podmenu

 

Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

starega

Stina Nillson i Sergiej Ustjugow - wygrywają sprinty stylem dowolnym na otwarcie Tour de Ski. Maciej Staręga 15. [WYNIKI]

Pierwszy etap Tour de Ski 2017 to sprinty stylem dowolnym w szwajcarskim Val Mustair wygrywają szwedka Stina Nilsson i Rosjanin Sergiej Ustjugow.  Maciej Staręga zajął 15 miejsce.

65 zawodniczek i 86 biegaczy wystartowało do 11. edycji prestiżowego cyklu Tour de Ski. 

Komentarzy: 0

2016-12-31 13:28

Czytaj więcej
kowalczyk

Justyna Kowalczyk wygrywa w Szczyrbskim Plesie, bieg juniorów wygrywa Mateusz Haratyk [WYNIKI]

Drugi dzień rywalizacji w Memoriale 24 Padlych Hrdinov SNP w Szczyrbskim Plesie to biegi indywidualne stylem klasycznym. Bieg na 5km wygrała Justyna Kowalczyk, Mateusz Haratyk wygrał bieg na dystansie 7,5 km w kategorii juniorów.

Komentarzy: 2

2016-12-30 13:38

Czytaj więcej
kowalczyk

Justyna Kowalczyk druga w zawodach FIS na Słowacji

Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce w rozgrywanym w Strbskem Plesie na Słowacji 59. Memoriale 24 Padlych Hrdinov SNP. W zawodach, poza Justyną Kowalczyk, wzięli udział zawodnicy kadry A-mix i młodzieżowej. Najlepiej zaprezentowali się Kamila Boczkowska i Kamil Bury zajmując trzecie miejsca.

 

Komentarzy: 0

2016-12-29 15:37

Czytaj więcej
Legkov

Oświadczenia, deklaracje i groźby. Zawieszeni Rosjanie przemówili

Od łagodnych słów o nieporozumieniu, przez powściągliwe słowa o „jedynie zawieszeniu” do gróźb pozwu sądowego przeciw FIS. Podejrzewani o doping Rosjanie, gdy zrzucono z nich płachtę anonimowości, ustosunkowali się do ostatnich wydarzeń.

Komentarzy: 5

2016-12-29 01:17

Czytaj więcej
słowacja

59, Memorial 24 Padlych Hrdinov SNP z udziałem Justyny Kowalczyk i kadry A

29 i 30 grudnia w Strbskem Plesie na Słowacji odbędą się zawody FIS - 59 Memorial 24 Padlych Hrdinov SNP z udziałem licznej grupy naszych zawodników na czele z Justyną Kowalczyk i zawodniczkami i zawodnikami naszych kadr A i młodzieżowej.

Komentarzy: 1

2016-12-25 21:41

Czytaj więcej
logo

WAŻNE Tjumen bez Pucharu Świata, biegacze zawieszeni. FIS twardy wobec Rosji

FIS i MKOL wyciągają konsekwencje wobec Rosji. Po raporcie McLarena rozpoczyna się postępowanie dyscyplinarne wobec sześciu biegaczy, Tjumen stracił też prawo organizacji finału Pucharu Świata 2016/17.

Komentarzy: 2

2016-12-23 13:00

Czytaj więcej
bury

Slavic Cup w Strbskim Plesie: Polacy tuż za podium w biegach dystansowych

Po dwóch dniach rywalizacji sprinterskiej w Strbskim Plesie przyszedł czas na rywalizację dystansowców. Zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn reprezentanci Polski zajęli miejsca tuż za podium.

 

Komentarzy: 3

2016-12-18 14:52

Czytaj więcej

PŚ w La Clusaz: Norweska dominacja również w sztafecie

Didrik Toenseth, Martin Johnsrud Sundby, Anders Gloeersen i Finn Haagen Krogh biegnący w pierwszej reprezentacji Norwegii wygrali rywalizację sztafet w ramach Pucharu Świata w La Clusaz. Drugie miejsce dla Rosji I, a najniższy stopień podium dla gospodarzy Francji I.

Wśród kobiet, zgodnie z planem, wygrywają Norweżki w składzie: Ingvild Oestberg, Marit Bjoergen, Ragnhild Haga i Heidi Weng. Drugie miejsce dla Finek, trzecie Szwedki.

 

Komentarzy: 0

2016-12-18 14:04

Czytaj więcej

OPA Cup w Goms: Mass start łyżwą bez udziału Justyny Kowalczyk

Ostatniego dnia rywalizacji w Pucharze OPA w szwajcarskim Goms rywalizowano w biegach ze startu wspólnego techniką dowolną. Zgodnie z zapowiedziami bieg łyżwą odpuściła sobie Justyna Kowalczyk.

 

Komentarzy: 0

2016-12-18 12:31

Czytaj więcej
letocha

Slavic Cup w Szczyrbskim Plesie: Urszula Łętocha ponownie trzecia, Kamil Bury czwarty [WYNIKI, AKTUALIZACJA]

Drugi dzień rywalizacji Pucharu Kontynentalnego Slavic Cup, to ponownie sprinty indywidualne, dzisiaj rywalizowano jednak stylem dowolnym. Wczorajszy wynik powtórzyła Urszula Łętocha z LKS Wiśniowa/Osieczany, która po raz drugi stanęła na najniższym stopniu podium. W sprintach mężczyzn najlepiej pobiegł Kamil Bury z MKS Istebna zajmując w finale czwarte miejsce.

Komentarzy: 5

2016-12-17 17:14

Czytaj więcej
weng

PŚ w La Clusaz: Norweska dominacja w biegach stylem dowolnym

Heidi Weng, przed Marit Bjoergen i Ingvild Oestberg, wygrała rozgrywany w La Clusaz w ramach Pucharu Świata bieg na 10km stylem dowolnym ze startu wspólnego. Wśród mężczyzn na dystansie 15km najlepszy okazał się Finn Haagen Krogh.

 

Komentarzy: 2

2016-12-17 13:16

Czytaj więcej
kowalczyk

OPA Cup w Goms: Justyna Kowalczyk trzecia na 10km klasykiem

Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce w biegu na 10km stylem klasycznym rozgrywanym w ramach Pucharu OPA w szwajcarskim Goms. Wygrała Włoszka Caterina Ganz.

 

Komentarzy: 3

2016-12-17 12:46

Czytaj więcej
Zobacz więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p