podmenu

Ankieta

Jak oceniasz wybór Janusza Krężeloka na nowego trenera całej kadry A?

Biegi narciarskie - Polska

Ligi Regionalne

Liga Małopolska SZS, Liga Karkonoska, LRGA Grupy Azoty [KOMUNIKATY, LISTA STARTOWA]

Liga Regionalna Grupy Azoty, jutro odbędą się dwie ligi regionalne, Małopolska SZS w Obidowej i Karkonoska w Jelenieg Górze Sobieszowie. Poniżej prezentujemy komunikaty, oraz listę startową Ligi Małopolskiej.

Komentarzy: 0

2017-01-30 14:55

Czytaj więcej
mateusz chowaniak

Puchar Grupy Azoty: masstarty na Kubalonce [WYNIKI I KLASYFIKACJE POPRAWIONE]

Drugi dzień rywalizacji w ramach Pucharu Azoty (Puchar Polski) w biegach narciarskich to biegi ze startu wspólnego czyli tzw. masstarty. Zawodniczki i zawodnicy poszczególnych grup startowych biegają dzisiaj na dystansach od 15 do 5 kilometrów stylem dowolnym.

Komentarzy: 22

2017-01-29 10:15

Czytaj więcej
michał skowron

Puchar Grupy Azoty na Kubalonce, biegi seniorów wygrywają Andżelika Szyszka i Mateusz Chowaniak [WYNIKI + LISTA STARTOWA]

Pierwszy dzień rywalizacji w Pucharze Grupy Azoty w Wiśle to biegi indywidualne stylem klasycznym. Na Kubalonce na starcie zawodów stanęło dzisiaj ponad 200 biegaczek i biegaczy narciarskich rywalizujących w Pucharze Polski.

Komentarzy: 4

2017-01-28 17:18

Czytaj więcej
GRUPA AZOTY

Puchar Grupy AZOTY na Kubalonce. Po raz pierwszy w tym sezonie biegi ze startu wspólnego[KOMUNIKAT + LISTA STARTOWA]

Trzecia odsłona Pucharu Grupy Azoty (Puchar Polski) w biegach narciarskich to zawody na trasach Kubalonki w Wiśle. Sobota 29 stycznia to biegi stylem klasycznym, w niedzielę, po raz pierwszy w tym sezonie zostaną rozegrane biegi ze startu wspólnego (mass start) stylem dowolnym.

Komentarzy: 15

2017-01-27 19:55

Czytaj więcej
eyowf

EYOWF 2017 ERZURUM - sprostowanie

Europejski Festiwal Młodzieży w sportach zimowych Erzurum 2017. Jak wiemy z wcześniejszych komunikatów prasowych Polski Związek Narciarski nie wysyła swojej reprezentacji do Turcji. Decyzja zarządu PZN rogrzała część środowiska biegaczy narciarskich do czerwoności, pojawiają sie różne plotki i spekulacje.

Komentarzy: 26

2017-01-27 13:32

Czytaj więcej
eyowf

Polska reprezentacja do Erzurum jedzie, jednak bez narciarzy

Sytuacja dotycząca wyjazdu na Europejski Festiwal Młodzieży w sportach zimowych jest bardzo dynamiczna. Jeszcze do dzisiaj można było żyć nadzieją, że zawody zostaną przeniesione lub PZN zmieni decyzję. Niestety były to płonne nadzieje...

Komentarzy: 28

2017-01-26 14:31

Czytaj więcej
Suprasl_Liga_Siedlce_fot_Wojciech_Kulikowski

W Supraślu rywalizowano łyżwą w ramach Mazowiecko-Północnej Ligi Regionalnej Grupy Azoty [WYNIKI+FOTO]

Trzecia edycja Mazowiecko-Północnej Ligii Regionalnej Grupy Azoty rozegrana w środę, 25 stycznia na trasach "Uroczysko Glinki" zgromadziła na starcie ponad 60 zawodników reprezentujących 6 klubów narciarskich. 

 

Komentarzy: 0

2017-01-25 17:44

Czytaj więcej

Podkarpacko-Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty zawitała w Bieszczady [WYNIKI + FOTO]

25 stycznia w  Ustjanowej k. Ustrzyk Dolnych odbył się trzeci rzut Podkarpacko-Lubelskiej Ligi Regionalnej Grupy AZOTY. Była to pierwsza w tym sezonie edycja rozegrana na trasach imienia Stanisława Nahajowskiego.

Komentarzy: 0

2017-01-25 16:58

Czytaj więcej

Śląsko-Beskidzka Liga Regionalna Grupy Azoty na Kubalonce, dziś młodzież biegała klasykiem [WYNIKI + FOTO]

Siedemdziesięcioro młodych biegaczy i biegaczek narciarskich z ośmiu klubów stanęło dziś na starcie trzeciej edycji Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej Grupy Azoty rozegranej na trasach wiślańskiej Kubalonki. Rywalizowano w biegach dystansowych stylem klasycznym na dystansach od 2 do 3 kilometrów przewidzianych dla najstarszych adeptów sztuki biegania na nartach. 

Komentarzy: 0

2017-01-25 14:29

Czytaj więcej
szczotka

Przebiegł 36 razy Bieg Piastów, w tym sezonie już nie pobiegnie - zmarł Roman Szczotka

Wczoraj w wieku 81 lat zmarł Roman Szczotka . Przeżył 81 lat. Wielokrotny uczestnik biegów Worlloppet, 36 cio krotny uczestnik Biegu Piastów i wielu innych wydarzeń sportowych.  był prezesem LKS Spójnia Górki Wielkie. 

Komentarzy: 2

2017-01-24 20:40

Czytaj więcej
PZN

Zawodnicy PZN nie wystartują na EYOWF w Erzurum!

Dziś na stronie Polskiego Związku Narciarskiego został opublikowany następujący komunikat:

 

Komentarzy: 35

2017-01-24 16:55

Czytaj więcej
Ligi Regionalne

Ligi Regionalne Grupy Azoty - 3 kolejka oraz Puchar Grupy Azoty na Kubalonce [KOMUNIKATY]

Kolejna, trzecia już kolejka Lig Regionalnych Grupy Azoty w biegach narciarskich zostanie rozegrana w tygodniu 25 stycznia (środa) w Ustjanowej, Supraślu i Wiśle na Kubalonce. Ligi karkonoska i małopolska dopiero 31 stycznia. Natomiast Puchar Grupy Azoty - Bieg na Igrzyska po Zakopanem i Tomaszowie Lubelskim zawita na Kubalonkę.

Komentarzy: 0

2017-01-24 09:51

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p