Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

starega

PŚ w biegach: Marit Bjoergen i Johannes Hoesflot Klaebo zwyciężają biegi klasykiem ze startu wspólnego w Quebecu, Maciej Staręga daleko [WYNIKI]

Dziś w kanadyjskim Quebecu biegacze i biegaczki rywalizują w biegach klasykiem ze startu wspólnego. U Pań, które miały do pokonania 10 kilometrów, zwyciężyła Marit Bjoergen, a u panów na 15 kilometrów Johannson Hoesflot Klaebo. Maciej Staręga uplasował się w szóstej dziesiątce.

Komentarzy: 1

2017-03-18 16:42

Birkebeinerrennet 2017: Justyna Kowalczyk zwycięża!

Justyna Kowalczyk pokazała dziś klasę na trasie 54 kilometrów maratonu zaliczanego do cyklu Visma Ski Classsics – Birkebeinerrennet  - którego trasa wiedzie z Reny do Lillehammer. Jej przewaga nad drugą zawodniczką wyniosła ponad 4 minuty. U mężczyzn obyło się bez niespodzianek – jako pierwszy linię mety przekroczył Martin Jonsrud Sundby.

2017-03-18 10:59

W austriackim Seefeld odbywa się finał OPA Cup, zawodów rangi Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich. Po rozegranych wczoraj prologach stylem dowolnym dzisiaj rozegrano biegi stylem klasycznym ze startu interwałowego.

Komentarzy: 2

2017-03-18 10:33

Dziś w kanadyjskim Quebecu pierwszy dzień finałowego weekendu z Pucharem Świata w biegach, w ramach którego rozegrano sprinty stylem dowolnym. Wygrali Stina Nillson i Alex Harvey. Kwalifikacje kobiet wygrała Hanna Falk, wśród panów brylował Johannes Hoesflot Klaebo. Maciej Staręga rzutem na taśmę awansował do ćwierćfnału z 26. czasem.