podmenu

 

Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

bury

MŚU23 Park City: Anna Dyvik i Alexander Bolshunov najlepsi w biegu indywidualnym, Dominik Bury 10. [WYNIKI]

Dziś juniorzy odpoczywają, a na trasach Soldier Hollow rywalizują młodzieżowcy. Wśród kobiet, które rywalizowały na dystansie 10 km stylem dowolnym triumfowała Anna Dyvik ze Szwecji, wśród mężczyzn, którzy mieli do pokonania 15 km, triumfował Rosjanin Alexander Bolshunov . Dominik Bury zajął 10. miejsce, Kamil Bury był 31., a Urszula Łętocha uplasowała się na 34. miejscu.

 

Komentarzy: 24

2017-02-02 20:34

Czytaj więcej
uniwersjada

Uniwersjada: Troje Polaków w ćwierćfinałach sprintu, złote medale dla Davydenkovej i Lyufta [WYNIKI]

Kolejną konkurencją rozgrywaną w ramach Zimowej Uniwersjady Ałmaty 2017 jest sprint techniką klasyczną. Złote medale wywalczyli Rosjanka Maria Davydnkova i Ivan Lyuft z Kazachstanu Na ćwierćfinale swoje występy zakończyli Martyna Galewicz, Katarzyna Stokfisz i Kacper Antolec.

 

Komentarzy: 0

2017-02-02 10:48

Czytaj więcej

MŚJ Park City: Ebba Andersson najlepsza na 5 km łyżwą, dominacja Rosjan na 10 km [WYNIKI]

Bieg na 5 km stylem dowolnym na Mistrzostwach Świata Juniorów wygrała Szwedka Ebba Andersson. Polki Agata Warło i Klaudia Kołodziej uplasowały się pod koniec stawki. Wśród juniorów, którzy mieli do pokonania 10 km, bezkonkurencyjni okazali się Rosjanie zajmując wszystkie miejsca na podium, Mateusz Haratyk 25.

 

Komentarzy: 17

2017-02-01 20:34

Czytaj więcej

Mistrzostwa Świata U23 Park City: Kamil Bury w półfinale sprintu. Wygrywają Anna Dyvik i Fredrik Riseth [WYNIKI]

Wczoraj na trasach Soldier Hollow o tytuły mistrzowskie rywalizowali juniorzy, dziś również w sprincie stylem klasycznym walczyli młodzieżowcy (U23). Tytuły mistrzowskie wywalczyli Anna Dyvik ze Szwecji i Norweg Fredrik Riseth. Kamil Bury swój występ zakończył na półfinale, Dominik Bury odpadł w ćwierćfinale, a Urszula Łętocha zajęła pechowe 31. miejsce.

 

Komentarzy: 6

2017-01-31 19:52

Czytaj więcej
marcisz

Uniwersjada: Ewelina Marcisz znów 4. Bieg pościgowy wygrywają Nechaevskaya i Rostovtsev [WYNIKI]

Kolejną konkurencją rozgrywaną na Uniwersjadzie był bieg pościgowy łyżwą na takim samym dystansie jak wczorajszy bieg klasykiem. Tak więc kobiety rywalizowały na dystansie 5km, a mężczyźni mieli do pokonania 10km. Wśród kobiet ponownie na 4. miejscu uplasowała się Ewelina Marcisz.

 

Komentarzy: 0

2017-01-31 09:11

Czytaj więcej

Mistrzostwa Świata Juniorów w Park City: Polscy juniorzy daleko w sprincie, wygrywają Nekrasova i Brugger [WYNIKI]

Pierwszą konkurencją Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych w Amerykańskim Park City był sprint techniką klasyczną. W kwalifikacjach najlepsi byli Norweg Petter Stakston i Antonia Fraebel z Niemiec, reprezentanci Polski odpadli w eliminacjach. Pierwsze tytuły mistrzowskie trafiły w ręce Rosjanki Poliny Nekrasovej i Janoscha Bruggera z Niemiec.

 

Komentarzy: 18

2017-01-30 20:24

Czytaj więcej
marcisz

Uniwersjada, biegi klasykiem: Ewelina Marcisz otarła się o podium, Andrzej Pradziad najlepszym biało-czerwonym wśród panów [WYNIKI]

Pierwszą konkurencją biegową rozgrywaną w ramach Uniwersjady w Ałmatach są biegi dystansowe Pań i Panów w stylu klasycznym. Panie rywalizowały na 5 kilometrów, a panowie na 10. Tuż za podium znalazła się Ewelina Marcisz. Słabiej wypadli panowie - najlepszy był 36. Andrzej Pradziad.

Komentarzy: 4

2017-01-30 07:43

Czytaj więcej
starega

Maciej Staręga w 1/2 finału sprintu w Pucharze Świata w Falun [WYNIKI]

Puchar Świata w biegach narciarskich w ten weekend przeniósł się do szwedzkiego Falun. Dzisiaj sa rozgrywane sprinty indywidualne stylem dowolnym. Maciej Staręga, jedyny z Polaków, który przebrnął kwalifikacje awansował jako Lucky Looser (LL) do półfinału.

 

Komentarzy: 1

2017-01-28 14:10

Czytaj więcej

PŚ w Ulricehamn: Norwegowie bezkonkurencyjni w sztafetach

Norweżki wygrały rywalizację sztafet w ramach Pucharu Świata w biegach narciarskich w szwedzkim Ulricehamn. W ich ślady poszli Norwegowie wygrywając w rywalizacji mężczyzn.

 

Komentarzy: 0

2017-01-22 12:46

Czytaj więcej
haratyk

Puchar Austrii w Ramsau, kolejny dobry bieg Mateusza Haratyka [WYNIKI OFICJALNE]

Drugi dzień Pucharu Austrii rozgrywanego w Ramsau to biegi pościgowe stylem dowolnym. Po raz kolejny w biegu seniorów bardzo dobrze pobiegł nasz pierwszoroczny junior Mateusz Haratyk (foto). W stawce 33 zawodników zajął 13 miejsce pokonując całą naszą kadrę młodzieżową.

Komentarzy: 13

2017-01-22 11:52

Czytaj więcej
haratyk

Kadra młodzieżowa startowała w Austrii, znakomity bieg Mateusza Haratyka

Kadra młodzieżowa startowała dziś w austriackim Ramsau. W zawodach Pucharu Austrii, ale w międzynarodowej obsadzie Mateusz Haratyk zajął 12. miejsce, uzyskując 74.44 FIS-punkty. Wygrał Białorusin Michail Semenov, a wśród pań najlepsza była jego rodaczka Yulia Tikhonova.

 

Komentarzy: 0

2017-01-21 18:00

Czytaj więcej
Bjoergen

PŚ w biegach w Ulricehamn: Marit Bjoergen wraca i… wygrywa, Alex Harvey zwycięża u panów [WYNIKI]

Wprawdzie można było się tego spodziewać, niemniej jednak Marit Bjoergen wciąż zachwyca. Po przerwie od startów pojawiła się w PŚ w Szwecji i pozostawiła w pokonanym polu rywalki na dystansie 10 kilometrów stylem dowolnym. U panów na 15 kilometrów w tej samej technice triumf odniósł Alex Harvey.

Komentarzy: 0

2017-01-21 11:47

Czytaj więcej
Zobacz więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p