Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

rosja

Tour de Ski 2017 - drugi etap, 10 km klasykiem, wygrywa Sergiej Ustjugow [WYNIKI]

Drugi etap tegorocznego Tour de Ski to bieg stylem klasycznym ze startu wspólnego na dystansie 10 kilometrów wygrał reperezentant Rosji Sergiej ustjugow. Na starcie stanęło 80 mężczyzn, wśród nich jeden reprezentant Polski Maciej Staręga.

2017-01-01 13:12

Pierwszy etap Tour de Ski 2017 to sprinty stylem dowolnym w szwajcarskim Val Mustair wygrywają szwedka Stina Nilsson i Rosjanin Sergiej Ustjugow.  Maciej Staręga zajął 15 miejsce.

65 zawodniczek i 86 biegaczy wystartowało do 11. edycji prestiżowego cyklu Tour de Ski.

2016-12-31 13:28

Drugi dzień rywalizacji w Memoriale 24 Padlych Hrdinov SNP w Szczyrbskim Plesie to biegi indywidualne stylem klasycznym. Bieg na 5km wygrała Justyna Kowalczyk, Mateusz Haratyk wygrał bieg na dystansie 7,5 km w kategorii juniorów.

Komentarzy: 2

2016-12-30 13:38

Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce w rozgrywanym w Strbskem Plesie na Słowacji 59. Memoriale 24 Padlych Hrdinov SNP. W zawodach, poza Justyną Kowalczyk, wzięli udział zawodnicy kadry A-mix i młodzieżowej. Najlepiej zaprezentowali się Kamila Boczkowska i Kamil Bury zajmując trzecie miejsca.

2016-12-29 15:37

Od łagodnych słów o nieporozumieniu, przez powściągliwe słowa o „jedynie zawieszeniu” do gróźb pozwu sądowego przeciw FIS. Podejrzewani o doping Rosjanie, gdy zrzucono z nich płachtę anonimowości, ustosunkowali się do ostatnich wydarzeń.

Komentarzy: 5

2016-12-29 01:17

29 i 30 grudnia w Strbskem Plesie na Słowacji odbędą się zawody FIS - 59 Memorial 24 Padlych Hrdinov SNP z udziałem licznej grupy naszych zawodników na czele z Justyną Kowalczyk i zawodniczkami i zawodnikami naszych kadr A i młodzieżowej.