuszycach wygrywają Olcoń i SkowronIII Puchar Pierwszego Śniegu dla Marceli Marcisz i Grzegorza BrilaMartyna Galewicz i Andrzej Pradziad zwyciężcami I biegu narciarskiego na KalatówkachFinał MPA Kubalonka - WYNIKI.I Bieg Popradzki dla Marceli Marcisz i Bogusława Gracza.Benjamin Seifert wygrywa 30 łyżwą w Biegu Piastów.Escher najlepszy na 50 łyżwą w Biegu Piastów.Escher wygrywa 26 klasykiem, Marcela Marcisz Mistrzynią PolskiMartina Chrastkova najlepsza w Biegu Piastów.Mariusz Michałek wygrywa 36 Bieg Piastów klasykiem i ZŁOTO MP.865 startujących I dnia Biegu Piastów.Bieg Hetmański - wyniki.XII Bieg Hubala... sprintem.XXV Bieg Jaćwingów dowolnym wygrywa Aneta Ciborowska i Siomonas Narvydas.VIII Memoriał Podgórskiego dla Anny Bubuli i Sławomira Szczeciny.Zawody 166 rocznicy powstania Chochołowskiego.III Puchar Zimna w Szelmencie.I Bieg Ulicami Miasta - Duszniki Zdrój.57. Spartakiada Dziecięca - Memoriał R. Stramki i Z. Kmiecia - PtaszkowaJan Antolec i Maciej Staręga wygrywają VI Bieg Podhalański.Jarmila Bilkova i Piotr Śliwka mistrzami Ustronia w sprintach.Edyta Olcoń i Jakub Mroziński Mistrzami Polski Amatorów.Edyta Olcoń i Piotr Michałek Mistrzami Polski Amatorów w sprintach.XXXIII NARCIARSKI BIEG KRASNALI - WYNIKI.Edyta Olcoń i Krystian Kobylański wygrywają XXIX Bieg Gąsieniców.XXXIII Bieg Gwarków na mecie.OMG w Narciarstwie Klasycznym o Lampę I.ŁukasiewiczaXIII Memoriał Staszka Bodzka - Wyniki.Vasyl Kowal i Marcela Marcisz triumfują w Biegu Lotników.Inauguracja sezonu w Jakuszycach.BIEG PIASTÓW NAJLEPSZĄ MASOWĄ IMPREZĄ ROKU!XVII MIĘDZYNARODOWY NARCIARSKI PUCHAR BACYJIRI ROCAREK WYGRYWA 50 DOWOLNYM NA BIEGU PIASTÓW.XXXV BIEG PIASTÓW DLA NOVOTNEGO, MICHAŁEK 2.W BIEGU HUBALA ZWYCIĘŻYLI ROMANOWICZ I CIEŚLIK.PUCHAR ZIMNA DLA ROMANOWICZ I WRÓBLEWSKIEGO.XXXVI ISTEBNIAŃSKI BRUCLIK DLA MARIUSZA MICHAŁKA.XXXII BIEG GWARKÓW DLA MICHAŁKA I KRECZMERA.BIEG PODHALAŃSKI ODWOŁANY!!XXXII BIEG GWARKÓW-ELIMINACJA MPA PZN.XXVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG GĄSIENICÓW - WYNIKI.XXIV BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW - WYNIKI.28 OGÓLNOPOLSKI BIEG GĄSIENICÓW.BIEG LOTNIKÓW W NOWYM TERMINIE.WYNIKI BIEGU DUDKA.BIEG SYLWESTROWY W TOMASZOWIE.PUCHAR PIERWSZEGO ŚNIEGU.XXXIV BIEG PIASTÓW-DZIEŃ II; STYL DOWOLNY.XXXIV BIEG PIASTÓW-DZIEŃ I; STYL KLASYCZNY.ISTEBNIAŃSKI BRUCLIK NA KUBALONCE.III Mistrzostwa Ustronia w sprintach.XXIII BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW24 MIĘDZYNARODOWY BIEG DUDKA.Biegi w Szymocicach.30 BIEG KRASNALI W CZARNYM BORZE.BIEG DUDKA - WYNIKI33 BRUCLIKXXXII Bieg Piastów, dzień drugi.XXXII BIEG PIASTÓW.BIEG NOWOROCZNY W TOMASZOWIE.XXIV MIĘDZYNARODOWY BIEG DUDKA.XXXIV Puchar Magury.BIEG NOWOROCZNY W TOMASZOWIE.Bieg Lotników -STARTBieg Lotników w ten weekend!ZMIANA TERMINU- Bieg Lotników

Wyniki: Biegi masowe Polska

Marcela

XXVIII Bieszczadzki Bieg Lotników dla Marceli Marcisz oraz Ukraińca Dmytro Kazachoka [WYNIKI + FOTO]

Marcela Marcisz oraz Ukrainiec Dmytro Kazachok wygrali 28. edycję Biegu Lotników na trasach biegowych w Ustjanowej k/ Ustrzykach Dolnych.

Komentarzy: 0

2015-02-08 15:22

Czytaj więcej
bieg gwarków

Bogusław Gracz i Daniel Iwanowski najlepsi w 35. Biegu Gwarków

248 osób w pięciu biegach na dystansach od 5 do 20 kilometrów dobiegło do mety 35. Biegu Gwarków. W biegach towarzyszących dla dzieci wystartowało 97 osób. Na głównym dystansie 20 kilometrów najlepsi okazali się: Bogusław Gracz (klasyk) oraz Daniel Iwanowski (dowolny).

