Ankieta

Czy popierasz plany wprowadzenia kombinacji norweskiej kobiet na IO w 2022 lub 2026 roku?

Kombinacja Norweska

PŚ Val di Fiemme: Krog triumfuje, Frenzel dogania Manninena, Cieślar jeszcze lepszy! [WYNIKI]

Eric Frenzel po raz kolejny wybiegał na trasę jako pierwszy, ale nie zdołał obronić triumfu. Mimo to, na dwa konkursy przed końcem sezonu, zapewnił sobie 4. z rzędu Kryształową Kulę. Wczorajszy rezultat zdołał poprawić Adam Cieślar, po raz kolejny zaliczając najlepszy wynik w karierze! Z biegu zrezygnował Szczepan Kupczak.

Komentarzy: 16

2016-02-28 15:45

Wydawało się, że nic nie jest w stanie odebrać zwycięstwa prowadzącemu po skokach liderowi Pucharu Świata, ale jednak Bernhard Gruber pokusił się o walkę i z łatwością wyprzedził rywala, odnosząc  szósty triumf w karierze. Cenne punkty i świetny bieg zanotował Adam Cieślar, dobiegając do mety jako 19.!

2016-02-27 15:41

Dotychczas Eric Frenzel na czoło stawki raczej wbiegał niż wskakiwał, ale dzisiejsza runda PCR pokazała, że zwycięskie możliwości Niemca na skoczni są równie duże. Lider klasyikacji wylądował najdalej, a czołowej trójce znaleźli się też Haavard Klemetsen i Akito Watabe.

Komentarzy: 3

2016-02-25 20:51

Wczoraj i dziś Paweł Twardosz i jego imiennik Paweł Chyc rywalizowali w zawodach kombinacji norweskiej w ramach Mistrzostw Świata Juniorów. Areną zmagań była normalna skocznia i trasa licząca 10 kilometrów. Wyżej, na 29. miejscu znalazł się Paweł Twardosz. Pawłowi Chycowi przypadła niższa pozycja. Zwyciężył reprezentant Austrii, Bernhard Flaschenberger.

Komentarzy: 1

2016-02-23 17:15

Akito Watabe znów przegrał walkę o zwycięstwo, po raz kolejny godząc się z drugim miejscem. Tym razem jego pogromcą okazał się Niemiec Johannes Rydzek. W Kuopio nie startowali reprezentanci Polski, którzy na krótko wrócili do kraju przed zawodami w Val di Fiemme.