Czy popierasz plany wprowadzenia kombinacji norweskiej kobiet na IO w 2022 lub 2026 roku?

Kombinacja Norweska

kn polska

Kupczak wygrał, Słowiok drugi w Rożnowie (CZE)

Polska Kadra Młodzieżowa wczoraj i dziś rywalizowała z czeskimi kombinatorami norweskimi w Roznovie pod Radhostem. Dwa najwyższe miejsca podium zajęli Polacy. Szczepan Kupczak specjalnie dla czytelników Skipola ocenił zawody w Czechach.

Komentarzy: 1

2015-06-27 21:27

Przedostatni konkurs Pucharu Świata w tym sezonie odbył się w Trondheim. Kombinatorzy walczyli ze sobą do ostatnich chwil. Ostateczne zwycięstwo odniósł Norweg Magnus Moan.

2015-03-12 18:24

Do ostatnich metrów toczyła się dzisiaj walka o zwycięstwo w sprincie drużynowym. Drużyna Niemiec I (Riessle/Rydzek) do ostatnich metrów odrabiała stratę do Norwegów i to oni ostatecznie byli górą w tym pojedynku.

Komentarzy: 12

2015-03-07 13:46

Dzisiejszy konkurs indywidualny w fińskim Lahti wygrał Akito Watabe, który na mecie rywalizacji o 3 sekundy wyprzedził Johannesa Rydzeka. Trzeci na metę dobiegł jego rodak, Fabian Riessle, który do zwycięzcy stracił dziś +9.1 sekundy.

Komentarzy: 5

2015-03-06 16:26

Kombinatorzy są już po kwalifikacjach do jutrzejszych zawodów w fińskim Lahti. Niestety, nie zobaczymy naszych reprezentantów.