podmenu

Ankieta

Czy popierasz plany wprowadzenia kombinacji norweskiej kobiet na IO w 2022 lub 2026 roku?

Kombinacja Norweska

lahti frenzel

PŚ w kombinacji: Adam Cieślar z punktami, fatalna pomyłka Riibera w Lahti! [WYNIKI]

Choć po serii skoków wyżej plasował się Szczeoan Kupczak, ostatecznie to Adam Cieślar zdobył w piątek kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. Zwycięstwo z rąk wypuścił za to Jarl Magnus Riiber, który choć przybiegł na metę jako pierwszy, musiał obejść się smakiem wygranej. Tym samym po raz 30. w karierze triumfował Frenzel.

 

Komentarzy: 3

2016-02-19 14:15

Czytaj więcej
lillehammer

YOG Lillehammer: Paweł Twardosz 6. w konkursie kombinacji norweskiej [WYNIKI]

We wtorkowe przedpołudnie młodzi kombinatorzy norwescy startujący w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży (YOG) w Lillehammer stanęli do walki o medale. Wśród nich znalazł się i Polak, Paweł Twardosz, który na trasie biegu przesunął się na 6. miejsce. Zwycięzcą został Niemiec Tim Koop.

Komentarzy: 0

2016-02-16 14:40

Czytaj więcej
kupczak

PK w kombinacji: Biegowa forma Kupczaka nie zachwyca, Polacy znów bez punktów w Ramsau [WYNIKI]

Mimo czterech biało-czerwonych w stawce dzisiejszych zmagań Pucharu Kontynentalnego w Ramsau, znów dorobek punktowy wyniósł okrągłe zero. Martwić może zwłaszcza słaba forma biegowa Szczepana Kupczaka, która nie wróży dobrze jego ewentualnym występom w Pucharze Świata. Dziś Polak zajął 35. miejsce. Po raz drugi w ten weekend zwyciężył Vinzenz Geiger.

Komentarzy: 1

2016-02-14 19:13

Czytaj więcej
szczepan kupczak

PK w kombinacji: Polacy poza trzydziestką w Ramsau [WYNIKI]

W zmaganiach Pucharu Świata mamy przerwę, za to Polacy startują w zawodach „drugiej ligi”, czyli Pucharze Kontynentalnym, jednak i w Ramsau nie zachwycili. Żaden z czterech biało-czerwonych nie zdołał powiększyć punktowego dorobku. Zwyciężył reprezentant Niemiec, Vincenz Geiger. 

Komentarzy: 1

2016-02-13 15:12

Czytaj więcej
cieslar

PŚ: Adam Cieślar z punktami, ale bez najlepszego rezultatu w karierze! [WYNIKI]

Rosnąca przewaga Erica Frenzela nad Akito Watabe na trasie biegu oraz dobra postawa Adama Cieślara, który w Trondheim zanotował jeden z najlepszych rezultatów w karierze, plasując się na 24. miejscu i dopisując do swojego dorobku kolejne punkty - oto skrót dzisiejszych zmagań w Norwegii. Z kolei na 48. lokacie znalazł się Paweł Słowiok. 

 

Komentarzy: 5

2016-02-10 14:22

Czytaj więcej
Graabak

Trondheim: Joergen Graabak z drugim triumfem w PŚ, osamotniony Cieślar 37. [WYNIKI]

Pierwsza zawody PŚ w Trondheim, które zastąpiły jeden z odwołanych konkursów w Ruce, padły łupem mistrza olimpijskiego z Soczi, Joergena Graabaka, któremu udało się wyprzedzić Erica Frenzela i młodego Riibera. Adam Cieślar, pod nieobecność swojego rówieśnika, Pawła Słowioka, nie zdołał powiększyć punktowego dorobku.

Komentarzy: 0

2016-02-09 16:08

Czytaj więcej
słowiok

PŚ Trondheim: Kwalifikacje ponownie dla Watabe, Słowiok poza konkursem [WYNIKI PCR]

Zła passa polskich kombinatorów norweskich trwa, a wraz z upływającym sezonem wydaje się coraz słabsza, co pokazały kwalifikacje w norweskim Trondheim, których nie przebrnął Paweł Słowiok. Ponownie klasę na skoczni pokazał Akito Watabe, a formę utrzymują Eric Frenzel i jarl Magnus Riiber. 

Komentarzy: 0

2016-02-09 09:38

Czytaj więcej
Jan Łowisz

Niedziela nie była dla nas - Polacy poza trzydziestką PK w kombinacji w Planicy [WYNIKI]

Popularne powiedzenie „Niedziela będzie dla nas” dzisiaj się nie sprawdziło i podobnie jak wczoraj biało-czerwoni nie zdołali awansować do czołowej trzydziestki i ze Słowenii wyjadą bez punktów. Zdobyli jednak co innego - cenne doświadczenie. Najlepiej spisał się 19-letni Austriak, Bernhard Flaschenberger.

Komentarzy: 2

2016-02-07 17:54

Czytaj więcej
Riiber

PŚ Oslo: Riiber przełamuje niemiecko-japońską dominację, Cieślar 37. [WYNIKI]

Jarl Magnus Riiber, który prowadził po zmaganiach na skoczni w norweskim Oslo nie dał wyrwać sobie zwycięstwa i przełamał passę Erica Frenzela, który jednak po raz kolejny znalazł się na podium. Polacy po raz kolejny nie błyszczeli, a Adam Cieślar nie wykorzystał szansy na punkty i zajął 37. miejsce.

Komentarzy: 7

2016-02-06 17:00

Czytaj więcej
kupcak kacper

PK w kombinacji: Polacy bez punktów w Planicy [WYNIKI]

Trwający weekend to nie tylko zmagania najwyższej rangi w Oslo, ale i konkursy „drugiej ligi” kombinatorów w Planicy. Choć Polacy pojechali do Słoweni w czteroosobowym składzie, to żaden nie zdołał zdobyć punktów. Wygrał reprezentant Austrii, Lukas Greiderer.

Komentarzy: 2

2016-02-06 16:26

Czytaj więcej
...

PŚ Oslo: Watabe przed Frenzelem w kwalifikacjach, biało-czerwoni poza 30. [WYNIKI PCR]

Karuzela Pucharu Świata w kombinacji norweskiej przeniosła się do Oslo, ale na czele stawki do Seefeld zmieniło się niewiele. Dzisiejsze kwalifikacje padły łupem Japończyka Akito Watabe, któremu po piętach deptał Eric Frenzel. Niestety Polacy  wciąż są dalecy od punktowej formy z początku sezonu.

Komentarzy: 2

2016-02-05 15:37

Czytaj więcej
szczepan kupczak

Szczepan Kupczak drugi po skokach w Lillehammer

Szczepan Kupczak zajmuje drugie miejsce po skokach do kombinacji norweskiej rozgrywanej w Lillehammer w ramach Pucharu Świata. Do prowadzącego Mario Seidla z Austrii traci 1,3 punktu czyli 5 sekund.

 

Komentarzy: 3

2015-12-06 11:52

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p