2017-12-31 - Bieg Sylwestrowy - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

Organizator: Stowarzyszenie Bieg Piastów

2018-01-13 - Bieg Tylko dla Kobiet - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2018-01-27 - XXIX Bieg Jaćwingów - GOŁDAP [szczegóły w linku]

Biegi na dystansach 22 i 11 km klasykiem i łyżwą

2018-02-10 - X Bieg Podhalański - NOWY TARG [szczegóły wkrótce]

2018-02-10 - Enervit Classic (15km) - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2018-02-11 - LA TRANSJURASSIENN, Worldlopped-FRANCJA [szczególy w linku]

2018-02-17 - XXXI Bieszczadzki Bieg Lotników - USTJANOWA [szczegóły wkrótce]

2018-02-24 - Rodzinna dziesiątka - 42.Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

Festiwal Narciarstwa Biegowego 42.Bieg Piastów

2018-02-25 - II Memoriał Stanisława Michonia - 42.Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2018-02-26 - Nocna Dziesiątka - 42.Bieg Piastów- JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2018-03-02 - 30kmFT - 42.Bieg Piastów [Worldloppet]- JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2018-03-02 - 7km CT 42.Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2018-03-03 - 50kmCT - 42.Bieg Piastów [Worldloppet] - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2018-03-03 - Demino SKi Marathon, Worldlopped, ROSJA [szczególy w linku]

2018-03-04 - 12kmCT- 42,Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

2018-03-11 - ENGADIN SKIMARATHON, Worldlopped, SZWAJCARIA [szczególy w linku]

Biegi narciarskie masowe / amatorskie

bieg jaćwingów

XXIX Bieg Jaćwingów w Gołdapi, znamy termin [REGULAMIN]

Największy na północy Polski bieg narciarski - Bieg Jaćwingów odbędzie sie już po raz dwudziesty dziewiąty. Organizatorzy zapraszają na weekend 27-28 stycznia 2018, lub w przypadku niesprzyjających warunków na kolejny 3-4 luty. Dwa dni imprezy to dystanse i style dla każdego. Zapraszamy do Gołdapi.

2017-09-20 08:07

Zawodnicy ze Stanów Zjednoczonych zdominowali tegoroczną edycję Merino Muster, trzeci i ostatni z letnich biegów nowego sezonu Worldloppet. Dopisała również pogoda i warunki.

2017-09-04 06:51

Doskonałe warunki śniegowe i przepiękan pogoda towarzyszyły 27. edycji Kangaroo Hoppet. Reprezentująca Australię Barbara Jezersek i Miles Havlick ze Stanów Zjednoczonych wygrali główny, liczący 42 kilometry bieg, będący częścią cyklu Worldloppet. W sumie w zawodach wzięło udział ponad 1000 zawodników z 22 krajów co jest największym wydarzeniem narciarskim na półkuli południowej.