Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

MŚ Lahti 2017: Iivo Niskanen najlepszy na 15 km klasykiem [WYNIKI]

Reprezentant Finlandii Iivo Niskanen wygrał bieg na 15 km stylem klasycznym na Mistrzostwach  Świata w Lahti. Srebro wywalczył Martin Johnsrud Sundby, a brązowy medal zdobył Nikals Dyrhaug. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Dominik Bury zajmując 41. miejsce.

Komentarzy: 9

2017-03-01 14:13

Bieg na 10 kilometrów klasykiem na Mistrzostwach Świata Lahti 2017, dzień i dystans na który czekali wszyscy kibice biegów narciarskich w Polsce. Złoto zdobywa Marit Bjoergen, Justyna Kowalczyk nadal w czołówce, dzisiaj na ósmym miejscu.

Komentarzy: 3

2017-02-28 12:42

Jutro na Mistrzostwach Świata w Lahti odbędzie się bieg na dystansie 10 kilometrów stylem klasycznym kobiet. Na starcie zobaczymy cztery nasze reprezentantki : Justynę Kowalczyk, Ewelinę Marcisz, Martynę Galewicz i Kornelię Kubińską.

2017-02-27 17:56

W czeskim Jabloncu nad Nisou w ramach Pucharu Kontynentalnego - Slavic Cup rywalizowano dziś w biegach pościgowych techniką dowolną. Urszula Łętocha, która wczoraj na 5 km klasykiem była pierwsza, dziś zajęła trzecie miejsce.

2017-02-26 17:11

W finale wśród kobiet najlepsze okazały się Norweżki, srebro dla Rosjanek, a na miejscu trzecim uplasowały się Amerykanki. Ewelina Marcisz i Justyna Kowalczyk uplasowały się na 9. miejscu. Wśród mężczyzn wygrali Rosjanie przed Włochami, Dominik Bury i Maciej Staręga zajęli 10. miejsce.

Komentarzy: 17

2017-02-26 11:22

Kolejnym biegiem Mistrzostw Świata w Lahti będą sztafety sprinterskie. Na starcie zobaczymy dwa polskie teamy, damski w składzie Ewelina Marcisz i Justyna Kowalczyk oraz męski: Dominik Bury i Maciej Staręga.