Komentarzy: 0

2015-02-08 15:00

Czytaj więcej
Marcela

Marcela Marcisz i Mateusz Ligocki wygrywają VIII Bieg Podhalański w Nowym Targu [WYNIKI + FOTO]

Bieg główny VIII Biegu Podhalańskiego w Nowym Targu na dystansie 30km wygrali Mateusz Ligocki z Istebnej i Marcela Marcisz z Korczyny. Oboje reprezentowali Polskę na niedawno zakończonej Uniwersjadzie w Szczyrbskim Plesie na Słowacji.

Komentarzy: 5

2015-02-07 17:14

Czytaj więcej
Bieg Jaćwingów Gołdap

Bieg Jaćwingów: kolejne zwycięstwa Janowskiego i Romanowicz

Podobnie, jak w sobotę w biegu stylem klasycznym, także w niedzielę w zmaganiach stylem dowolnym na dystansie 20 kilometrów najlepsi byli Kacper Janowski (UKS Hubal Białystok/Dream Ski Team) oraz Emilia Romanowicz (UKS Puszcza Supraśl).

Komentarzy: 0

2015-02-01 17:44

Czytaj więcej
Radek Koszyk

III Bieg Popradzki wygrywają Marta Naglik i Radosław Koszyk reprezentujący Skipol.pl Team [WYNIKI]

III Bieg Popradzki na trasach Obidzy w Piwnicznej zakończył się dzisiaj zwycięstwami naszego teamu skipol.pl Team. Bieg kobiet na 12 km stylem klasycznym wygrała Marta Naglik reprezentująca Grupę Tatry/Skipol.pl Team, w biegu panów, którzy rywalizowali na dystansie 18 km, także klasykiem zwyciężył nasz redakcyjny kolega Radosław Koszyk. Mistrzami Polski Amatorów 2015  zostali Marta Naglik i Jacek Staroń z KrosSki Briko Maplus Krosno.

Komentarzy: 3

2015-02-01 16:10

Czytaj więcej

XXXI Ogólnopolski Bieg Gąsieniców dla Elżbiety Doruli i Mateusza Trebuni

XXXI Ogólnopolski Bieg Gąsieniców rozegrany w Zakopanem wygrali Elżbieta Dorula i Mateusz Trebunia.

 

Komentarzy: 0

2015-01-31 21:57

Czytaj więcej

XXVII Bieg Jaćwingów klasykiem wygrał Kacper Janowski

Kacper Janowski wygrał bieg na 22 km stylem klasycznym rozgrywany w ramach XXVII Biegu Jaćwingów. Wśród kobiet najlepsza była Emilia Romanowicz, czwarta w klasyfikacji open.

Komentarzy: 0

2015-01-31 17:39

Czytaj więcej
Bieg dudka

XX Bieg Bacy na Kubalonce dla Piotra Michałka oraz Anny Słowiok

Dzisiaj na Kubalonce odbył się XX Bieg Bacy - Bieg 60-latka. Organizatorem imprezy jest człowiek od lat promujący polskie biegi narciarskie - Edward Dudek.

Komentarzy: 3

2015-01-31 10:01

Czytaj więcej
szelment

Puchar Bieguna Zimna dla Emilii Romanowicz i Kacpra Janowskiego

VI Międzynorodowy Bieg Narciarski i Puchar Bieguna Zimna w Szelmencie zakończył sie zwycięstwem Emilii Romanowicz z UKS Puszcza Supraś i Kacpra Janowskiego z UKS Hubal Białystok.

Komentarzy: 0

2015-01-26 08:38

Czytaj więcej
iwanowski

Daniel Iwanowski po raz drugi z rzędu wygrywa Red Bull Bieg Zbójników [FOTO]

Daniel Iwan Iwanowski z Białegostoku wygrywa po raz drugi Red Bull Bieg Zbójników w Białce Tatrzańskiej. Iwan pokonał drugiego na mecie Sebastiana Gazurka (kadra A) oraz Bogusława Gracza. Bieg kobiet wygrała Magdalena Kozielska.

Komentarzy: 6

2015-01-24 18:47

Czytaj więcej
V Puchar Pierwszego Śniegu, Banica

V Puchar Pierwszego Śniegu w Krzywej - Banicy wygrywa Jacek Staroń z Orlew Briko Maplus Krosno

Na trasach biegowych w Krzywej–Banicy rozegrano V Puchar Pierwszego Śniegu. Bieg główny na 9km stylem klasycznym wygrał Jacek Staroń  - Orlew Briko Maplus Krosno.

 

Komentarzy: 0

2015-01-11 22:30

Czytaj więcej
sns

Salomon Nordic Sunday: sprinty w Zakopanem za nami [WYNIKI + FOTO]

Piotr Michałek (Jaworzynka) oraz Marta Naglik (Zakopane) - stylem klasycznym oraz Darek Mazurkiewicz (Smolec) i Katarzyna Długopolska (Kościelisko) - stylem dowolnym wygrali dzisiejsze sprinty w ramach zawodów Salomon Nordic Sunday w Zakopanem.

Komentarzy: 2

2015-01-11 17:16

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p