2017-08-20 - 4 Letni Bieg Jaćwingów - GOŁDAP [szczegóły wkrótce]

Data: 26.08.2017; Miejsce: Trollhättan; Dystanse: 16 km; 32 km; 48 km CT

2017-09-23 - Silvini Skiroll Classics (9) - KRISTYNA [szczegóły w linku]

2017-09-24 - Silvini Skiroll Classics (10 - FINAŁ) - JESTED [szczegóły w linku]

Nartorolki

sobieszów

Mistrzostwa Polski na nartorolkach w Jeleniej Górze/Sobieszowie z klasami sportowymi

Dobra wiadomość dla uczestników Mistrzostw Polski na nartorolkach 2016, które odbędą się w dniach 10 i 11 września w jeleniogórskim Sobieszowie. Zawody jako jedyne w cyklu Pucharu Polski na nartorolkach będą miały klasy sportowe.

Komentarzy: 5

2016-08-12 10:05

Doczekaliśmy oficjalnych wyników z trzeciego etapu Silvini Skiroll Classics (SSC) uphilu na Pradziada (Praded 1491m.n.p.m.). Etap wygrał Lukas Bauer, wśród kobiet tryumfowała Sandra Schuetzowa. Jak wypadli Polacy, Marek Tokarczyk z nabiegowkach.pl zająt trzecie miejsce w kategorii +50, Eliza Rucka wygrała kategorię juniorek.

2016-08-09 09:27

Po miesięcznej przerwie najlepsi nartorolkarze świata startowali w Sollefteå. To próba przed mistrzostwami świata w 2017 roku.

2016-08-08 11:14

Czwarty etap Silvini Skiroll Classics w Czechach wygrał reperzentant kadry naszych południowych sąsiadów Lukas Bauer. Najszybszą kobieta została Petra Novakova, a kategorię mężczyzn B wygrał Marek Tokarczyk z team nabiegowkach.pl.

2016-08-08 11:13

Po raz trzeci z rzędu rozegrano w Gołdapi Letni Bieg Jaćwingów na nartorolkach. Do mety dotarło 68 zawodniczek i zawodników, padł tym samym rekord frekwencji imprezy. Bieg wygrali Monika Skinder reprezentująca MULKS Tomaszów Lubelski i Alan Ciborowski z KS Speed Jasło.

2016-08-07 18:44

Wyścigi na nartorolkach i łyżworolkach, prezentacja sprzętu, pokazy jazdy ekstremalnej i konsultacje z instruktorami. Takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy w pierwszą sobotę września odwiedzą Rolkostradę w warszawskiej dzielnicy Wesoła. W sportowej rywalizacji będzie mógł wystartować każdy, a najszybsi wrócą do domów z historycznymi tytułami pierwszych mistrzów Warszawy w sprintach na nartorolkach.