podmenu

 

Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

kowalczyk

OPA Cup w Goms: Justyna Kowalczyk trzecia na 10km klasykiem

Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce w biegu na 10km stylem klasycznym rozgrywanym w ramach Pucharu OPA w szwajcarskim Goms. Wygrała Włoszka Caterina Ganz.

 

Komentarzy: 3

2016-12-17 12:46

Czytaj więcej
letocha

Slavic Cup w Szczyrbskim Plesie: Maciej Staręga drugi, Ula Łętocha trzecia w sprintach klasykiem [WYNIKI]

Szczyrbske Pleso na Słowacji gościło dzisiaj ponad 200 zawodników z czternastu krajów świata. Dzisiaj sprintami stylem klasycznym o Tatransky Pohar zainaugurowano tam kolejny sezon Slavic Cup, Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich.

Komentarzy: 1

2016-12-16 22:42

Czytaj więcej
diagonela

OPA Cup w Goms: Kowalczyk z problemami w finale [WYNIKI]

Justyna Kowalczyk zajęła 6. miejsce w sprincie techniką klasyczną OPA Cup w szwajcarskim Goms. Polka straciła aż 21 sekund, podejrzewamy, że mogła upaść na trasie lub stracić kijek.

Komentarzy: 0

2016-12-16 13:59

Czytaj więcej
kalla

Kalla obrała drogę na Mistrzostwa Świata poprzez Tour de Ski

Dwa biegi, dwa zwyciestwa. Tak można podsumować weekend w Pucharze FiS w wykonaniu Charlotte Kalli. Bardzo szczesliwa Szwedka stwierdzila, ze nareszcie jest na dobrej drodze do Mistrzostw Swiata w Lahti, a najblizszym jej celem bedzie Tour de Ski.

Komentarzy: 0

2016-12-13 14:32

Czytaj więcej
sundby

„Dziennikarski bojkot” Sundby’ego – odmawiał rozmów z jednym z reporterów rodzimej telewizji TV2

W czasie inaugurującego PŚ w biegach narciarskich weekendu w Ruce doszło do dość rzadko spotykanego incydentu. Mianowicie wywiad z Martinm Sundbym przeprowadzał nie dziennikarz, ale… fotoreporter telewizji TV2. Wszystko dlatego, że utytułowany biegacz nie zgodził się na rozmowę z tym pierwszym. Sprawą zainteresowali się wysłannicy dziennika Verdens Gang. 

Komentarzy: 1

2016-12-12 11:06

Czytaj więcej

PŚ w Davos: Falla i Ustiugov najlepsi w sprincie, Maciej Staręga odpada w ćwierćfinale

Norweżka Maiken Caspersen Falla i Rosjanin Sergey Ustiugov wygrali sprint stylem dowolnym w Davos. Maciej Staręga, który jako jedyny z Polaków awansował do ćwierćfinałów, był czwarty w swoim biegu i został sklasyfikowany na 20. miejscu.

 

Komentarzy: 3

2016-12-11 13:21

Czytaj więcej
haratyk

OPA Cup w Valdidentro dzień II: Mateusz Haratyk 18., Agata Warło 27. [WYNIKI]

Drugi dzień zawodów OPA Cup w Valdidentro odbywał się już bez udziału Justyny Kowalczyk, ponieważ w programie były biegi stylem dowolnym. Kobiety i juniorki miały do pokonania 10km, panowie i juniorzy rywalizowali na dystansie 15km.

 

Komentarzy: 11

2016-12-11 12:37

Czytaj więcej
oestberg

Puchar Świata w Davos wygrywają Ingvild Flugstad Oesteberg i Martin Johnsrud Sundby [WYNIKI]

Kolejny weekend Pucharu Świata w biegach narciarskich to zawody w szwajcarskim Davos. Dzisiaj są tam rozgrywane biegi dystansowe stylem dowolnym, panie 15km, a panowie 30km. W zawodach startuje nasza kadra A.

Komentarzy: 0

2016-12-10 12:59

Czytaj więcej
kowalczyk

Justyna Kowalczyk wygrywa OPA cup w Valdidrento, Warło 25 [WYNIKI]

W włoskiej miejscowości Valdidrento dzisiaj rozegrano pierwsze w tym sezonie biegi w ramach OPA Cup, zawody Pucharu Kontynentalnego (PK). Wyjaśnijmy, że w biegach narciarskich nie ma tak jak w skokach jednego "światowego" Pucharu Kontynentalnego, poszczególne zawody są przypisane do poszczególncyh regionów.

Komentarzy: 5

2016-12-10 10:29

Czytaj więcej
kadra

Kadra A w Pucharze Świata, Justyna Kowalczyk i kadra młodzieżowa w Pucharze Kontynentalnym, powrót Marcisz i Kubińskiej [LISTY STARTOWE]

Nadchodzący weekend zawodów w biegach narciarskich to starty naszych kadrowiczów w Pucharze Świata w szwajcarskim Davos i Pucharze Kontynentalnym (OPA Cup) we Włoszech. W kadrach trochę się pozmieniało.

Komentarzy: 12

2016-12-09 09:49

Czytaj więcej
la clusaz

La Clusaz jak Jakuszyce. Puchar Świata w trybie awaryjnym

Mimo dramatycznej sytuacji ze śniegiem, Francuzi są zdeterminowani, by zorganizować biegi Pucharu Świata. La Clusaz dostało zielone światło od FIS, ale trzeba było wprowadzić plan awaryjny.

Komentarzy: 0

2016-12-08 20:53

Czytaj więcej

PŚ w Lillehammer: Zwycięstwo Heidi Weng i Martina Sundby, duży awans Justyny Kowalczyk

Rywalizacja kobiet w Lillehammer Tour zakończyła się pewnym zwycięstwem Heidi Weng. Justyna Kowalczyk z 45. awansowała na 19. miejsce. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Martin Johnsrud Sundby, a sensacyjnie na drugim miejscu finiszował Johannes Hoesflot Klaebo.

 

Komentarzy: 1

2016-12-04 13:12

Czytaj więcej
Zobacz więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p