podmenu

Ankieta

Jak oceniasz wybór Janusza Krężeloka na nowego trenera całej kadry A?

Biegi narciarskie - Polska

Ligi Regionalne

Ligi Regionalne Grupy Azoty, w tym tygodniu Małopolska SZS, Śląsko-Beskidzka, Karkonoska i Mazowiecko-Północna [KOMUNIKATY, LISTA STARTOWA]

Kolejny dzień Lig Regionalnych Grupy Azoty to środa 8 lutego (pojutrze) i czwartek 9 lutego. W czterech regionach kraju zostaną rozegrane zawody czterech z pięciu lig: Małopolskiej SZS, Mazowiecko-Północnej, Śląsko-Beskidzkiej i Karkonoskiej.

Komentarzy: 1

2017-02-07 11:22

Czytaj więcej
mp uks

MP Młodzików i UKS-ów: MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski i MKS Halicz Ustrzyki Dolne triumfują wśród Młodzików [WYNIKI + FOTO]

Po indywidualnych zmaganiach klasykiem i łyżwą przyszedł czas, by polska biegowa młodzież poczuła bakcyla rywalizaji w drużynie, stąd dziś na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim zaplanowano starty sztafet. Dwa złote medale powędrowały do zawdników MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, po jedynym wywalczyli MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra i MKS Halicz Ustrzyki Dolne.

Komentarzy: 8

2017-02-05 14:46

Czytaj więcej
uks-y

MP Młodzików i MP UKS-ów: Tytuły mistrzowskie w stylu dowolnym dla zawodników z Tomaszowa Lubelskiego [WYNIKI + FOTO + LISTA STARTOWA SZTAFET]

Wczoraj były biegi klasykiem, dziś czas na "łyżwę". Ponad 200 zawodników i zawdniczek stanęło dziś w szranki na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim. W kategoriach Junior C i Juniorka C tytuły mistrzowskie wywalczyli reprezentanci MULKS Grupa oscar Tomaszów Lubelski: Bartosz Cielniak i Magdalena Kuśmierz.

 

Komentarzy: 21

2017-02-04 12:53

Czytaj więcej
MPM_UKS_2017_Tomaszow

Mistrzostwa Polski Młodzików i MP UKS-ów 2017 w Tomaszowie Lubelskim, jutro biegi stylem dowolnym [LISTA STARTOWA]

Na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lublskim trwają Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach narciarskich. Po dzisiejszych emocjach związanych z biegami klasykiem jutro przyjdzie czas na rywalizację stylem dowolnym.

Komentarzy: 0

2017-02-03 21:14

Czytaj więcej
mp uks

MP młodzików i MP UKSów: pierwszy dzień klasykiem za nami [WYNIKI+KLASYFIKACJA KLUBOWA+ FOTO]

Już dziś rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach narciarskich. Piątkowe starty to rywalizacja klasykiem, w której rywalizowano w 3 kategoriach wiekowych oddzielnie dla chłopców i dziewcząt, na 3 różnych dystansach: 2, 2,5 oraz 3 kilometrów. Jako pierwsi na trasę wyruszyli juniorzy i juniorki  C (01’02’), dla których są to starty o tytuły mistrzowskie.

Komentarzy: 11

2017-02-03 12:57

Czytaj więcej
uks-y

Mistrzostwa Polski Młodzików i MP UKS-ów 2017 w Tomaszowie Lubelskim [LISTA STARTOWA]

Od jutra w Tomaszowie Lubelskim na trasach Siwej Doliny rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach narciarskich. Młodych zawodników czeka trzy dni rywalizacji, biegi indywidualne stylem klasycznym (piątek), dowolnym (sobota) oraz sztafety (niedziela).

Komentarzy: 4

2017-02-02 17:57

Czytaj więcej
PZN

Ranking Pucharu Polski PZN 2017 w biegach narciarskich w kategorii juniorów i juniorek C

Prezentujemy Ranking Pucharu Polski Polskiego Związku Narciarskiego w biegach narciarskich dla kategorii juniorek i juniorów C ('01'02).

Komentarzy: 4

2017-02-01 21:55

Czytaj więcej
LRGA

Liga Małopolska SZS LRGA Grupy Azoty dzisiaj masstsarty w Obidowej [WYNIKI + FOTO]

Czwarta edycja Ligi Małopolskiej SZS, Liga Regionalna Grupy Azoty to rozegrane dzisiaj biegi ze startu wspólnego w Obidowej (gm. Nowy Targ). W zawodach wystartowało prawie 300 uczestników z kilkudziesięciu szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa małopolskiego. Zawody były jednocześnie X Jubileuszowym Biegiem Podhalańskim.

Komentarzy: 0

2017-01-31 16:26

Czytaj więcej

Karkonoska Liga Regionalna Grupy Azoty w Jeleniej Górze [WYNIKI + FOTO]

Dziś na trasach TCTA w Jeleniej Górze-Sobieszowie odbyła się trzecia edycja Karkonoskiej Regionalnej Ligi Grupy Azoty. Zawodnicy rywalizowali stylem klasycznym, wśród juniorów E zwyciężyli Michał Szatkowski oraz Klaudia Traczyk.

 

Komentarzy: 0

2017-01-31 15:45

Czytaj więcej
Ligi Regionalne

Liga Małopolska SZS, Liga Karkonoska, LRGA Grupy Azoty [KOMUNIKATY, LISTA STARTOWA]

Liga Regionalna Grupy Azoty, jutro odbędą się dwie ligi regionalne, Małopolska SZS w Obidowej i Karkonoska w Jelenieg Górze Sobieszowie. Poniżej prezentujemy komunikaty, oraz listę startową Ligi Małopolskiej.

Komentarzy: 0

2017-01-30 14:55

Czytaj więcej
mateusz chowaniak

Puchar Grupy Azoty: masstarty na Kubalonce [WYNIKI I KLASYFIKACJE POPRAWIONE]

Drugi dzień rywalizacji w ramach Pucharu Azoty (Puchar Polski) w biegach narciarskich to biegi ze startu wspólnego czyli tzw. masstarty. Zawodniczki i zawodnicy poszczególnych grup startowych biegają dzisiaj na dystansach od 15 do 5 kilometrów stylem dowolnym.

Komentarzy: 22

2017-01-29 10:15

Czytaj więcej
michał skowron

Puchar Grupy Azoty na Kubalonce, biegi seniorów wygrywają Andżelika Szyszka i Mateusz Chowaniak [WYNIKI + LISTA STARTOWA]

Pierwszy dzień rywalizacji w Pucharze Grupy Azoty w Wiśle to biegi indywidualne stylem klasycznym. Na Kubalonce na starcie zawodów stanęło dzisiaj ponad 200 biegaczek i biegaczy narciarskich rywalizujących w Pucharze Polski.

Komentarzy: 4

2017-01-28 17:18

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p