podmenu

Ankieta

Jak oceniasz wybór Janusza Krężeloka na nowego trenera całej kadry A?

Biegi narciarskie - Polska

pradziad

Puchar Azoty w Tomaszowie Lubelskim, biegi stylem klasycznym [WYNIKI + KLASYFIKACJA KLUBOWA + KLASYFIKACJE GENERALNE]

Drugi dzień Pucharu Grupy Azoty w Tomaszowie Lubelskim (21-22.01.2017) to biegi na dystansach stylem klasycznym. Zawody są eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2017 oraz zaliczają się do Rankingu Pucharu Polski PZN.

Komentarzy: 21

2017-01-22 10:45

Czytaj więcej
tomaszow lubelski

Puchar Azoty w Tomaszowie Lubelskim: Sprinty stylem dowolnym w kategorii seniorów dla Andrzeja Pradziada i Anny Staręgi! [WYNIKI POP+FOTO+LISTA 22.01.]

Pierwszy dzień rywalizacji na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim to sprinty stylem dowolnym w ramach Pucharu Grupy Azoty, Pucharu Polski PZN. Kategorie seniorów/ek oraz juniorek A, B i C rywalizują na dystansie 1200 metrów. Kategoria juniorów/ek biega  dystanse na 2,5km.

 

Komentarzy: 3

2017-01-21 17:26

Czytaj więcej
GRUPA AZOTY

Puchar Grupy Azoty przenosi się do Tomaszowa Lubelskiego [KOMUNIKAT + LISTA STARTOWA POPRAWIONA]

Kolejne dwa biegi w ramach cyklu Narodowego Programy Rozwoju Biegów Narciarskich o Puchar Grupy Azoty zostaną rozegrane w Tomaszowie Lubelskim na trasach Siwej Doliny. Zaowdy sa także eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2017.

Komentarzy: 16

2017-01-20 19:27

Czytaj więcej
LRGA

Podkarpacko-Lubelska Liga regionalna Grupy Azoty w Jedliczu [WYNIKI+FOTO]

Podkarpacko Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty - druga w tym sezonie edycja ligi  zawitała do Jedlicza.

Przypomnijmy, ze w ubiegłym roku planowana tutaj Liga  nie odbyła się z powodu braku śniegu – mówi szef zawodów Piotr Bril. Czyli dla nas, dla Jedlicza to debiut i to wymarzony, śniegu mamy spory zapas.

 

Komentarzy: 2

2017-01-19 18:53

Czytaj więcej
eyowf

EYOWF Erzurum 2017 - PZN ogłosił składy

Europejski Festiwal Młodzieży w Sportach Zimowych (EYOWF) zostanie rozegrany w dniach 13-17 lutego w Tureckim Erzurum. Jednak ostateczna decyzja zapadnie dopiero pod koniec stycznia.

 

Komentarzy: 17

2017-01-19 11:48

Czytaj więcej
park city

Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w amerykańskim Park City [SKŁAD REPREZENTACJI]

Informacja dosłownie z ostatniej chwili, poznaliśmy składy reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata U-23 i juniorów 2017 w amerykańskim Park City. Polskę będzie reprezentować szóstka zawodniczek i zawodników.

 

Komentarzy: 3

2017-01-19 11:34

Czytaj więcej
Ligi Regionalne

Liga Małopolska SZS ( Ligi Regionalne Grupy Azoty) w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej [WYNIKI + FOTO]

Trzecie już zawody Ligi Małopolskiej SZS, a jednocześnie drugie zawody Małopolskiej Ligi Regionalnej Grupy Azoty rozegrano na trasach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. Rywalizowano w kategoriach szkół gimnazjalnych i podstawowych stylem dowolnym.

Komentarzy: 0

2017-01-18 18:56

Czytaj więcej

Mazowiecko-Północna Liga Regionalna Grupy Azoty zawitała do Siedlec [WYNIKI+FOTO]

Niedawno powstałą trasę narciarską w Siedlcach - Sekule po raz kolejny odwiedziły kluby rywalizujące w ramach Mazowiecko-Północnej Ligi Regionalnej Grupy Azoty. Na profesjonalnie przygotowanych trasach, które od tego sezonu posiadają również oświetlenie rozegrana została druga edycja Ligi.

 

Komentarzy: 0

2017-01-18 18:49

Czytaj więcej
Ligi Regionalne

Karkonoska Liga Regionalna Grupy Azoty w Opawie [WYNIKI + FOTO]

Druga odsłona Karkonoskiej Ligi Regionalnej Grupy Azoty miała miejsce w Opawie. Trasa, którą przygotowali organizatorzy była szczególna, zawodnicy nie rywalizowali jedynie między sobą, a musieli radzić sobie dodatkowo z przeszkodami ustawionymi na trasie.

 

Komentarzy: 1

2017-01-18 17:11

Czytaj więcej

Śląsko-Beskidzka Liga Grupy Azoty na Kubalonce - biegi stylem dowolnym [WYNIKI + FOTO]

Dziś na trasach Kubalonki po raz drugi e tym sezonie rozegrano zawody w ramach Śląsko-Beskidzkiej Ligi Grupy Azoty. Tym razem młodzi adepci narciarstwa biegowego walczyli o laury na różnych dystansach w stylu dowolnym.

Komentarzy: 0

2017-01-18 17:05

Czytaj więcej
Ligi Regionalne

Ligi Regionalne Grupy Azoty - zawody w Ptaszkowej, Opawie, Jedliczu, Siedlcach i na Kubalonce [KOMUNIKATY+LISTY STARTOWE]

W rozpoczynającym się tygodniu zostanie rozegrana druga kolejka Lig Regionalnych Grupy Azoty w biegach narciarskich. Czekają nas zawody w Ptaskowej (małopolska), Opawie (karkonoska), Jedliczu (podkarpacko-lubelska) i na Kubalonce (śląsko-beskidzka).

Komentarzy: 2

2017-01-17 11:35

Czytaj więcej
panorama biegow narciarskich

Panorama biegów narciarskich nr 7/2017, Bieg Gąsieniców, Mazury Loppet Cup czy Do Upadłego

Przedstawiamy siódmą Panoramę Biegów Narciarskich Skipol-a w sezonie 2016/2017. W tym tygodniu zapraszamy do Kościeliska na Bieg Gąsieniców, do Krzywej na imprezę Do Upadłego oraz pierwsze zawody cyklu Mazury Loppet Cup. Poza tym obędą się kolejne edycje Lig Regionalnych oraz Pucharu Grupy Azoty. Szczegóły poniżej. Zapraszamy!

 

Komentarzy: 0

2017-01-17 07:53

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p