Uwagi, pytania, propozycje i zażalenia

Skipol.plPowrót

jerzyk

postów: 37

plusów:

minusów:

data wpisu: 2012-11-26 20:45

Jak wy to robicie ze macie tyle punktów??



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

huk

postów: 17

plusów:

minusów:

data wpisu: 2012-11-26 21:01

Może zamiast typować Chappuisa do Man of the Day warto przeczytać regulamin.



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

Raku

postów: 142

plusów: 2

minusów: 1

data wpisu: 2012-11-26 22:32

Mi też poszło lekko mówiąc zajebiście w drugiej kolejce;) PS. Wydzieliłem nowy temat.



Spra­wied­li­wość tak się ma do spra­wied­li­wości społecznej jak krzesło do krzesła elektrycznego.

Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

Grzesrrs

postów: 6

plusów:

minusów:

data wpisu: 2012-11-29 21:40

Dołączę do tej zabawy ale...kompletnie nie znam zawodników w kombinacji :) Kilka nazwisk gdzieś słyszałem ale to chyba za mała wiedza. Swoją drogą dzięki typerowi macie kolejnego kibica kombinacji. Zaczynam analizę zawodników :)



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

Raku

postów: 142

plusów: 2

minusów: 1

data wpisu: 2012-11-29 22:49

Bardzo nam miło;) Żeby zatypować nie trzeba mieć jakiejś ogromnej wiedzy. Wystarczy czasem obejrzeć kombinacje i mieć trochę szczęścia.



Spra­wied­li­wość tak się ma do spra­wied­li­wości społecznej jak krzesło do krzesła elektrycznego.

Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

marcin80

postów: 61

plusów: 1

minusów: 1

data wpisu: 2012-11-30 13:33

Pytanie o typowanie najlepszego miejsca Polakow - Czy to wogole ma sens? Typowanie czy bedzie 60 50 czy 48 jest chyba troche bez sensu. Takie moje przemyslenia.



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

Raku

postów: 142

plusów: 2

minusów: 1

data wpisu: 2012-11-30 13:44

Obecnie nie ma sensu, dlatego jeśli Polak nie przebrnie kwalifikacji, to każdy ma po 0 punktów. Jeśli uda mu się przebrnąć, to ewentualna forma biegowa będzie zagadką i zawsze można coś zarobić/stracić nad rywalami w typowaniu. Obecnie jednak Polaka nie ma, więc tego problemu także.



Spra­wied­li­wość tak się ma do spra­wied­li­wości społecznej jak krzesło do krzesła elektrycznego.

Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

Grzesrrs

postów: 6

plusów:

minusów:

data wpisu: 2012-11-30 20:46

Miejsce Polaka: W fotelu przed TV (niestety)



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

PiW

postów: 117

plusów: 1

minusów:

data wpisu: 2013-01-12 10:31

Redaktorze Urbus, proszę o przeliczenie moich punktów za drugi konkurs w Ramsau, bo wg moich wyliczeń powinienem mieć o 3 pkt więcej. Pozdrawiam, PiW



"Najważniejsze aby była forma" [Jan Antolec]

Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

Urbus

postów: 65

plusów:

minusów:

data wpisu: 2013-01-12 13:43

Faktycznie, przepraszam za błąd.



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

ale10poz

postów: 62

plusów:

minusów:

data wpisu: 2013-02-19 14:12

Wpadłem na taki pomysł odnośnie punktowania konkursów, że można by było za samo zatypowanie premiować uczestników, powiedzmy jednym, dwoma albo trzema punktami. Mogło by to zachęcić więcej osób do regularnego typowania a ci regularnie typujący w razie kompletnie nieudanego obstawienia zawsze by coś z tego mieli, że się wysilili i myśleli kogo by wytypować a się nie udało. Co o tym myślicie?



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

marcin80

postów: 61

plusów: 1

minusów: 1

data wpisu: 2013-02-19 14:25

Wg mnie nie ma co dodatkowo karac tych co zapomnieli/nie mogli zatypowac. Wiecej osob to i tak nie zacheci a chyba nie zdarzylo sie aby ktos mial zero punktow za typowanie



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

Raku

postów: 142

plusów: 2

minusów: 1

data wpisu: 2013-02-19 20:47

Ile już próbowaliśmy sposób, żeby zachęcić ludzi do typowania i to nic nie daje. Zawsze kończy 50,30 albo i 20% tych co zaczynali. I tak byłem zdziwiony frekwencją typujących na zawodach w Ałmatach. Na MŚ może uda się jakoś zorganizować mini nagrodę dla zwycięzcy, ale o tym jutro. Zawsze to jakaś mobilizacja;)



Spra­wied­li­wość tak się ma do spra­wied­li­wości społecznej jak krzesło do krzesła elektrycznego.

Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

ale10poz

postów: 62

plusów:

minusów:

data wpisu: 2013-02-20 17:39

Na starą kombinację dosyć późno trafiłem a i typerami nigdy wcześniej się nie interesowałem i dopiero to jest mój pierwszy sezon typowania także nie wiem jak wyglądały tamte wasze próby i jakie były ich efekty ale jak nic nie daje no to nic, przynajmniej wyższą pozycję mam :cheer:



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

ale10poz

postów: 62

plusów:

minusów:

data wpisu: 2013-02-24 09:57

Znowu ja :) Tym razem wyszło mi, że za konkurs w Val di Fiemme powinienem mieć 7 punktów bo chyba Bieler nie został mi policzony.



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

PiW

postów: 117

plusów: 1

minusów:

data wpisu: 2013-02-24 17:49

a do czego miał być Tobie policzony Bieler? nie był ani w top 5, nie wygrał skoków i też nie był MOTD...



"Najważniejsze aby była forma" [Jan Antolec]

Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

ale10poz

postów: 62

plusów:

minusów:

data wpisu: 2013-02-24 19:05

Byłem pewien, że skoro punkty opadają schodkowo za pozycje zawodnika to nawet jeśli zawodnik będzie poza piątka to również punkty są naliczane.



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

Raku

postów: 142

plusów: 2

minusów: 1

data wpisu: 2013-02-24 22:37

Za dużo byłoby roboty;) Najpierw musi ktoś być w piątce, żeby liczyć dalej.



Spra­wied­li­wość tak się ma do spra­wied­li­wości społecznej jak krzesło do krzesła elektrycznego.

Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

marcin80

postów: 61

plusów: 1

minusów: 1

data wpisu: 2013-03-29 22:59

Hej,, Czy ktos podliczy koncowe wyniki typowania i oglosi koncowa klasyfikacje ??



Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -

Raku

postów: 142

plusów: 2

minusów: 1

data wpisu: 2013-03-30 08:26

Rafał zapomniał zatypować i choć nie spieszno mu teraz do ogłoszenia generalki;) Napiszę mu SMSa (bo ja nie mam jego pliki w excelu) i mam nadzieje, że najpóźniej zaraz po świętach wrzuci.



Spra­wied­li­wość tak się ma do spra­wied­li­wości społecznej jak krzesło do krzesła elektrycznego.

Pozytywnych: 0
oceń na +
Negatywnych:
oceń na -