Czy popierasz plany wprowadzenia kombinacji norweskiej kobiet na IO w 2022 lub 2026 roku?

Kombinacja Norweska

Riiber

PK w kombinacji norweskiej w Klingenthal: wygrywa Riiber, Polacy daleko

Konkurs indywidualny Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal wygrał Jarl Magnus Riiber. Najlepiej z Polaków spisał się Paweł Słowiok zajmując 36. miejsce.

2015-02-22 22:47

Drużyna Niemiec w składzie: Tino Edelmann, Fabian Riessle, Johannes Rydzek i Eric Frenzel utrzymała pierwsze miejsce zajmowane po skokach i zdobyła złote medale rozgrywanych w Falun Mistrzostw Świata. Medal srebrny wywalczyli Norwegowie, brąz dla Francji.

Komentarzy: 2

2015-02-22 18:37

Kombinatorzy norwescy rywalizowali dziś w Klingenthal w Pucharze Kontynentalnym. Sprinterskie sztafety wygrali reprezentanci Austrii Mario Seidl i Paul Gerstgraser. Polacy uplasowali się na 17. i 18. miejscu.

Komentarzy: 1

2015-02-21 23:12

Johannes Rydzek mistrzem świata na skoczni normalnej, Szczepan Kupczak 37.

Dziś w Falun na Mistrzostwach Świata odbył się pierwszy konkurs w kombinacji norweskiej. Zawody wygrał Niemiec - Johannes Rydzek. Szczepan Kupczak uplasował się na 37 miejscu, a Adam Cieślar przez chorobę nie był w stanie oddać zbyt dobrego skoku i nie wystartował do biegu.

2015-02-20 18:27

Dzisiejszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Ramsau zdominowali kombinatorzy z Norwegii. Adam Cieślar spisał się najlepiej z naszych zawodników, wywalczył 9. pozycję.